Divize sk.A : 14. – 15.4.

DIVIZE – skupina A

KLATOVY LETOS PODRUHÉ BEZ BODŮ

Ve 21. kole jarní části divize čekal na Klatovy velmi těžký soupeř ze Sezimova Ústí, který doma podlehnul v sezoně pouze jedenkrát a uspěly i tentokrát s lídrem tabulky. Nemálo radosti udělali svým příznivcům v neděli dopoledne Horažďovice, které na svém hřišti prohrály s Třeboní vysoko 0:4 . Po podzimní remíze na hřišti soupeře to tento výsledek  velké zklamání!

Sezimovo Ústí – Klatovy 3 : 1 (1 : 1)

Karel Zedek

Bez nemocného trenéra Kovácse a v sestavě se  Sýkorou, který ale pro zdravotní problémy musel ze hřiště po 30. minutách odejít začaly Klatovy velmi dobře a již v 10.min vedli po trefě Kulhánka. To byla bohužel jediná pohledná akce ze stany hostů. Domácí hráli velmi zodpovědně a prakticky hosty nepustili za svá záda.

Ve druhém poločase si Klatovy nevytvořily jedinou šanci na skórování a po chybách inkasovaly dvě branky a odjely domů s prázdnou.

Po utkání byl velmi zklamán asistent trenéra Karel Kalivoda:

„ Začátek utkání byl podle našich představ. Dali jsme brzy branku, kterou připravil krásnou přihrávkou na vápno za obranu Brejcha a Kulhánek měl snadnou úlohu vstřelit první branku. Místo aby nás to nakoplo  a hráli jsme svou hru tak jsme stáli bez pohybu a čekali, co s námi soupeř provede. Výsledek ovlivnilo odstoupení našeho špílmachra Sýkory pro zdravotní důvody a změny které jsem udělal, nepřinesly patřičná očekávání. V prvním poločase jsme hráli velice špatně. Po určité domluvě v kabině se hra ve druhém poločase zvedla, ale trvalo to pouze deset minut a poté jsme opět upadli do průměru. Soupeř byl aktivní, fotbalovější a po celou dobu bojovnější. Za stavu 2:1, jsme měli ještě šanci zvrátit výsledek ,ale hrubá chyba Cihláře  rozhodla zápas a na zvrat už jsme neměli sílu.“

Branky: 27. Mašek,64. Kvasnička, 73. Zelenka – 10. Kulhánek

Rozhodčí: Malák Miroslav, ŽK-2:2, diváků: 350

Sestava Klatov: Míčka-Král,Viktora,Schveiner,Cihlář(74.Kotáb)-Kopp,Sýkora(33. Javůrek), Brejcha (74.Vonášek),Zedník-Kulhánek,Hanzlík

Horažďovice  - Třeboň  0 : 4 (0 : 3)