Přípravný fotbal 10.-11.3.

Švihov – Koloveč  5 : 3

Oba týmy v kompletních sestavách, se kterými mohou počítat do bojů o postup ve svých skupinách. První poločas se díky větší bojovnosti a herní jistotě více vydařil Švihovu, vedl už 4:0. O přestávce sice došlo ke změnám v sestavách,ale dál se hrál pohledný fotbal a kolovečtí dokázali snížit až na rozdíl jedné branky. Poslední slovo do skóre měl nestárnoucí Luboš Volf, který pár minut před koncem vzal střelou z hranice pokutového území hostům z Kolovče motivaci i chuť k otáčení výsledku.

Utkání bylo hráno na škváře v Klatovech.

Poločas : 4 : 0

Branky : Biedermann 2, Brož /PK/, Špatenka, Volf - Pergl, Částek, Homolka T.

Rozhodčí : Kruml P.

Vrhaveč – Hory Matky Boží  2 : 1

R. Bernard

Na velmi dobrém terénu odehráli horští fotbalisté již třetí přípravné utkání. Tentokráte ovšem dorazili na půdu kvalitního celku z OP pouze s 10 hráči, a tak nastoupil i překvapený předseda oddílu. Utkání mělo velmi dobré tempo a vidět byly šance na obou stranách. Vedení se ujali ve 30.minutě domácí po sporně nařízeném přímém kopu, když odvrácený balón od hostující obrany trefil nádherně z voleje domácí útočník, a tak brankář Horejš neměl šanci - 1 : 0. Na tuto branku reagovali hosté zvětšenou aktivitou a vytvořili si několik šancí, ale gólem skončila pouze střela J.Štefana, která byla posouzena ofsajdovou pozicí hráče. Další šance zůstaly nevyužity, a tak šli domácí hráči do šaten s jednobrankovým náskokem. Ve druhém poločase vstřelili domácí rychlou branku po zaváhání hostující obrany, branku vstřelil z hranice šestnáctky tentýž útočník - 2 : 0. Hosté se rychle otřepali a i když neměli možnost vystřídat své hráče, tak si vytvořily několik slibných příležitostí. Jedna se ujala v cca 75 minutě po akci z levé strany a zakončení Jar. Karáskem - 2 : 1. Asi 5 minut před koncem měl ideální šanci vyrovnat P. Halas, ale ten tváří v tvář brankáři přestřelil jeho branku. Domácí měli také jednu velkou příležitost rozhodnout po nedorozumění brankáře se stoperem, ale nakonec těsně před brankovou čárou stoper balón odkopl za autovou čáru. Tento kvalitní duel určitě splnil účel přípravy pro oba týmy před jarní sezónou.

Poločas: 2 : 1

Rozhodčí: Koura Radim

Branky : Hrach David 2 – Karásek

Strážov  B – Všeruby  0 : 0

Na škvárovém hřišti v Klatovech se oba týmy rozešly bez vstřelených branek.

Rozhodčí: Molnár.

Janovice muži -  TJ Klatovy(starší dorost)  1 : 2