1. A  třída  :   4. – 5. 11.

1. A   T Ř Í D A

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

ODVETA SE ŽELEZNÉ RUDĚ VYDAŘILA

Na programu 1.A třídy byla úvodní  série odvetných  utkání z předehrávaného prvního jarního kola . Středem pozornosti bylo derby v  Železné Rudě  ve kterém se očekávalo jak se domácí vyrovnají s debaklem 9:0  který utržili v minulém kole ve Zbůchu. Rovněž I tento zápas byl bohatý  na branky. Padlo v celkem deset gólů,  ale z toho sedm do sítě hostů z Nýrska. Domácím se tak vydařila odveta za prohru 5 : 2  v Nýrsku. Bylo zajímavé sledovat, co udělá s lubským Startem domácí prohra  v minulém kole s nováčkem ze Stříbra. V Křimicích opět potvrdili , že na hřištích soupeřů se jim daří a zvláště pak v Křimicích, kde  naposledy vyhráli 3:2 a do not lubským fotbalistům hrálo i  podzimní vítězství na domácím  hřišti. Vývoj zápasu ve kterém získali dvoubrankového vedení a výborný výkon nejlepšího hráče na hřišti Josefa Javorského jim posílilo sebevědomí a tři body získané do tabulky znamenaly upevnění čtvrtého místa .

Ž.Ruda  -  Nýrsko 7 : 3

Jiří Vondra st.

Hosté z Nýrska v utkání na Rudě doslova vyhořeli. Domácí se po vysoké prohře v posledním kole připravili na domácí zápas dokonale a i přesto že hosté měli více míč na svých kopačkách udělili mu lekci z produktivity. Hned v 6.minutě šli do vedení brankou Kováče. Na tu ještě dokázalo Nýrsko odpovědět ve 12. minutě když skóre srovnal Bartůněk, jenomže takticky hrající domácí stačili do poločasu prakticky rozhodnout o výsledku zápasu.Postupně se trefili Greiner, Ježek a dvakrát Loos . Když pak druhou půli v 53.minutě završil svůj hattrick Loos a hned nato v 57. minutě upravil Duda na již hrozících 7:1 zapomněli domácí příznivci na debakl z posledního kola. Hosté pak sice zkorigovali Šteinerem a Rubášem na konečných 7:3, ale to nic nemění na faktu že se po ostudné porážce ocitli v nepříjemné situaci boje o záchranu v 1.A třídě.

Poločas :  5: 1 ; Diváků :  50  ; ŽK: 0:3; Rozhodčí : Duda

Branky: Loos 3, Greiner, Ježek, Kováč, Mareš - Bartůněk, Rubáš, Steiner

Sestava Nýrsko: Pudlo - Valenta, Šlehofer(45.Hájek Matěj), Smolík, Hájek, Hvězda, Šteiner, Presl, Tykal, Zahrádka(45.Rubáš), Bartůněk.

Křimice  - VD Luby   1  : 2

Rušní utkání  s několika vyloženými šancemi před oběma brankami přineslo úspěch Startu Luby.  Domácí se podařilo vstřelit čestný úspěch až v nastaveném čase. O  tříbodový zisk hostů se výrazným způsobem zasadil nejlepší hráč na hřišti Josef Javorský.

Poločas: 0 : 2 ; Diváků. 80 ;  ŽK: 4:3

Branky: 92. Zapomněl  - 3. Pavel Smolík, 22. vlastní