IV.třída –sk.A,B : 14.-15.4.

IV. TŘÍDA -  SKUPINA  A

DLAŽOVSKÝ JARKO ZAČAL ČISTÝM HATTRICKEM

Přesvědčivou výhrou v úvodu jarní části zahájil Dlažov. Zápas s béčkem Měčína  prakticky rozhodl čistý hattrick  Josefa Jarky za 25 minut první půle, který tento úspěšný střelec ještě ozdobil, když přidal i svojí čtvrtý střelecký úspěch v tomto duelu. Z kategorie šťastných bylo vítězství prvního celku tabulky So Týnec v Bolešinech, když vítěznou branku v tresného kopu nad minutu před koncem nejlepší střelec soutěže Michal Frous

Dlažov  - Měčín B 6:1 (3:0)

Branky: Jarko Josef 4, Černý Miroslav 2 - Kadlec Petr ; Rozhodčí Husník, Diváků:  25

Ježovy -  Běšiny 1: 1 ( 1: 1)

Branky: Pytelka Jiří - Šťastný Lukáš; Rozhodčí: Hájek Zdeněk; ŽK: 2:0 ; Diváků : 40

Spůle -  Zavlekov 1: 3 ( 0: 1)

Branky: Kieweg Pavel - Makrlík Miroslav, Fous Jan, Maxa Jan; Rozhodčí: Jarka Josef; ŽK: 5:1; Diváků : 35

Nalž. Hory B -  Křenice 0: 1 ( 0: 1)

Branky: Paleček Josef; Rozhodčí: Špindlerová Zuzana ; Diváků : 40

Vrhaveč B  - Bezděkov B 1: 2 ( 1: 1)

Branky: Hebnar Lubomír - Skala Jiří, Macura Jiří; Rozhodčí: Kava Miroslav; ŽK: 1:1; Diváků : 80

Bolešiny  - Týnec 2: 3 ( 0: 1)

Za velmi hezkého nedělního počasí jsme nastoupili v Bolešinech proti místnímu SK, proti jednomu z nejlepších celků IV. třídy. Kvůli zranění nám chyběli Hošek, Pressl, Weber, Knotek a Kraus kvůli zaměstnání a škole. Utkání přihlížely asi 2 stovky diváků, většina z nich přijela podpořit hostující celek.

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a navázali jsme na hru, kterou jsme předváděli v posledních přátelských utkání. Vytvořili jsme si několik šancí, asi v největší byl Václavíček, ale sám před brankářem nezamířil mezi tyče. Po zásluze jsme se dostali do vedení, kdy Vladimír Hála střelou z přímého kupu využil špatného postavení brankáře Buriánka. Po vstřelené brance jsme ovšem paradoxně přestali hrát a domácí v této fázi utkání měli více míč na svých kopačkách, naše pozorná obrana je ovšem do šancí nepouštěla.

Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit pohyb a hrát více po zemi. To se nám ale vůbec nedařilo proti dobře hrajícím domácím. Ti po zásluze vstřelili vyrovnávací branku a posléze i vedoucí branku, kdy naši obránci udělali velké chyby. Poté byla hra vcelku vyrovnaná bez větších šancí. Ovšem po nedorozumění kapitána domácích a brankáře, kteří se srazili na malém vápně dorážel Václavíček do prázdné branky a bylo vyrovnáno. Tato branka domácí složila do kolen a hosté přebrali taktovku utkání. Šance měli Havránek, Václavíček či Hála. Rozhodnutí padlo v 90. minutě. Střídajicí Šimsa byl faulován na hranici velkého vápna. K míči se postavil hostující kapitán Frous a střelou do pravé šibenice rozhodl o šťastné výhře Týnce. Po konci utkání byl vyloučen ještě domácí hráč za hrubé urážky rozhodčího.

