OP, III.třída - muži : 31.3.-1.4.

OKRESNÍ  PŘEBOR

Výsledky  :  Klikni zde

PAČEJOV PŘES ZTRATIL A PŘESTO ZÍSKAL

Velice zajímavé výsledky přineslo hned úvodní jarní kolo nejvyšší okresní soutěže mužů. Na rozdíl od svých největších pronásledovatelů kteří hráli na hřištích soupeřů měl lídr tabulky Sokol Pačejov výhodu domácího prostředí. Po bezbrankovém průběhu přinesl úspěch hostům z Nezamyslic kteří si odváží cenný bod. I přes tuto bodovou ztrátu Pačejov přesto získal ještě vyšší náskok, neboť V.Hydčice, Hrádek prohrály! Razantním způsobem vykročili za záchranou Dešenice které doma převálcovaly Svéradice a také Myslív si doma poradil s favorizovaným Hrádkem. Zatím co na čele tabulky zůstává neohrožený Pačejov zdá se, že souboj na konci tabulky bude ještě velice zajímavý a to je dělá průběh okresního přeboru ještě více zajímavým.

Úvod jara přinesl i práci pro disciplinární komisi která bude projednávat vyloučení Radka Melka z V.Hydčic a  kapitána Svatoboru Václava Holečka.

Janovice  - V. Hydčice 2: 1 ( 0: 0)

Vyrovnané utkání ve kterém se hosté ujali vedení v 60.minutě Martinem Kropáčkem. Domácío dvě minuty později srovnali skóre Keřlíkem a o svém vítězství rozhodli v nastaveném čase gólem Marka Lukeše.

Diváků: 80 ; ŽK 4:3,ČK: 0:1( Melka Radek)

Branky: Keřlík Václav, Lukeš Marek - Kropáček Martin;

Rozhodčí: Brůha Radek, Šandara Petr, Klíma Jakub;

Dešenice  - Svéradice 5: 1 ( 3: 0)

Cestu za vysokým vítězstvím vykročili domácí v závěru první půle kdy během osmi minut třikrát rozvlnili síť v brance hostů.

Branky: 38.Bartůněk, 40.Kovács Ivan, 44. Poupa Jiří , 68.Hvězda Jiří, 66.Macháček Roman, – 48. Makovec Stanislav

Rozhodčí: Javorský Josef, Špindlerová Zuzana, Koura Radim;

Diváků : 80; ŽK: 1:3

Vrhaveč  - Horažďovice B 2: 1 ( 1: 0)

V 15.minutě poslal domácí do vedení Václav Hrach. Hosté po přestávce vyrovnali Šlajsem, ale poslední slovo měla Vrhaveč , když se ke slovu přihlásil v 70 druhý z bratrské dvojice hrachů David a dal vítěznou branku. Další snaha hostů o vyrovnání již nepřinesla kýžený úspěch a domácí těsné vedení uhájili.

Branky: 15. Hrach Václav , 70. Hrach David, - 63. Šlajs Petr;

Rozhodčí: Špitalský Milan, Makula Miroslav, Kava Miroslav;

Diváků : 60  ; ŽK: 30:6

Pačejov  - Nezamyslice 0: 0 ( 0: 0)

Nečekaný úspěch hostů , kteří na hřišti lídra tabulky získali cenný bod.

Rozhodčí: Habada Vladislav, Kohout Tomáš, Mácal Roman

Diváků : 200

Měčín - Mochtín B 0: 0 ( 0: 0)

Vyrovnané utkání ve kterém si oba kolektivy vytvořily v prvním  poločase po jedné nevyužité šanci. Střelu  hostů z malého vápna zlikvidoval brankář Šimek a dělovka Dušana Němce orazítkovala břevno mochtínské svatyně.

Diváků : 70 ; ŽK: 2:2

Rozhodčí: Lažánek L., Beneš, Jarka

Myslív  - Hrádek 2: 1 ( 1: 1)

Jiří Moravec

Hrádečtí jako favorité měli prakticky celý zápas územní i herní převahu. Zejména v prvním poločase však promarnili mnoho příležitostí. Domácí kontrovali ojedinělými brejky. V první čtvrtině zápasu se domácím zranili dva obránci, což nutně vyústilo ve velký tlak Hrádku. I přesto šli domácí do vedení ve 27. po penaltě, kterou kopal J. Sládek. Hosté vyrovnali ve 40. po pěkné kombinaci.

V první minutě druhého poločasu vstřelil po chybě obrany druhý gól Myslíva M. Bláha. Hosté si pak vytvořili velikou převahu, v 55. dokonce kopali penaltu, ale brankář Beran skvěle zachránil. V 85.    se hosté sami oslabili, když červenou kartu za řeči dostal J. Holeček. Myslívští pak dokázali dovést zápas do vítězného konce.

