IV.třída skupina A, B : 2.-3.6.

IV. TŘÍDA – skupina  A

ROZDAJÍ SI TO MEZI SEBOU V BĚŠINECH

První dvě místa v průběhu jarní části soutěže bezpečně drží vedoucí Týnec a druhé Běšiny. Oba nejúspěšnější kolektivy si to mezi sebou rozdají již v následujícím kole kdy mají možnost dokázat kdo vzejde ze vzájemných soubojů nejlépe. Po podzimní remíze na Týnci 1:1 mají výhodu domácího prostředí Běšiny. Pokud doma uspějí mohou si pojistit druhé místo, ale postup by již měl být jasnou záležitostí Týnce . I  kdyby neuspěl lídr tabulky v Běšinech , lze stěží předpokládat,  že nezíská v dalších dvou posledních kolech ani bod.

Běšiny  - Nalž. Hory B 2:0 (2:0)

Utkání které se hrálo na jednu bránu rozhodl již první poločas, ve druhé půli se domácím nepodařilo proměnit ani jednu z několika dobrých šancí.

Branky: 15. Bejvl Miroslav, 28. Vacovský Milan

Rozhodčí: Klíma Jakub, diváků: 20

Týnec - Křenice 6:3 (1:3)

Michal Frous

K utkání nemohli z různých důvodů nastoupit Ryba, Šťastný, Kraus, Houdek, Weber a Pelnář.

O tom, že má Týnec silné začátky utkání se přesvědčily i Křenice a kdyby v páté minutě byl výsledek utkání 3:0 nikdo by se nemohl divit. Především Frous dokázal, že se dá zahodit i nemožné. Uklidnění pro domácí přinesl až Zdeněk Václavíček, který si naběhl na kolmou přihrávku od Frouse a rozvlnil poprvé síť křenické branky. I nadále pokračovali domácí v zahazování šancí, ale hosté jim do poločasu dali lekci v zakončování. Nejdříve Roneš vstřelil branku z trestného kopu, kdy využil pohybu hráčů ve zdi. Druhou branku vstřelil Jirák, který krásným volejem z velkého vápna rozvlnil síť za bezmocným brankářem Fišrem. Třetí branka Křenic padla po závaru před brankou Týnce, kdy se míč odrazil k Ronešovi a ten s přehledem zvýšil na 1:3.

V druhém poločase již Křenice tolik nehrozily a na jejich branku se valil útok za útokem. Na 2:3 snížil Václavíček, kdy opět využil své rychlosti, naběhl si na přihrávku za obránce a se štěstím dal svoji druhou branku v utkání. Na 3:3 vyrovnával Frous z pokutového kopu, který byl nařízen za faul na Havránka. Velmi důležitou branku na 4:3 vstřelil opět Václavíček, kdy rohový kop Hály prošel celým vápnem až k zadní tyči a pro Václavíčka již nebyl problém dostat míč do sítě. Pátou branku přidal Havránek z trestného kopu, kdy využil špatného postavení brankáře. Na konečných 6:3 upravil skóre Michal Frous, kdy si naběhl na výkop brankáře Fišra, který hlavou prodloužil Havránek, a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci.

Utkání velmi dobře řídil rozhodčí Koura.

Hodnocení trenéra: Další utkání, které jsme mohli vyhrát mnohem vyšším rozdílem. Nebudu jmenoval hráče, ale 2 góly z 9 loženek.. no, nic moc. Naopak se dnes dařilo v koncovce Zdeňku Václavíčkovi. Lukáš Havránek měl dnes velkou smůlu, kdy nastřelil 2x břevno. V poločase byl sice stav 1:3, ale pořád jsem věřil, že utkání otočíme. Hra směrem dopředu se nám celou sezónu daří, vytvoříme si řadu šancí, bohužel koncovku máme špatnou. Dnes jsme bohužel několikrát zaváhali v obraně. Brankář Michal Fišr si pořádně nesáhl na míč a 3x lovil míč ze sítě. Na brankách ovšem nenese žádnou vinu. K postupu nám chybí získat jeden bod a ten bychom chtěli získat již příští kolo v Běšinech. Doufám, že nás opět pojede podpořit mnoho našich fanoušků,kterým bych chtěl za celý oddíl touto cestou poděkovat za jejich podporu. - www.fctynec.estranky.cz

Branky: Václavíček Zdeněk 3, Frous Michal 2, Havránek Lukáš - Roneš Pavel 2, Jirák Ladislav; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: 2:2, diváků 60.

