Vložené kolo OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ : 8.5.

OKRESNÍ  PŘEBOR

SVÉRADICE POSKOČILY NA DRUHÉ MÍSTO

Ve vloženém kole okresního přeboru v kopané které se hrálo v úterý nedošlo  (pokud mezi ně nebudeme počítat po duelu slabé úrovně vítězství Janovic v Sušici kde domácí dohrávali poslední půlhodinu o deseti) k žádným výrazným překvapením. Po první prohře v tomto ročníku v neděli v Lubech zajížděl lídr tabulky  Sokol Pačejov  k dalšímu duelu na hřiště soupeře. V něm se  dalšího klopýtnutí vyvaroval a dále se suverénním náskokem vévodí okresnímu přeboru. Přesvědčivým vítězstvím domácích  skončil zápas posledních dvou týmů tabulky v Mochtíně.Ve Svéradicích bylo teoreticky v sázce boj o druhé místo . Shoda ostatních výsledků této teorii dala praktickou podobu a těsným vítězstvím se na druhou příčku probojoval domácí tým.

Svéradice - Vrhaveč 1 : 0 (0:0)

V utkání průměrné úrovně měla obě mužstva šance na zisk třech bodů. Ty nakonec zůstaly doma, když hrubou chybu stopera hostí využil pět minut před koncem kanonýr Makovec.

Branka: 85.Makovec Stanislav

Rozhodčí: Kurc Lubomír, ŽK: 2:4, Diváků: 60

Horažďovice B – Pačejov   0 : 2  (0:1)

Ve 28.minutě využili hosté chyby domácího stopera a Mrázek  trestal 0:1. Vítězství  lídra tabulky jistil v 75.minutě druhou brankou v síti domácích kterou dal Brůha.

Branky  : Mrázek, Brůha

Rozhodčí: Lažánek Karel ;  ŽK 4:2; Diváků 60.

Mochtín B – Myslív  5 : 0 (0:0)

Souboj týmů bojujících o záchranu v přeboru dopadl lépe pro domácí. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, branek se diváci dočkali až po přestávce. Všechny padly do sítě hostů z Myslíva.

Branky : 52.,65. Bláha, 72.Růžek, 82. Černý, 83. Nový

Rozhodčí: Brůha, Špitalský, Bošek; ŽK 1:4; Diváků: 70

Sušice B – Janovice  1 : 2 (1:1)

K vedoucí brance Chmelíka dosažené po deseti minutách hry už další branku domácí nepřidali a připsali si další prohru na svém hřišti. Hosté vyrovnali z poutového kopu a osm minut po přestávce Jandoš dal vítěznou branku.

Branky : 10. Chmelík – 33.Slivoň V.(PK), 53. Jandoš

Rozhodčí : Simbartl; ŽK 4:2; ČK 1:0 (63. L. Blažek)

Luby B -  Hrádek 6 : 3 (2:2)

Hosté v prvním poločase překvapili kvalitní technickou hrou. Po přestávce to byl domácí tým který hru ovládl a zatím co skóre na jejich straně narůstalo hosté opadli a jen smůla na straně domácích v koncovce je ušetřila ještě většího debaklu.

Branky: 5.,51.Hodl Jiří , 42.Sydorenko Vasyl  , 49.Křížek Karel, 73.Maxa Jiří, 78.Voráček Přemysl– 8.Holeček Radek, 13.Moravec Jiří, 75.Karhan Zdeněk(PK),;

Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Mazán Jan, Bureš Jiří; ŽK: 1:4; ČK: 0:1 ; Diváků: 90

Nezamyslice  - Měčín  2 : 2 (0:0)

Poprvé se v utkání dobré úrovně měnilo skóre v 56.minutě , kdy po chybě domácí obrany skóroval Kodýtek. Po vyrovnávající brance Vinického v 66.minutě v 70.minutě střílel z přímého kopu Ritter, jeho střela se odrazila do břevna a do prázdné branky ho vrátil hlavou Musil 2:1. Na konečných 2:2 vyrovnal dvě minuty před koncem Krotký po problematické situaci která zaváněla ofsajdem.

Branky: Vinický Radek, Musil Ondřej - Kodýtek Jan, Krotký Zdeněk;

Rozhodčí: Pressl Václav; ŽK: 1:0 ; Diváků: 40

Velké Hydčice – Dešenice 2 : 1 (1:0´)

Branky: Melka Radek, Kropáček Martin  - Poupa Jiří

Rozhodčí : Javorský Josef ; Diváků: 50; ŽK 3:4