IV.třída skupina A, B : 28.-29.4.

IV. TŘÍDA – skupina  A

SOUSEDÉ SI PO DERBY  VYMĚNILI  POŘADÍ

Očekávané místní derby se hrálo v Ježovech. Utkání mělo mimo derby příchuť i souboje dvou sousedů v tabulce které si po tomto duelu spolu své dosavadní pořadí vyměnili.

Ježovy - Křenice 1: 0 ( 1: 0)

Branky: Baxa Pavel; ŽK: 2:1

Rozhodčí: Vondráček ; Diváků : 40

Zavlekov – Běšiny  1 : 1 (1 : 1)

Utkání hrané za ideálního počasí, přesto zbytečně nervózní a místy i zbytečně vyhrocené.

Michal Frous

Za velmi příjemného nedělního počasí jsme přijeli na kolech k mistrovskému zápasu do Vrhavče. V sestavě muselo dojít k několika změnám, chyběli nám 3 obránci ze základní sestavy (Hošek, Votruba, Šťastný) a výkon v předešlých zápasech byl velmi špatný. Do sestavy se vrátil Mráz, na pravém kraji zálohy nastoupil Karel Janoušek, který se vrátil z hostování v Myslívě.

Od první minuty jsme přitlačili domácí na jejich polovinu. Hráli jsme celkem pěkný kombinační fotbal a přicházeli i šance. Domácí brankář Fiala čelil několika šancím týneckých fotbalistů, v té největší se ocitl Frous, ale z malého vápna nedokázal překonat brankáře domácích. Uklidnění přinesla až krásná střela Mráze z 25 metrů, která skončila přesně v pravé šibenici. Těsně před přestávkou kopal trestný kop Hála, brankář jeho střelu jen vyrazil a dobíhající Frous zvýšil na 0:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili opět velmi aktivně a hned v 47. minutě se po přihrávce Kanty prosadil navrátilec Karel Janoušek. I v druhé půli jsme si vytvořili hodně nebezpečných akcí, ale nedařilo se v koncovce, několikrát Frous, Ryba, Pelnář ani Havránek se nedokázali prosadit. Na konečných 0:4 zvyšoval v samém závěru střelou ze střední vzdálenosti Hála.

Stovka diváků přihlížela velmi pěknému utkání. Ke kvalitě přispěli i domácí, kteří se snažili hrát kombinační fotbal, hostující obrana je ale nepustila do žádné vyložené šance. Ke klidnému průběhu přispěl i rozhodčí Husník, který do hry téměř vůbec nezasahoval a nekouskoval si. Hráno bez karet.

Sestava Týnce: Fišr - Kanta (80.Aška ml.), Pytel, Ryba, Janoušek D. - Janoušek K. (60.Pelnář), Mráz, Hála, Václavíček (70.Houdek) - Frous, Havránek

Branky : 40. Mráz, 45. Frous, 47. Janoušek Karel, 90. Hála

Rozhodčí: Husník Václav; Diváků : 100; hráno bez karet

Spůle – Bezděkov B 4 : 4 (0 : 0)

Branky : Taichman Zdeněk 2, Kieweg, Radovan Petr – Macura, Janda Pavel, Dums Jaroslav, Dums Petr

Rozhodčí: Makula ; ŽK 2:1; Diváků: 20

Tabulka po 17 .(14.hraném) kole

1. Týnec             14   11  3   0   63: 18   36  ( 15)

2. Bezděkov B        14    8  3   3   46: 33   27  (  9)

3. Běšiny            14    7  6   1   22: 11   27  (  9)

4. Ježovy            14    7  4   3   31: 23   25  (  4)

5. Křenice           14    7  3   4   29: 21   24  (  6)

6. Zavlekov          14    5  5   4   40: 27   20  ( -1)

7. Bolešiny          14    6  2   6   37: 27   20  ( -1)

8. Vrhaveč B         14    5  1   8   21: 33   16  ( -8)

9. Dlažov            14    5  0   9   32: 45   15  ( -6)

10. Spůle             14    4  2   8   28: 48   14  ( -7)

11. Nalž. Hory B      14    2  2  10   15: 40    8  (-16)

12. Měčín B           14    1  1  12   20: 58    4  (-20)

IV. TŘÍDA – SKUPINA  B

V DERBY USPĚL MALÝ S VELKÝM

Los čtrnáctého kola svedl proti sobě v derby  dva Bory. Na hřišti ve Velkém Boru v utkání kvalitní úrovně rozhodli o svém vysokém vítězství favorité z Malého Boru až v samotném závěru. V posledních deseti minutách viděli diváci derby  čtyři branky, z toho tři domácí síti. Chanovická rezerva uspěla doma v přímém boji o druhé místo s hosty z Kašperských Hor

Soběšice  - Rabí  0: 0 ( 0: 0)

Rozhodčí : Kava ; Diváků : 50 ; ŽK: 1:1

Velký Bor  - Malý Bor  1: 6 ( 0: 3)

Branky: 83. Trubač František -  2.,13.,28.Pivnička Karel, 84.,86.Vaněk Luděk , 87.Jára Karel;

Rozhodčí: Kulík Vladimír; Diváků: 100

Milčice  - Nezamyslice B  6: 2 ( 3: 0)

Branky : 23,26,47. Šejtka Tomáš  42.Bláha Vladislav ,82.(PK),90. Majorszký Jan – 68,71.Bublík Jan

Rozhodčí: Husník Václav ; Diváků : 60

Svéradice B - Žichovice B  3:0 (1:0)

V utkání solidní úrovně nasadila obě mužstva několik hráčů ze svých "áček". Prakticky vyrovnané utkání rozhodly chyby v hostující obraně a větší střelecká efektivita domácích hráčů. V závěru zápasu oslavil svoji premiérovou branku v soutěžním utkání Jiří Martinec.

Branky: 38. Třeštík Jaroslav, 49. Soukup Lukáš, 88. Martinec Jiří

Rozhodčí: Holeček Miroslav, ŽK: 2:2, Diváků: 40

Chanovice B  - Kašp. Hory 4: 1 ( 2: 1)

Branky: Bártík David 3, Ladman František - Žifčák Josef;

Rozhodčí: Petržilka Jiří; ŽK: 3:4; ČK: Klostermann Zdeněk(hráč z lavičky) ; Diváků:50.

Pačejov B  - Hartmanice 1: 1 ( 0: 0)

Utkání velmi dobré úrovně skončilo zaslouženou remízou. Obě mužstva neproměnila několik šancí. Hosté vyrovnali v poslední minutě. Stínem utkání bylo zranění hostujícího hráče Sládka, v předposlední minutě utrpěl zlomeninu nohy.

Branky: Hrabačka Stanislav - Máca Věroslav;

Rozhodčí: Kava Miroslav; ŽK: 1:1 ; Diváků: 50

1. Malý Bor          14   12  0   2   55: 24   36  ( 18)

2. Chanovice B       14    9  1   4   48: 24   28  (  4)

3. Milčice           14    9  1   4   39: 22   28  (  7)

4. Kašp. Hory        14    9  0   5   42: 19   27  (  6)

5. Hartmanice        14    7  5   2   39: 20   26  (  5)

6. Zichovice B       14    6  2   6   28: 36   20  ( -1)

7. Velký Bor         14    4  5   5   28: 30   17  ( -4)

8. Rabí              14    4  4   6   23: 24   16  ( -2)