1. B třída skupina B : 2.-3.6.

1. B TŘÍDA  -  SKUPINA B

PRO HRADEŠICE SE RÝSUJE DALŠÍ POSTUPOVÁ ŠANCE

Jak si osud s roční pauzou s kluby zahrává. Zatím co v minulém ročníku  byl domácí Tatran Dlouhá Ves štikou soutěže a jejich konečné druhé místo jim umožnilo účast v baráži o postup do 1.A třídy, nyní se tentýž kolektiv potýká s opačnými starosti . Prohrát o branku je vždy kruté, na druhé straně ale radostné pro soupeře z Hradešic. Ten si udržel druhé místo v tabulce a s tím i šanci účasti v baráži o postup. Bylo by to podruhé, kdy se pro Hradešice tato příležitost nabízí, když tu první v předminulém ročníku 2004/05 nedokázaly zužitkovat . Na druhé místo ale také útočí Losiná, která si po výhře ve Strážově doma lehce poradila i s hosty ze Švihova. Ziskem cenného bodu na horké půdě v Záhoří se blýskl Mochtín , body se děly v derby nevalné sportovní úrovně v Bezděkově kde domácí hostili Strážov  a definitivní oslavy postupu musely odložit Žichovice které podlehly  na svém hřišti nejúspěšnějšímu týmu jara  ze Starého Plzence.

Dlouhá Ves  -  Hradešice  0 : 1 (0 : 1)

Josef Krůs

Zápas v prvním poločase vyrovnaný.V 11.min.se stav  změnil ve prospěch hostů na 0:1.Branka byla dosažena z pěkného postupného útoku,kdy domácí obránce nestačil rychlostí a dovolil host.útočníkovi přihrát na levé křídlo a po přihrávce na střed už to bylo jen otázkou umístěné technické střely.Ve 2.poločase hosté více přehrávali domácí,ale paradoxně se do největší šance dostali domácí v závěru utkání.

Domácí opět nastoupili bez několika hráčů základní sestavy a s dalšími se zdravotními problémy.I přes prohraný zápas se dá říci,že domácí podali obětavý výkon a zabojovali.Důležité je,že nříjemné události poslední doby neposlali Dlouhou Ves úplně na kolena a že mají hráči hodně chuti do hry že se ještě bude bojovat.

Na zápas byli delegováni tři rozhodčí a vše probíhalo v dobré atmosféře Domácí klub věří, že i diváci si znovu najdou znovu cestu na jejich  stadion.

Branky : 11.min.Novák

Rozhodčí : Duchek Richard, ; ŽK 3:2

Losiná -  Švihov   5 : 0 (5 : 0)

V Losiné bylo o výsledku rozhodnuto již po prvním poločase . Výsledek z této části zápasu dal také konečnou podobu skóre tohoto duelu.

Záhoří – Mochtín  1 : 1 (0 : 1)

Mochtín se třemi dorostenci  v sestavě , přivezl ze Záhoří cenný bod. Úvod utkání patřil domácím fotbalistům , ale postupem času Mochtín vyrovnal hru a začal se prosazovat i v koncovce. Ve 42.minutě se uvolnil na pravé straně Novák a jeho centr proměnil hlavou ve vedoucí branku hostů Šlégl. Domácí srovnali na 1:1  v 50.minutě z přísně nařízené penalty . Z celé řady volných kopů se naštěstí pro hosty neprosadili, na druhé straně mohl za Mochtín skórovat Mareš i Troch.

Rozhodčí Pecka, ŽK 2:2

Branky : 50. Švec (PK) – 42. Šlégl.

Bezděkov – Strážov   0 : 0

V derby  slabé úrovně  se po zásluze body dělily. Domácí byli blíže k vítězství když v páté minutě měli možnost skórovat z nařízeného pokutového kopu . Proti byl brankář hostů Michal Javorský, který Valečkovi jeho střelu   vyrazil. Oba týmy dohrávali o deseti, když v 70.minutě za vzájemné strkání museli pod sprchy domácí Horejší a hostující Janka.

Žichovice – Starý Plzenec   1 : 2 (1 : 0)

Hosté na hřiště lídra tabulky prokázali, že v jarní části soutěže dosahují  ze všech účastníků nejlepších výsledků

Branky : Chod – Houdek, Ranc, ŽK 2:2.