Okresní přebor mužů  :  28.-29.10.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

ANI HRACHŮV HATTRICK  NEPOMOHL

Ve velkých Hyčicích  viděli diváci u obou soupeří hattricky . zatímco ten domácího Romana Šatry domácím na vítězství stačil, hostující Vrhavči stejný střelecký kousek Václava Hracha nikoliv. Janovice nadále pokračují v rozdávání bodů na domácím hřišti, když další tři si odvezla tentokráte lubská rezerva. Stínem koala je nesehrání utkání v Sušici kam se k utkání s místní rezervou nedostavily Dešenice a tím jen potvrdily, že mají v poslední době velké problémy s hráčským kádrem . Je jen otázkou zda se při podobném dalším problému nedostanou v Dešenicích také do finančních problémů, neboť na takovéto jednání řídící komise má ráznou odpověď v podobě finančního postihu.

Velké Hydčice - Vrhaveč   5 : 3

Kotrba P.

Ve velkých Hydčicích se hrálo  pro diváky zajímavé utkání, neboť od počátku padaly branky , v prvním poločase hlavně z pokutových kopů . Hosté se snažili vždy skore obrátit ve svůj prospěch , ale to domácí konečně na svém hřišti nedovolili . V samém závěru utkání rozhodl po brejku domácí Šatra Roman , který konečně na konci sezony protrhl střeleckou smůlu a dal 3 branky a po jeho akci dal krásný gól hlavou domácí kapitán Melka Radek.

Poločas : 3 : 2; Rozhodčí : Kurc Miloš ; Diváků : 30 ; ŽK : 3:3

Branky : 17. Svoboda Pavel(PK) , 19.,38.(PK), 91. Šatra Roman 59. Melka Radek - 6., 30.(PK) a 57. Hrach Václav

Janovice -  Luby B 1 : 2

Poločas: 0 : 0 ; Rozhodčí: Špitalský; ŽK: 0:2 ; Diváků:  40

Branky: 79.Gaborik Luboš(PK) - 41. a 45. Maxa Jiří .

Nezamyslice  - Myslív 0 : 0

Poločas: 0 : 0; Rozhodčí:  Petrželka František; ŽK: 5 : 4; ČK : 1 : 1  ČK: Skuhra Václav - Sládek Jan ; Diváků: 30

Svéradice - Pačejov 0 : 1

Václav Dušek

Utkání velmi dobré úrovně rozhodl na začátku druhého poločasu po chybě domácí defenzivy Jára. Domácí si ve zbytku utkání vytvořili převahu, ale přes několik slibných šancí skórovat nedokázali. Zápasu by spíše slušela remíza. Stínem utkání je vážné zranění domácího kapitána Prokopce, který po nešetrném zákroku Kordy musel být podruhé běhěm týdne převezen do nemocnice s tržnou ranou v obličeji a podezřením na otřes mozku.

Poločas: 0 : 0 ; Rozhodčí: Javorský Josef, ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (81.Brůha Václav – 2 ŽK)

Branka: 49. Jára Leoš

Sestavy

Svéradice: M.Soukup - Vápeník, Kába, Klečka, O.Kulhánek - S.Makovec, Červený, Pavlech, Petřík (68.Linhart) - Šrámek, Prokopec (75.Vlček)

Pačejov: Boř - Hromádka (20.Hlůžek), Fiřt, Pavelec, Korda (86.O.Němec) - Barborka (68.Vivatenko), Jára, Brůha, Ticháček - Bokr, Mrázek

Sušice B  - Dešenice

Nehráno, soupeř z Dešenic se k utkání  nedostavil

Rozhodčí: Petržilka Jiří

Horažďovice B  - Měčín 1 : 0

Forman Michael

Na domácí čekal papírově těžký soupeř z Měčína, a tak se očekávala tvrdá bitva. Hosté z Měčína však svoji hrou nepřesvědčili, že patří na druhé místo tabulky okresního přeboru. Za první poločas pouze dvakrát ohrozili domácího gólmana. Byli to naopak domácí, kteří i přesto, že hráli proti silnému větru, byli aktivnější a zlobili více hostující obranu, vypracovali si také několik příležitostí, ale nedokázali žádnou využít. Ve druhé půli už hosté proti větru vůbec nehráli a dokázali se dostat před domácí branku jen sporadicky. Měli jedinou vyloženou šanci, když brejk od půlky hřiště už nedokázal hostující hráč proměnit v gól. Naopak domácí ohrožovali hostujícího brankáře neustále a nakonec se jim i pět minut před koncem zápasu podařilo dosáhnout kýžené branky, když po závaru před měčínskou brankou vše prostřelil bombou Jirka Beneš. Domácí dosáhli dalšího vítězství nad soupeřem z horních pater tabulky, a nutno dodat že zaslouženě, protože po celý zápas byli lepší než hosté.

Poločas: 0 : 0 ; Rozhodčí: Brůha Radek; ČK: 0 : 1 (88.min.Veselý Evžen) ; Diváků: 40

Branky: 85. Beneš Jiří

Mochtín B  - Hrádek  2 : 2

Šot Karel

Zápas ztratili domácí v samotném závěru. V 88.minutě mohl zvýšit na 3:1 Bejvl, ale v úniku trefil jen tyč hrádecké branky. V 90.minutě se na druhé straně šikovně přes tři hráče prokličkoval Riedl a střelou z úhlu zajistil hostům remízu. Diváci viděli několik nastřelených tyčí a břevna obou stranách a také mnoho zbytečně tvrdých zákroků . Po jednom z nich musela sanitka odvést do nemocnice domácího Petra Švátoru.

Poločas: 1 : 1 ;Rozhodčí: Cupl Zbyněk; ŽK: 2:4 ; Diváků: 80.

Branky: Růžek Miroslav, Javorský Luboš - Holeček Radek, Riepl Jan.