Klikni zde

1.  Pačejov           14   9   5   0   25:  8    32 (  8)

2.  V. Hydčice        14   7   3   4   30: 16    24 (  6)

3.  Měčín             14   7   3   4   30: 18    24 (  0)

4.  Hrádek            14   6   6   2   28: 18    24 (  3)

5.  Vrhaveč           14   6   4   4   28: 26    22 ( -2)

6.  Horažďovice B     14   6   2   6   17: 23    20 (  2)

7.  Svéradice         14   5   3   6   32: 24    18 (  0)

8.  Sušice B          14   5   3   6   23: 23    18 ( -3)

9.  Nezamyslice       14   5   3   6   17: 17    18 (  0)

10.  Janovice          14   5   2   7   29: 30    17 ( -7)

11.  Mochtín B         14   4   4   6   15: 25    16 ( -2)

12.  Luby  B           14   4   3   7   16: 29    15 ( -3)

13.  Myslív            14   3   3   8   22: 35    12 (-12)

14.  Dešenice          14   4   0  10   28: 48    12 (-12)

III. TŘÍDA

Výsledky  :  Klikni zde

VYSOKÝ DEBAKL OSLABENÉ PLÁNICE

Největší pozornost z výsledků III.třídy si zasluhuje výsledek v Plánici. Domácí po podzimním debaklu v Žihobcích kde prohráli 12:0 připsali na své konto i nelichotivý výsledek vysokou prohrou doma, když inkasovaly od Sokola Neznašovy deset branek ! První dva celky tabulky již v úvodu jarní části ztrácely. Druhé Žihobce zachraňovaly zisk bodu v Kolinci až v závěru utkání. Ještě hůře dopadly vedoucí Hory Matky Boží které vyšly ze souboje o sestup bojujícím béčkem SK Strážov bez bodového zisku.

Hrádek "B" - Nalžovské Hory  2 : 0 (1 : 0)

Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácích, kteří neproměnili několik vyložených šancí, když ty největší měli  Červinka a Prexl. Po  výborné narážečce se Simotou nechytatelnou střelou dal Hošek vedoucí branku a vítězství rezervy Svatoboru pečetil v  86.minutě  po samostatné akci zakončené střelou z 25 metrů Lubomír  Jánský. Velmi dobře rozhodoval mladý arbitr Petr Bošek ze Sušice.

Diváků : 30; Rozhodčí: Bošek Petr; ŽK: 2:

Branky: Hošek Daniel, Jánský Luboš; 1

Plánice -  Neznašovy 1:10 ( 0: 4)

Domácí nastoupili pouze s devíti hráči a tak  odhodlaní  hosté  tento zápas dotáhnout do vítězného konce si  schnutí zastříleli .

Rozhodčí: Staněk Luděk ; Diváků : 20 ; ŽK 1:1

Branky: Baštář Pavel - Voráček Pavel 4, Mundl Martin 4, Langmajer Vladimír 2;

Kolinec - Žihobce 2: 2 ( 1: 0)

Domácí měli utkání dobře rozehrané , když získali nad druhým týmem tabulky již dvoubrankový náskok. V závěru  se jim ale  rozpadla obrana a hosté dokázali vyrovnat. Souboj dvou  předních týmů tak dopadl  zaslouženě dělbou bodů.

Diváků : 150; ŽK: 3 : 3

Rozhodčí: Husník Václav

Branky: 32. Horák, 61. Flosman Jan – 80. Drobný , 84. Lemberger

Kvasetice  - Měcholupy 0: 0 ( 0: 0)

Vyrovnaný průběh přineslo utkání které mělo všechny znaky toho, že se jedná o úvodní jarní zápas. Domácí nastoupili hendikepováni bez brankáře který před týdnem utrpěl v přípravném duelu v Zavlekově zlomeninu nohy a jeho místo v brance musel nahradit hráč z pole.

Rozhodčí : Blaheta Josef ; Diváků : 60  ; ŽK: 1:2

Hradešice B – Švihov B  4 : 1 (1 : 0)

Domácí zlomili odpor soupeře vedoucí brankou v  závěru první půle. V úvodní čtvrthodině druhé půle pak svůj náskok zvýšili na rozdíl tří branek. Hosté stačili jen korigovat výsledek čestnou brankou v samotném závěru Janem Čížkem.

Branky : 58.,59.Šmrha Miroslav, 42.Florián, 53. Novák – 85. Čížek Jan

Rozhodčí: Holeček Miroslav ; Diváků : 40, hráno bez karet.

Strážov B  - Hory Matky Boží     (1 : 0)

O výsledku utkání ve prospěch domácích rozhodla rychlá branka kterou ve třetí minutě dal Čízek. V tvrdě hraném zápase lídr tabulky  měl  sice  více ze hry, ale vyložené šanci si nevytvořil a nechal na hřišti v Běšinech kde se tento duel hrál překvapivě tři body.

Branky : 3. Čížek  Vladimír

Rozhodčí : Simbartl ; ŽK 3 : 5; Diváků : 60

Velhartice – Veřechov   3 : 1 (2 : 0)

Branky :  5.,60. Poledník Pavel, 30. Bejvl Josef – 79. Otáhal Vlastimil

Rozhodčí: Hájek, ŽK 1 : 1 ; Diváků : 80,