IV.třída skupina A, B : 26.-27.5

IV. TŘÍDA – skupina  A

JEŽOVY TĚŽILY Z ÚSPĚCHU BĚŠIN

Těsné výhra Běšin na jaře na hřišti úspěšné rezervy Bezděkova pomohla SK Ježovy které se po domácím vítězství nad hosty z Bolešin vrátily zpět na třetí místo v tabulce. V domácím prostředí se nedařilo Sokolu Křenice. O body je připravil  Dlažov zásluhou jejich  kanonýra  a autora obou branek Josefa Jarka .

Bezděkov B -  Běšiny 2:3 (0:2)

Branky: 75. a 80(PK)Hrubý Leoš  - 17. Bejvl Miroslav, 38. Vacovský Milan, 66.Šťastný Lukáš,;

Branky: Knotek Vlastimil;

Rozhodčí: Holeček Miroslav; ŽK: 3:2 ; Diváků: 70.

Nalž. Hory B -  Vrhaveč B 2:2 (1:0)

Branky: Jedlička Pavel, Štěpánek Jindřich - Franěk František 2;

Rozhodčí: Makula Miroslav; ŽK: 0:2; ČK: Hošek Josef;  Diváků: 30.

MUSELI NA PÍSKNUTÍ POSLOUCHAT ŽENU

Poslední čtyři kola v klidu bez obav zda se jejich cíl postup do III.třídy naplní mohou odehrát fotbalisté Sokola Malý Bor. I při  maximálním bodovém zisku Sokola Milčice a při variantě kdyby tyto zbývající zápasy Malý Bor prohrál,  by přesto při rovnosti bodů postupoval lepším poměrem branek ze vzájemného zápasu 7:5 součastný a již neměnný lídr tabulky tohoto soutěžního  ročníku . Také do Malého Boru putuje naše blahopřání k nespornému  sportovnímu úspěchu tohoto klubu který přidal k nové vybudovanému sportovnímu areálu i svým příznivcům dárek v podobě postupu. Při nedostavení rozhodčího k utkání Soběšice – Hartmanice  se hráči na hřišti museli podrobit na 90.minut poslušnosti ženě. Utkání řídila bývalá  rozhodčí Baldová z Hartmanic, která dokázala zkrotit najednou 22 mužů , což jí  některé  ženy jen mohou závidět...

Malý Bor - Kašperské Hory  8 : 1 (5 : 0)

Faltys

Hosté se dostavili k utkání pouze s osmi hráči.Průběh utkání jednoznačně pod taktovkou domácích, množství neproměněných šancí ze strany domácích,ušetřil hosty od ještě většího debaklu. Přesto nutno vyzdvihnout bojovné srdce osmi statečných v dresech hostí.

Branky: 9.,46.Sluka František,13.,14.,28.Vaněk Luděk,40.Vodička František,60.Janeček Libor,79.Jára Karel – 65.Studený František.

Rozhodčí : Simbartl Václav, diváků: 90, ŽK 0:1

Soběšice  - Hartmanice  0 : 5 (0:2)

Rozhodčím laikem ,  která byla vybrána oběma soupeři za nedostaveného rozhodčího byla Baldová z Hartmanic a ta dokázal zkrotit najednou 22 mužů, což jí mnohé ženy mohou jedině závidět..

Branky: 11. a 86. Dulovec Jan , 40. Toner Ladislav, 50. Krátký Antonín, 73.Koryťák Jiří ml.;

Rozhodčí: Laik , diváků: 45

Velký Bor - Zichovice B  4 : 4 (1:2)

Domácí přišli o šanci zvítězit čtyři minuty  před koncem kdy nejprve hosté Brožem snížili a o další dvě minuty po té   vyrovnali zkušeným Petrem Balou  a  odvezli si  již téměř ztracený bod.

Branky: 47. a 77. Voráč František , 13. Havlíček Patrik, 70.Zoubek Tomáš -  43. a 88. Bala Petr , 23. Pařízek Petr, 86. Brož Karel;

Rozhodčí: Vondráček, ŽK: 2:0 , diváků: 30

Milčice -  Svéradice B 1 : 1 (1:1)

Branky: 42. Šejtka Tomáš – 67. Valach Jan;

Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: 4:0, diváků: 60

Chanovice B -  Pačejov B 5 : 0 (2:0)

Branky: 25. a 55. Brejcha Václav , 45. a 47. Pavlovský David , 88. Nadych Vitalij;

Rozhodčí: Husník Václav; hráno bez karet; Diváků 50.

Nezamyslice B – Rabí  1 : 1(1:1)

Branky : Aschenbrener  - Hozman Václav

Rozhodčí: Cihlář Jan; ŽK 0:1;Diváků: 50.

1. Malý Bor          18   16  0   2   90: 29   48

2. Milčice           18   11  3   4   50: 25   36

3. Hartmanice        18   10  5   3   53: 26   35

4. Chanovice B       18   11  1   6   59: 34   34