Branky: Novák Jindřich, Zahálka Pavel - Václavíček Zdeněk, Frous Michal, Hála Vladimír; Rozhodčí: Habada Vladislav; ČK: Farný Radek; Diváků : 160

Sestava Týnce: Fišr - Votruba, Pytel, Kanta (75. Hás), Šťastný (70.Šimsa) - Janoušek D. (85. Aška ml.), Hála, Ryba, Václavíček - Frous, Havránek

Tabulka po 15. (12.hraném) kole

1.  Týnec             12   9   3   0   52: 14    30 ( 12)

2.  Bezděkov B        12   7   2   3   37: 27    23 (  8)

3.  Běšiny            12   6   5   1   18: 10    23 (  8)

4.  Ježovy            12   6   4   2   28: 18    22 (  4)

5.  Křenice           12   6   3   3   27: 19    21 (  6)

6.  Bolešiny          12   6   2   4   35: 20    20 ( -1)

7.  Zavlekov          12   4   4   4   34: 24    16 (  1)

8.  Vrhaveč B         12   5   1   6   20: 25    16 ( -5)

9.  Spůle             12   4   1   7   23: 42    13 ( -5)

10.  Dlažov            12   3   0   9   23: 44     9 ( -9)

11.  Nalž. Hory B      12   2   2   8   13: 30     8 (-13)

12.  Měčín B           12   0   1  11   12: 49     1 (-20)

IV. TŘÍDA – SKUPINA  B

RABÍ OTOČILO VÝSLEDEK V HODINĚ DVANÁCTÉ

Zklamáni byli po utkání fotbalisté domácího Velkého Boru kteří sice k vedení přišli brankou z pokutového kopu, ale stejným způsobem přišli i o tři body. Hostům z Rabí  se podařil husarský kousek, když o nečekaném obratu výsledku se postarali v posledních dvou minutách. PO vyrovnání přišla v další minutě i penalta a body putovaly do Rabí. Obrodu fotbalu zažívají v Milicích. Zde vedle zázemí budují i kvalitnější tým, který touží hrát vyšší soutěž. Před pěknou diváckou kulisou za svým cílem domácí  rázně v úvodním jarním zápase  vykročili a nic na tom nemění ani fakt, že soupeř ze Soběšic nastoupil pro něho již v „klasickém“ oslabením, kdy i v tomto zápase nenastoupili v úplném počtu .

Velký Bor  - Rabí 2: 2 ( 1: 0)

Branky: 20. Voráč František(PK), Makrlík Luboš - Vichr Miloslav(PK), Janečka Petr;

Rozhodčí : Šandora; ŽK: 4:3; Diváků : 55

Milčice  - Soběšice 4: 0 ( 3: 0)

Hosté nastoupili o devíti hráčích a dohrávali v deseti. Domácí spálili několik gólových šancí.

Branky: 35 Hrachovec M. 36. a 70. Majorszký J. 40 Bláha V.

Rozhodčí: Kava Miroslav; ŽK: 1:2; Diváků:  120

Žichovice B - Hartmanice 2:2 (1:1)

Branky: 3. Pařízek Petr, 57.Bala Petr (PK) - 17.Chalupský Jaroslav, 68.Drha Marek

Rozhodčí: Dušek Václav, ŽK: 1:2, Diváků: 60

Svéradice B - Kašperské Hory 1:0 (1:0)

Domácí vstoupili do utkání rázně a brzy vedli brankou Bryndy. Hosté se po celé utkání nedostali ke své hře a tak utkání skončilo překvapivým ale zaslouženým vítězstvím domácí rezervy.

Branka: 9. Brynda Viktor

Rozhodčí: Staněk Luděk, ŽK: 4:1, Diváků: 50

Chanovice B -  Malý Bor 2: 3 ( 0: 1)

Branky: Brejcha Václav, Bártík David - Heřman Josef, Vaněk Jaromír, Pivnička Karel; Rozhodčí: Staněk Luděk; ČK: Klásek Vojtěch ; Diváků : 100

Pačejov B  ­ - Nezamyslice B 2: 1 ( 1: 0)

Branky : Polena , Brůha(PK) - Bartoš

Rozhodčí: Petržilka Jiří ; Diváků : 40

1.  Malý Bor          12  10   0   2   44: 21    30 ( 15)

2.  Milčice           12   8   1   3   31: 15    25 (  7)

3.  Kašp. Hory        12   8   0   4   35: 15    24 (  6)

4.  Chanovice B       12   7   1   4   41: 22    22 (  1)

5.  Hartmanice        12   6   4   2   36: 18    22 (  4)

6.  Zichovice B       12   6   2   4   26: 27    20 ( -1)

7.  Velký Bor         12   4   4   4   27: 24    16 ( -2)