Divize – muži -  skupina  A  :  28.-29.10.

D I V I Z E 7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

V KLATOVECH  SPOKOJENOST,

V HORAŽĎOVICÍCH  NIKOLIV

Ve 13. kole divize zajížděly Klatovy  na půdu nováčka do Dobříše, kde chtěly prodloužit svou sérii vítězných utkání. To se jim po bojovném výkonu podařilo a nejlepší kanonýr  soutěže Kulhánek si navíc připsal další zásah do tabulky střelců. Po tomto úspěchu v Klatovech vládne před sobotním nejdůležitějším zápasem podzimu doma s druhým Vyšehradem spokojenost.   Té se v posledním období nedostává  v Horažďovicích. Zdá se, že po úvodní euforii , kdy dokázali místní fotbalisté vítězství ze hřiště Vyšehradu, považovaného za největšího favorita soutěže a zisku bodu v Klatovech i Třeboni,  jim  v dalších utkáních na hřištích soupeřů  začal docházet dech. Své má na svědomí již zmiňovaný podzimní raketový start . S  Horažďovicemi začali soupeři počítat jako s kvalitním protivníkem  a nedovolili  v dalších duelech na body se nováčkovi z Pošumaví dosáhnout.  Ne jinak tomu bylo i v tomto kole ve Vejprnicích, kde SK Horažďovice chyběly k zisku bodu dvě minuty, ale tento úspěch zhltila  nařízená a záhy proměněná penalta.  Domácím kteří pětkrát  za sebou nebodovali , z toho dvakrát na  svém hřišti prospěla změna trenéra a z duelu zkušených  lodivodů Mysliveček-Krejčí vyšel vítězně domácí kouč.

MFK Dobříš - Klatovy  1 : 3

Karel Zedek

Vítězství se nerodilo snadno a soupeř dobře bránil. První střelu těsně mimo z hranice vápna poslal Kulhánek ve 13. minutě a domácí zahrozili stejným způsobem v minutě 19. Ve 24. min si míč na standardní situaci postavil Kulhánek a chybělo málo, aby otevřel skóre utkání. Ve 31.min poslal kolmou přihrávku do vápna Rešetár,  kam si naběhnul Kulhánek a svou třináctou brankou v soutěži otevřel skóre utkání. Poté se hra vyrovnala a ve 43. min se ke střele dostal domácí Suchan, ale Míčku nepřekonal.

Do druhého poločasu měly lepší nástup opět Klatovy a v 50. minutě po rohu hlavičkoval Král do břevna, odražený míč hlavičkoval Horňák do brankáře, který vyrazil míč a číhající Brejcha dělovkou k tyči zvýšil na 0:2. V 73.min se k odraženému míči  dostal opět  Kulhánek, ale míč trefil pouze holení do brankáře. Aktivně hrající Kulhánek  se pěkně uvolnil ve středu hřiště v 78.min a jeho dalekonosná střela těsně minul branku domácích. Domácí dostal do hry v 88.min Suchan, který si naběhnul do vápna a prostřelil Míčku. V 90.min kopali domácí ještě roh na který se vydal i brankář Holan, ale hosté dokázali míč odkopnout na půlku, kde byl Kulhánek poslal do brejku Hanzlíka a ten do prázdné branky podepsal vítězství Klatovy 1:3.uzavřel.

Poločas:  0 : 1 ; Rozhodčí: Průcha Pavel; Diváků: 200; ŽK : 3 : 0.

Branky: 88. Suchan - 32.Kulhánek, 50.Brejcha, 90. Hanzlík

Sestava Klatovy: Míčka-Javůrek,Viktora,Horňák,Král-Zedník(88.Vítovec),Brejcha(75.Janek),

Sýkora,Rešetár-Kulhánek,Hanzlík

Vejprnice – Horažďovice   1 : 0

V prvním poločase to byli hosté kteří měli více kze hry, ale do kabin odcházela obě družstva za nerozhodného stavu. PO přestávce získali postupně domácí mírnou převahu, dostávali se stále častěji na dostřel branky hostů,   ale brankář Rybár byl vždy na místě. Poradil si  s šancí Levého, Komárka, ale  v 88.minutě byl proti střele  Paula z pokutového kopu nařízenou za  ruku Bočka bezmocný. Právě tato vyložená branková příležitost přinesla radost na stranu domácím, zklamání hostů kteří již sahali po zisku bodu, ale šťastnější byl soupeř.

Poločas: 0 : 0 ; Rozhodčí: Kučka ; ŽK: 3 : 1 ; Diváků: 160.

Branka : 88. Paul (PK).

Sestava Horažďovice . Rybár – Krejčí, Boček, Baloušek, Jůda, Linhart(87.Brůha), Beránek, Belan, Strakoš, Stulík, Horváth (55.Kočí),