.

.

IV. TŘÍDA – skupina  A

TÝNEC JE NADÁLE NEPORAZITELNÝ

Na hřišti v Běšinech se střela v přímém duelu první dva celky tabulky. V pohledném utkání kterému by spíše slušela remíza získali plný počet bodů lídr tabulky z Týnce. Hosté si tímto vítězstvím pojistili postup a nadále drží dvě kola před koncem primát dosud neporaženého týmu. Již jen dva soupeři Dlažov a v posledním kole Bezděkov B mají šanci Týnci tento primát odebrat.

Běšiny  - Týnec 2 : 3  (1:2)

Za velkého sobotního vedra jsme odjížděli do Běšin k zápasu roku. Čekal nás totiž druhý celek tabulky a při případném zisku jednoho bodu jsme již s předstihem mohli slavit postup do III. třídy.

K zápasu nemohli z různých důvodů nastoupit Houdek, Kanta, Šťastný, Šimsa, Kraus, Hás, Weber a Havránek.

Jak je naším dobrým zvykem od začátku jsme se pustili do soupeře, měli jsme míč více na svých kopačkách, ale do šancí jsme se moc nedostávali. Po úvodním menším tlaku se hra vyrovnala. A začli se rodit i šance, nejdříve Frous po přihrávce Hály šel sám na brankáře Maláta, ale neproměnil. Poté se ovšem za obranou objevil Knotek a pravou(!) nohou překonal vyběhnuvšího Maláta. Jenže netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. Po centru si ve vápně našel místo k hlavičce Bejvl a s přispěním Votruby skončil míč za zády brankáře Fišra. To byla ovšem jediná šance Běšin v 1. poločase. Naopak brankář Malát musel ještě čelit několika šancím týneckých fotbalistů. Byl dokonce třikrát překonán, jenže trestný kop Hály a střela Václavíčka skončili na břevně. Naštěstí další střela Václavíčka, který si naběhl na přihrávku od Frouse již skončila v síti.

Druhý poločas byl o hodně nervóznější. Hosté si chtěli udržet jednobrankový náskok a domácí naopak chtěli získat skalp dosud neporaženého Týnce. Souboje se přiostřili a rozhodčí Bošek to neměl vůbec lehké. Domácí ale také zkvalitnili hru a byli to oni, kdo měl v druhém poločase více ze hry. Ale v zakončení byli málo důrazní. Až po standartní situaci se k zakončení dostal Holub a míč skončil v síti týnecké branky. Hosty mohl dostal opět do vedení Frous, ale jeho střelu výborným zákrokem Malát vyrazil. Za nedlouho Malát jen vyrazil střelu Hály a Knotek byl zcela sám na malém vápně, měl před sebou poloprázdnou branku, ale volil ještě přihrávku, která skončila v auta. Poté se ovšem dostal v rohu hřiště k míči střídající Janoušek, pohrál si s obráncem domácích a střelou pod břevno překonal Maláta. To byl rozhodující moment zápasu. Domácím v závěru nepomohl ani jejich kapitán Lukáš Šťastný, který musel po dvou zcela zbytečných žlutých kartách pod sprchy.  Po závěrečném hvizdu propukla v řadách hostů velká radost z výsledku, který jim zajistil postup do III. třídy.

Branky: Holub Radek, Bejvl Miroslav - Knotek Vlastimil, Václavíček Zdeněk, Janoušek David; Rozhodčí: Bošek Petr; ŽK: 4 : 4, ČK: Šťastný Lukáš , diváků 60.

Sestava Týnce: Fišr - Votruba,Pytel T., Hošek, Janoušek D. - Ryba (80. Pressl), Mráz, Hála, Václavíček  - Frous, Knotek (65. Janoušek K.)

Dlažov -  Bolešiny 3 : 4 (0:0)

Vše v tomto zápase  rozhodl až druhý poločas, domácí vedli 3:1 ale hosté dokázali za posledních 15 minut výsledek  utkání otočit ve svůj prospěch.

Branky: Charouz Josef 2, Barina Miroslav - Kovanda Václav, Jandík Josef, Zahálka Pavel, Hess Petr;

Rozhodčí: Beneš Zdeněk; ŽK: 1:2 , diváků 25.

Bezděkov B -  Měčín B 2 : 2 (2:1)

Hosté získali dvakrát jednobrankové vedení, ale  domácím se podařilo vždy skóre vyrovnat.

Branky: 41.Ouda Pavel, 66.Jelínek Pavel –22.Ježek Patrik, 60.Huc Jiří;

Rozhodčí: Husník Václav , diváků 30.

