OP a OS přípravka STARŠÍ ; přípravka MLADŠÍ 10.(11.) kolo 6. – 7.6..

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA STARŠÍ

NA KLATOVY ZŮSTALY BRAMBOROVÁ MEDAILE

Poslední kolo přeboru starších přípravek rozhodlo o pořadí na druhém a třetím místě. Po prohře Klatov s vítězem přeboru Okulou Nýrsko zůstali hráči z města karafiátů bez medaile . Stříbrné  mají adresáta v Horažďovicích a  bronzové putují do Sušice pro domácí áčko. To mělo v posledním zápase se svou rezervou velké problémy . Od 5.minuty prohrávalo a zachraňovalo  alespoň bod gólem vstřeleným až  v závěru tohoto místního derby .

Klatovy A – Okula Nýrsko  2 : 6.
Poločas : 1:3. Branky : Šlais,Andrle   : Svoboda,Vacovský,Vlček,Idlbek. Rozhodci : Dykalov .. Diváků.  20
Sestava Klatov:Šít,Baštář,Milfort,Pytelka,Marek,Fiala,Andrle,Šlais,Zedek,Turek,Sojka

Mochtín -  Horažďovice 1: 5

Poločas: 0 : 1. Branky: Nebeský Jan - Motl Jiří 4, Vaněček David; Rozhodčí: Švátora. Diváků: 25.

Sušice A  -  Sušice B 1: 1 .

Poločas:  0 : 1. Branky: Jurga Jakub - Brabec Jakub; Rozhodčí: Bala. Diváků: 60.

1. Nýrsko             10  10   0   0   58:  8    30  ( 15)

2. Horažďovice        10   5   3   2   31: 24    18  (  3)

3. Sušice A           10   5   1   4   23: 25    16  (  1)

4. Klatovy  A         10   4   2   4   30: 21    14  ( -1)

5. Sušice B           10   1   3   6   13: 38     6  ( -9)

6. Mochtín            10   0   1   9   10: 49     1  (-14)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  PŘÍPRAVKA STARŠÍ

SKUPINA   „ A“

Klatovy B – Bolešiny  4 : 1.
Poločas : 2:1. Branky : Šít 2x, Baštář, Šlais  -  Novák. Rozhodčí : Dykalov Juraj, Diváků. 20.

Sestava Klatov:Turek,Mužík,Baštář,Míšek,Šít,Majer,Šlais,Roubal,Hrabík,Marek

Janovice -    Měčín 0: 3 .

Poločas: 0 : 1. Branky: Jareš Ondřej 2, Benda Josef; Rozhodčí: Husník . Diváků: 30.

Luby  -   Švihov 2: 0 .

Poločas: 1 : 0. Branky: Pivoňka Michal 2; Rozhodčí: Husník. Diváků: 20.

1. Luby           8   8   0   0   32:  4    24  ( 12)

2. Klatovy  B     8   6   1   1   20:  8    19  ( 10)

3. Bolešiny       8   4   0   4    9: 14    12  (  0)

4. Měčín          8   3   0   5   14: 15     9  ( -6)

5. Švihov         8   2   1   5    8: 17     7  ( -5)

6. Janovice       8   0   0   8    0: 25     0  (-12)

SKUPINA   „ B“

Dlouhá Ves – Chanovice  0 : 10.
J. Krůs

Slušné utkání s nestálou převahou hostujícího družstva.

Poločas : 0:5. Branky 4.,38. a 45. Klas Martin, 6. Hájek Marek, 10´. a  22. vlastní,  11. Klas Daniel, 33.Patera Filip, 34.  Hasnedl Petr, 40. Kováč Michal. Rozhodčí : Kubeček. Diváků : 30

Železná Ruda Nalž. Hory 3: 5.

Poločas: 1 : 2. Branky: Hána Jiří, Mahovský Vít, Novotný Vojtěch - Buchta Michael 4, Kodýtek Petr; Rozhodčí: Kalista R. Diváků: 20.

1. Chanovice         7   6   1   0   35:  7    19  (  7)

2. Nalž. Hory        6   3   1   2   14: 12    10  (  1)

3. Nezamyslice       6   2   2   2   18: 10     8  ( -1)

4. Železná Ruda      6   1   1   4   18: 27     4  ( -2)

5. Dlouhá Ves        7   1   1   5    3: 32     4  ( -8)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

NÝRSKO DOMINOVALO I V  NEJMLADŠÍ  KATEGORII PŘÍPRAVEK

Po dekorování vítěze přeboru starších přípravek za vítězství v tomto ročníku hráčského potěru Okuly Nýrsko došlo na nýrském hřišti i k dalšímu předání medailí za první místo . Do mozaiky v práci s mládeží velice úspěšného klubu Okuly přibyl další úspěch zásluhou mladší přípravky Nýrska. Tento tým neztratil v průběhu celého ročníku ani jediný bod a  impozantní skóre 125 : 2  vypovídá o rekordním střeleckém průměru překračují deset branek na jeden zápas ! Velmi pěkného úspěchu dosáhli v tomto ročníku, který patří již historii  i fotbalové naděje Sokola Mochtín, které se vklínili mezi týmy reprezentující kluby zvučnějších jmen.

Mochtín    -  Klatovy B   0: 4 .

Poločas:  0: 0.   Branky: Makovec Radek, Barborka Matyáš, Partyngl Tomáš, vlastní . rozhodčí: Švátora. Diváků: 20.

Luby  -   Sušice 1: 1.

Poločas:  0: 0.   Branky: Pivoňka Matěj - Skrbek Matěj. Rozhodčí: Husník. Diváků. 40.

SKP Okula Nýrsko – Horažďovice  7 : 0.
Ivan Pavlík

Domácí si v prvním poločase vytvořili dostatečný náskok, aby mohli v druhém poločase zapojit do hry i mladší hráče.

Poločas : 6:0. Branky : Böhm Sebastien  2, Bastl Martin, Hoidn František, Mašek Zbyněk, Pavlík Jakub, Vacek Adam. Rozhodčí : Jarka. Diváků: 50. ŽK: 1:0.

Mladší přípravka Okuly Nýrsko - přeborník OFS Klatovy ročník 2008/2009

Přední řada zleva: Jirotka Jakub, Ludvík Petr, Brož Michael, Vacek Adam, Hoidn František, Brettschneider Adam, Sloup Ondřej.
Zadní řada zleva: Bastl Martin, Mašek Zbyněk, Sýkora Radek, Šmíd Martin, Böhm Sebastien, Pavlík Jakub, Rašek Jaroslav
Trenéři vzadu zleva, Pavlík Ivan, Vacek Pavel
Na snímku chybí: vedoucí mužstva - p. Novák Jiří, hráči - Loos Jakub, Netrval Marek, Pukač Kristián, Šibík Patrik, Švára Šimon, Švec Štěpán.

1. Nýrsko        12  12   0   0  125:  2    36  ( 18)

2. Klatovy A     12   7   1   4   37: 34    22  (  4)

3. Mochtín       12   5   2   5   38: 52    17  ( -1)

4. Klatovy B     12   5   0   7   24: 71    15  ( -3)

5. Luby          12   4   1   7   21: 41    13  ( -5)

6. Horažďovice   12   3   2   7   23: 24    11  ( -7)

7. Sušice        12   2   2   8   21: 65     8  (-10)