IV.třída skupina A, B : 21.-22.4.

IV. TŘÍDA – skupina  A

BANKOVÁ PŘESTŘELKA NA TÝNCI V REŽII NEJLEPŠÍHO STŘELCE

Nově zřízené vyhudované občerstvení a výkony lídra tabulky Sokola Týnec lákají fotbalové příznivce . Stovka diváků viděla v prvním jarním domácím zápase na Týnci i brankovou přestřelku v podobě jedenácti branek z toho sedm v síti hostů a šest z nich vstřelil nejlepší střelec soutěže a domácí kanonýr Michal Frous. Střelecky se dařilo i  Milanu Pacovskému z Běšin, který zaznamenal proti SK Bolešiny čistý hattrick. Vedle Týnce plný počet bodů na jaře získaly Křenice a Dlažov a béčko Bezděkova. Zatím co se  Křenice na domácí vítězství tentokráte hodně nadřely,  Dlažov dvakrát za sebou využil přesvědčivě  domácího prostředí a zaokrouhlil  jarní skóre vstřelených branek na deset .

Běšiny  - Bolešiny 3: 0 ( 2: 0)

Branky: Vacovský Milan 3;

Rozhodčí: Husník Václav;  ŽK: 1:0 ;Diváků:  50

Týnec  - Měčín B 7: 4 ( 5: 2)

Branky: Frous Michal 6, Václavíček Zdeněk - Kubík Václav 2, Brňovjak Miroslav, Huc Jiří; Rozhodčí: Špindlerová Zuzana; ŽK: 1:5; ČK: Kadlec Petr ; Diváků:  100

Bezděkov B  - Nalž. Hory B 5: 2 ( 4: 0)

Branky: Jelínek, Hrubý Leoš, Dums Petr, Šperer Zdeněk, Tuček Jindřich - Škarda Čestmír, Jedlička Antonín;

Rozhodčí: Lecjaks Ladislav; ŽK: 1:0 ; Diváků:  30

Křenice -  Spůle 2: 1 ( 0: 0)

Branky: Jirák Ladislav, Fraitag Josef - Petr Radovan;

Rozhodčí: Jarka Josef; ŽK: 2:3 ; Diváků:  20

Dlažov  - Vrhaveč B 4: 1 ( 4: 1)

Ráz utkání ozdobila branka Josefa  Jarky která padla v úvodní minutě a   další dva slepené goly v 7 a 8  minutou. Do listiny střelců se u domácích zapsali  i netradiční střelci , oba krajní  obránci Škach s Kučerou.

Branky: Jarko Josef 2, Škach Josef, Kučera Tomáš - Hošek Zdeněk;

Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: 1:2; Diváků: 40

Zavlekov – Ježovy  5 : 2 (3 : 0)

Herní převahu v prvním poločase dokázali domácí proměnit ve tří brankové vedení.Druhý poločas měl vyrovnaný průběh.Hosté po chybách domácí obrany snížili z dvou penalt.

Branky: 10.,84.Makrlík, 23.,43.Maxa, 55.Mašek – 47.,74.(PK) Baxa

Rozhodčí : Husník, diváků 70, ŽK 1:2

Tabulka po 16 .(13.hraném) kole

1. Týnec             13   10  3   0   59: 18   33  ( 12)

2. Bezděkov B        13    8  2   3   42: 29   26  (  8)

3. Běšiny            13    7  5   1   21: 10   26  (  8)

4. Křenice           13    7  3   3   29: 20   24  (  6)

5. Ježovy            13    6  4   3   30: 23   22  (  4)

6. Bolešiny          13    6  2   5   35: 23   20  ( -1)

7. Zavlekov          13    5  4   4   39: 26   19  (  1)

8. Vrhaveč B         13    5  1   7   21: 29   16  ( -5)

9. Spůle             13    4  1   8   24: 44   13  ( -5)

10. Dlažov            13    4  0   9   27: 45   12  ( -9)

11. Nalž. Hory B      13    2  2   9   15: 35    8  (-13)

12. Měčín B           13    0  1  12   16: 56    1  (-20)

IV. TŘÍDA – SKUPINA  B

SOBĚŠICE ZÍSKALY PRVNÍ BOD

Radost zavládla konečně i v Soběšicích. Domácí se konečně dali dohromady a nastoupili proti Velkému Boru v plném počtu. Odměna se dostavila v podobě prvního získaného bodu v tomto ročníku. Byli ale hodně blízko dokonce vítězství, ale hosté jejich drtivému závěru odolali a uhájili čisté konto. Důležitý zápas se hrál v Malém Boru ve kterém se střetla dvě družstva toužící po postupu. Vítězstvím si cestu za splněním tohoto cíle otevřeli domácí, Milčice si vrátka naopak více přivřely.

Malý Bor – Milčice  5 : 2 (5 : 0)

Utkaní velmi dobré úrovně rozhodli domácí již v prvním poločase.Kolektivní výkon a střelecká potence nedávného elitního střelce OP Luďka Vaňka byly hlavní devizou domácích.

Branky : 3,22.,45.Vaně, 24.,2.Pivnička Karel -  67.Havlík, 91.Bláha.

Rozhodčí : Vondráček Václav, diváků 110, ŽK 1:1

Rabí - Žichovice B 6 : 2 (3 : 1)

Za krásného počasí byli spokojenější domácí, i když chvílemi to v jejich mužstvu pořádně zaskřípalo. Hosté v kombinované sestavě si nakonec z derby odvezli vysokou porážku.

Branky :17.,30. Hozman Václav, 40.,74. Šimáček Jan, 76. Hozman Jaroslav st., 87. Pokorný Luboš  - 10.  Pařízek Petr, 52. Šuba Jaroslav ml.

Rozhodčí:  Staněk Luděk, diváků 80, ŽK 0:3.

Nezamyslice B Chanovice B 1: 3 ( 0: 1)

Branky: Vinický Radek - Brejcha Václav 2, Klásek Ondřej; Rozhodčí: Holeček Miroslav; ŽK: 2:1, diváků 20.

1. Malý Bor          13   11  0   2   49: 23   33  ( 15)

2. Kašp. Hory        13    9  0   4   41: 15   27  (  6)

3. Chanovice B       13    8  1   4   44: 23   25  (  4)

4. Hartmanice        13    7  4   2   38: 19   25  (  4)

5. Milčice           13    8  1   4   33: 20   25  (  7)

6. Zichovice B       13    6  2   5   28: 33   20  ( -1)

7. Velký Bor         13    4  5   4   27: 24   17  ( -1)

8. Rabí              13    4  3   6   23: 24   15  ( -3)

9. Svéradice B       13    4  1   8   22: 32   13  ( -8)

10. Pačejov B         13    3  3   7   23: 48   12  ( -9)