Křenice  - Vrhaveč B 4 : 3 (3:1)

Brankovou přestřelku obou týmů měli ve své režii dva hráči, kteří byli u všech gólů. Domácí Roneš skóroval ve 3.,29.,44. a 48.minutě , hostující Minařík byl střelecky úspěšný v 11. v 56. z PK a na konečných 4:3 snižoval v 66.minutě.

Branky: Roneš Pavel 4 - Minařík Michal 3;

Rozhodčí: Vondráček Václav, diváků 20

Ježovy  - Spůle 4 : 0 (4:0)

Třetí tým tabulky rozhodl o svém vítězství již do přestávky kdy stanovil tomuto zápasu i konečné skóre.

Branky: 3.,33.  Oberdörfer Dušan ,37.Talián Michal, 42.Novák Richard;

Rozhodčí: Koura Radim, ŽK: 1:1 , diváků 40.

Zavlekov – Nalžovské Hory B 3 : 1 (1 : 1)

MILČICE ODRAZILY ÚTOK CHANOSU NA DRUHÉ MÍSTO

Dvě kola před koncem hrály oba celky které mají ambice umístnit se na vítězem soutěže Sokolem Malý Bor a oba byly úspěšné. Cestu Milčic za ziskem bodů ve Velkém Boru jim ulehčilo vynucené střídání domácího brankáře . Svým vítězstvím rodící se až po přestávce se jim podařilo odrazit  útok rezervy  Chanosu,  kterému vítězství v Soběšicích vystřílel hattrickem jejich kanonýr Brejcha. Šance skončit v tabulce na lepším než pátém místě  se vzdálila po zbytečné remíze doma fotbalistům z Kašperských Hor.

Kašp. Hory -  Zichovice B 0 : 0 (0:0)

Hosté přijeli pouze s deseti hráči a to určilo průběh utkání . Domácí svého soupeře přišpendlili na jejich polovinu, ale nedokázali ze své převahy vytěžit nic, naopak přišli o dva body.

Rozhodčí: Staněk, ŽK: 1:3 , diváků 40.

Soběšice  - Chanovice B  0 : 5 (0:1)

Když  to střílí opoře rezervy Chanosu kanonýrovi Václavu Brejchovi, pak se úspěch tohoto celku zaručen. Ne jinak tomu bylo i v Soběšicích kde tento střelec byl autorem hattricku.

Branky: 15.,47.,70.Brejcha Václav , 77.Pavlovský David88, Nadych Vitalij,;

Rozhodčí: Šandara Petr; ŽK: 1:1 , diváků 50.

Velký Bor -  Milčice 1 : 6 (0:0)

Velký Bor se  proti druhému kolektivu tabulky držel  celý první poločas ve kterém udrželi čisté konto. Po odstoupení zraněného brankáře je jeho náhradník nepodržel a a navíc je dostal do kolen vlastní branka Zoubka která poslala hosty do vedení.

Branky: 78. Voráč František - Havlík Hanuš 2, Kříž Zdeněk, Hrachovec Miroslav, Brůha Marek, vlastní;

Rozhodčí: Kulík Vladimír; ŽK: 1:1 , diváků: 40.

Malý Bor - Pačejov "B"  4 : 3 (3 : 1)

Domácí potvrdili svoji neporazitelnost v jarní části soutěže, a přes řadu chyb dotáhly i toto utkání k vítěznému konci.Střelecky opět zazářil autor čistého hattricku Luděk Vaněk.

Branky: 12.,23.,26.Vaněk Luděk,60.Heřman Josef- 43.Korda Václav,48.Kareš Petr,71.Heřman Pavel.

Rozhodčí Kurc Lubomír, diváků 100, ŽK 1:1

Nezamyslice B -  Svéradice B 0 : 8 (0 : 2)

Branky: Zach Jan 4, Makovec Stanislav 2, Gutvik M., Větrovec V.;

Rozhodčí: Brůha Radek; ŽK: 0:1, diváků 30.

Rabí – Hartmanice  8 : 0 (4 : 0)

Domácí dosáhli vysokého vítězství se silným soupeřem až nečekaně snadno.

Branky: 2. 36. a 40. Janečka Petr, 87. a 90.Hozman Václav, 27. Vichr Miloslav, 80. Frančík Lukáš, 89. Melka Roman

Rozhodčí : Bošek Petr, diváků 50, ŽK 2:2

1. Malý Bor          20   18  0   2   97: 34   54

2. Milčice           20   13  3   4   62: 26   42

3. Chanovice B       20   12  1   7   65: 36   37

4. Hartmanice        20   10  5   5   55: 37   35

5. Kašp. Hory        20   10  3   7   57: 32   33

6. Rabí              20    8  5   7   42: 35   29

7. Zichovice B       20    7  6   7   39: 49   27