Sestava Týnce: Fišr - Votruba (80. Aška ml.), Pytel T., Hošek, Janoušek D. - Janoušek K. (70. Knotek), Mráz (75. Hás), Hála, Václavíček - Frous, Havránek

Dlažov -  Bezděkov B  2 : 0 (0 : 0)

Typické derby utkání, rozhodlo posledních 10 minut kdy osvědčil svůj čich na brankové příležitosti  Josef Jarko.

Branky: Jarko Josef 2

Rozhodčí : Petrželka František, diváků: 20, ŽK 3:2.

Vrhaveč B -  Spůle 2:1 (0:1)

Branky: Potužník Jan, Janda Tomáš - Petr Radovan;

Rozhodčí: Makula Miroslav; ŽK: 1:1 , diváků: 40.

Měčín B  - Ježovy 3:1 (2:1)

Branky: Šos Josef 2, Korčík Petr - Fořt Václav;

Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 2:1, diváků 50.

Bolešiny -  Zavlekov 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Petržilka Jiří; ŽK: 1:2 , diváků 70.

SOBĚŠICE OPĚT STŘEDEM POZORNOSTI

V průběhu jarní části jsme se v komentářích k této skupině IV.třídy několikrát zmínili o úspěšných výsledcích Sokola Soběšice , týmu který se na podzim ani jednou nebodoval. Ani v tomto kole v Žichovicích nevyšel bodově naprázdno , ale upoutal na sebe pozornost incidentem který určitě bude mít dohru u zeleného stolu. V závěru první půle byl fyzicky napaden rozhodčí tohoto duelu hráčem hostů a to je jev, který nemá v tomto ročníku obdoby a určitě bude také podle řádů viník za „projevenou odvahu“ odměněn!

Zichovice B  - Soběšice 2:2 (1:0)

Branky: Bala Petr 2 - Vaněk Jaromír, Rejšek Josef;

Rozhodčí: Mácal, ŽK: 0:2; ČK: Vojík Jan, diváků 20.

Hartmanice  - Malý Bor 2:3 (1:0)

Branky: Drha Marek, Dulovec Jan - Heřman Josef, Pivnička Karel, Vodička František;

Rozhodčí: Lecjaks , ŽK: 0:2; ČK: Chodl František, diváků 100.

Rabí - Chanovice B  2 : 1 (1 : 1)

Hosté nastoupili pouze s 10 hráči, přesto byli fotbalovější a měli i více šancí. Domácí svou touhu po vítězství naplnili po krásné akci z levého křídla a přesné hlavičce Petra Janečky.

Branky : 40. Hozman Jaroslav st.(PK), 74. Janečka Petr -  30. Brejcha jiří (PK)

Rozhodčí : Holeček Miroslav, diváků: 30, ŽK 2:2.

Svéradice B – Velký Bor   0 : 0

Rozhodčí: Cihlář Jan, diváků: 50.

Kašp. Hory Nezamyslice B 10:0 (5:0)

Branky: Studený František 4, Mirvald Jan 2, Skypala, Žifčák Josef, Voldřich Miroslav, Eger Jan; Rozhodčí: Blaheta Josef, diváků: 50.

Pačejov B – Milčice  0 : 6 (0 : 5)

Branky: 14.,43. Kříž Z., 25.Havlík Hanus, 40.Bláha V., 41. vlastní a 50. Majorský

Rozhodčí: Staněk, diváků: 80, ŽK 0:3.

1. Malý Bor          19   17  0   2   93: 31   51

2. Milčice           19   12  3   4   56: 25   39

3. Hartmanice        19   10  5   4   55: 29   35

4. Chanovice B       19   11  1   7   60: 36   34

5. Kašp. Hory        19   10  2   7   57: 32   32

6. Rabí              19    7  5   7   34: 35   26

7. Zichovice B       19    7  5   7   39: 49   26