1. B třída skupina B : 5.-6.5.

1. B TŘÍDA  -  SKUPINA B

HRADEŠICE SI POLEPŠILY

Přesvědčivým vítězstvím 0 : 3 na hřišti nováčka v Přednicích a prohře Švihova stejným brankovým rozdílem ve Starém Plzenci si výrazně polepšily v tabulce Hradešice . Oslabená Dlouhá Ves po remíze v minulém kole se tentokráte  vrátila bez bodů z Losiné  kde dohrávala o devíti bez dalších dvou vyloučených hráčů a tím si ještě víc komplikuje , neboť hráčů ani bodů nemá na rozdávání.

Předenice – Hradešice  0 : 3 (0 : 1)

František Melka

Hosté se do domácích pustili hned od začátku zápasu a vytvořili si velký tlak. To přineslo několik velmi dobrých šancí, ovšem koncovka byla žalostná. Ve 20.min poslal hosty do vedení D. Novák a hosté pokračovali v dobré hře. Jenže ve vyložených šancích dále propadali, a tak Z. Frančík z malého vápna trefil pouze břevno, M. Florián z malého vápna netrefil prázdnou branku, opět Z. Frančík ve vyložené pozici minul, a tak se do kabin odcházelo pro domácí tým za velmi lichotivého stavu.

Druhý poločas začal tak, jak první skončil. Hosté pokračovali v aktivní hře a již v 48.min propálil domácího brankáře J. Kopal. Pak se hra vyrovnala, hosté v té době hráli takticky naivně a domácí se toho snažili využít. Šanci na zvýšení měl opět M. Florián, který postupoval sám na brankáře, ale trefil pouze břevno. Na druhé straně nastřelili břevno také domácí a několikrát velmi nebezpečně stříleli ze střední vzdálenosti. Z hostů měl velkou šanci P. Křesák, který postupoval sám na brankáře, ale ten vyšel ze souboje jako vítěz. Definitivní pojistku přidal po rychlém brejku a pěkné přihrávce opět D. Novák, a potvrdil tak svoji velmi dobrou jarní střeleckou formu. Hosté si pak již vedení hlídali, domácí se sice snažili o zkorigování výsledku, ale jejich snaha vyšla naprázdno.

Branky hostů – 20., 70. D. Novák, 48.J. Kopal

Rozhodčí – Walter

Sestava hostů: V. Ryba, M. Heimlich, M. Hlaváč, M. Šmrha, P. Řezáč, J. Kopal/85.min L. Melka/, F. Šašek, Z. Frančík, P. Křesák/75.min P. Kodýdek/, M. Florián/80.min F. Melka/,

D. Novák

Trenér So Hradešice František Melka :

Dnes podal celý tým velmi dobrý výkon, kluci hráli dobře kombinačně a to domácímu týmu zjevně nesedělo. Nespokojen jsem jenom s koncovkou, protože jsme měli po prvním poločase vést nejméně o čtyři branky. Doufám, že si formu udržíme a za týden dokážeme zvítězit také na domácím hřišti.

Losiná – Dlouhá Ves    2 : 1 (1 : 1)

ČK: 0:2 (Šebelík Jar., Kočí Martin ).

Plzeň Letná – Mochtín   1 : 2 (1 : 0)

Důležitý zápas pro oba týmy zvládli lépe hosté. Od 20. minuty sice prohrávali , když domácí  Letná využila  nedůraz obrany Mochtín při rohovém kopu. Pak byl Mochtín lepší a zaslouženě získal tři důležité body. V 60.minutě srovnal hlavou na :1 Růžek, v 80.minutě Bejvl nastřelil břevno a v dramatickém závěru zakončil svůj průnik vítěznou brankou Mareš.

Rozhodčí: Pecka, ŽK 1:1.

Záhoří  – Bezděkov   1 : 2 (0 : 1)

Branky za hosty : 43. a 71. Bača Petr

Hrající trenér Bezděkova Josef Dulka : „Pomohla nám domácí výhra nad Losinou po které jsme si začali více věřit. K utkání v Záhoří  jsme nastupovali s vědomím, že nemáme co ztratit. Jsem rád, že se nám dařilo i v tomto zápase. Celkově jsme  byli kromě  závěrů obou poločasů ve kterých nás domácí dostali pod tlak  lepší a naše vítězství je zasloužené“.

Žichovice – Strážov  4 : 2 (1 : 1)

Branky za hosty : Janka, Míčko

Hrající trenér hostů Petr Presl : „ Výsledek neodpovídá průběhu utkání a je pro domácí  příliš lichotivý a pro nás naopak krutý.Domácí vystřelili šestkrát na branku a čtyřikrát skončil míč v naší brance z toho jeden byl dosažen z pokutového kopu. Nic jedeme dál i takové zápasy ses távají…“.