Okresní přebor mužů  :  4. – 5. 11.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

PAČEJOV NENAŠEDL NA PODZIM PŘEMOŽITELE

Posledním kolem byla zakončena podzimní část  nejvyšší okresní soutěže mužů . Na čele okresního přeboru po zásluze bez porážky přezimuje Sokol Pačejov.  I přesto bude muset o svojí šanci postoupit do 1.B třídy na jaře hodně bojovat.  Se sedmibodovou ztrátou ho stíhá překvapení podzimu tým z Velkých Hydčice a  jeden z favoritů Svatobor Hrádek . Své poslední slovo ještě určitě neřekl ani ostřílený celek z Měčína a pořadím může rovněž zamíchat svými výkony i úspěšný nováček   z Horažďovic.  Další nováček Sokol Myslív již tak úspěšný nebyl a společně se Startem Dešenice patří mezi největší aspiranty sestupu do III.třídy.

Pačejov A - Horažďovice B  0 : 0

Cihlář Tomáš

Poslední podzimní kolo OP mužů proti sobě svedlo vedoucí celek soutěže a zkušený tým horažďovického béčka, o němž by se dalo říct, že dosud "bohatým bral a chudým dával". A to se potvrdilo i v Pačejově. Utkání se hrálo za nepříznivých klimatických podmínek, na těžkém terénu. Z travnaté plochy před zápasem museli pořadatelé odklízet sněhovou břečku. Tyto okolnosti byly překážkou spíše pro domácí hráče, kteří se těžko dostávali ke své technické hře. Přesto se mohli ujmout již v 5.minutě vedení po šanci Jiřího Mrázka, ale hostující gólman Michael Forman byl proti. Stovku prokřehlých fanoušků pak zahřála snad jen Ticháčkova tečovaná střela, která skončila těsně vedle. Hosté za prvních 45 minut ani jednou vážněji neohrozili Bořovu svatyni.

Do druhého poločasu však vkročili daleko aktivněji a nebezpečí hrozilo především z kopaček zkušeného Svobody. O výsledku mohla rozhodnout 65.minuta, kdy se za hostující obranu dostal Petr Bokr, postupoval sám na brankáře, ale ten jeho střelu reflexivně vyrazil. Vzápětí se předčasně radovali i hosté, jejich branka však pro předchozí ofsajd nemohla být uznána. Rušnou pětiminutovku pak v 70.minutě uzavřela Mrázkova hlavička z malého vápna, které jen těsně minula Formanovu branku. Závěrečný nápor domácích už vyzněl trochu křečovitě. Celek Pačejova sice ztratil na domácím hřišti první dva body, na druhé straně si však udržel podzimní punc neporazitelnosti.

Poločas: 0 : 0 ; Rozhodčí: Požárek z Plzně ; ŽK: 2 : 3;  Diváků: 100

Sestava domácích: Boř - Hlůžek - Fiřt - Korda - Pavelec - Barborka - Brůha - Bokr - Ticháček - Mrázek - Vivatenko .Střídali: Jára - Němec - Heřman

Hrádek  - Luby B 2 : 1

Favorizovaný  Svatobor strhl vítězství na svojí stranu  až po změně stran.

Poločas  : 1:1 ; Diváků:  40 ; Rozhodčí: Pressl Václav; ŽK: 0:1

Branky:  Šebesta Václav, Adamec Martin - Cupl Vlastimil;

Myslív  - Mochtín B 0 : 1

Domácí svého soupeře dokázali dostat pod tlak, ale jediná branka tohoto duelu skončila v jejich síti, když autorem byl ve 20.minutě Luboš Javorský z pokutového kopu.

Poločas  : 0:1; Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: 0:1 ; Diváků: 30

Branky: Javorský Luboš;

Měčín  - Nezamyslice 3 : 2

Hosté po přestávce výrazně přidali a  dokázali vyrovnat dvoubrankový náskok domácích získaný v závěru první půle. Přesto byli šťastnější domácí kteří  deset minut před koncem  Vlčkem šli do vedení a přestože dohrávali oslabeni o vyloučeného Plasse vítězství uhájili.

Poločas  : 2:0; ; Rozhodčí: Balák Michal; ŽK: 3 : 2 ; ČK: Plass Petr( 78.min. 2xŽK)  ; Diváků: 40

Branky: 40. Němec Dušan, 80. , 45. Touš Jan Vlček Pavel – 70.,75.  Rejšek Karel .

Vrhaveč -  Svéradice 1 : 1

Domácí z mírné převahy vytěžili vedoucí branku kterou dal v závěru první půle Kudláček. Hosté se nevzdali a v nastaveném čase Větrovcem zachránili cenný bod.

Poločas  : 1:0; Rozhodčí: Šafránek Jan; ŽK: 2:3 ; Diváků: 30

Branky: 39. Kudláček Radek – 92.Větrovec Jakub.

Dešenice - V. Hydčice 0 : 6

Hrubé chyby v obraně domácích rozhodli o jejich vysoké prohře.

Poločas  : 0:4; Diváků:  20  ; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: 3:2

Branky: 9.,40.,48. Melka Radek , 81. Janda Robert, 42. Kropáček Ladislav, 18. Šatra Roman

Janovice  - Sušice B  3 : 0

Janovičtí konečně prolomili podzimní prokletí domácího hřiště a zaslouženě zvítězili. Kaňkou na utkání je pouze vyloučení Jandoše.

Poločas  : 2:0; Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: 6 : 4; ČK: 1 : 0 (Jandoš 2x ŽK) ; Diváků:  20