.

III. TŘÍDA    MUŽI 7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

DUEL NEJLEPŠÍCH  SKONČIL PLICHTOU

Dvanácté kolo III.třídy přineslo rekordní podzimní úrodu branek. Nováček z Kvasetice doma  rozstřílel Veřechov 9:0 a ani to nebylo nejvíce. Jedenáct branek viděli diváci v Kolinci , který nepřipomínal boj o mistrovské body , ale byl pro domácí příjemnou procházkou na jejíž konci bylo deset branek v síti oslabeného soupeře.

Největší zájem ale byl upřen ve 12.kole na  zápas v Horách Matky Boží . Byl to nejen šlágr kola, ale prakticky celé podzimní části ve kterém se střetla v přímém souboji dvě nejlepší družstva této soutěže. V sázce byla ,  pokud by zde Žihobce zvítězily i případná změna v tabulce . Domácí měli po té, kdy již vedli po hodině hry o dvě branky našlápnuto k vítězství. Proti ale byl kanonýr soupeře  Milan Drobný, který svým hattrickem vystřílel hostům cenný bod.

H. M. Boží -  Žihobce   3 : 3

Radek Bernard

Za velmi příjemného počasí se v sobotu hrál na HMB velmi zajímavý a líbivý fotbal. Oba celky ze špičky tabulky předvedli výkon určitě srovnatelný s nejvyšší třídou okresu. Zápasu odpovídala i divácká kulisa, jež byla rozdělena také na dva početné tábory příznivců. Vcelku korektní duel zahájili domácí zhruba patnáctiminutovým náporem, z něhož se rodily šance, ale ani jedna nebyla 100%, takže změnu skóre nepřinesly. Po té se hra začala vyrovnávat a velmi hbitý soupeř čím dál častěji zaměstnával domácí obranu.První branka padla po vybojovaném balónu na straně žihobeckých ve středu hřiště a pasu na volného Drobného, který velmi pohotovou a tvrdou střelou prostřelil horského brankáře - 0 : 1. Domácí se rychle otřepali a do konce poločasu měli několik šancí na srovnání skóre a dva přímé kopy z nebezpečné vzdálenosti. Ten druhý bravurně proměnil zkušený J. Brabec a do kabin alespoň vyrovnal - 1 : 1.

Do II. poločasu nastoupili ve větší pohodě domácí a po pěkném pasu od kapitána Svobody brzo skóroval pohotový Z. Hoffmann - 2 : 1. Po té se zase přesouvala hra z jedné strany na druhou a posléze na konci první čtvrthodinky této části hry odpískal sudí přísnou penaltu po přistrčení domácího hráče v šestnáctce. Tuto šanci využil přesný J. Brabec a zvýšil na slibných 3 : 1. Zanedlouho mohli zápas rozhodnout ve velkých šancích vzápětí za sebou R. Mužík a Z. Hoffmann, ale prvnímu zneškodnil gólovku žihobecký brankář a druhý poslal míč těsně vedle jeho branky. Hosté tedy potvrdili známé pravidlo " nedáš - dostaneš" a z protiútoku po laxním přístupu domácí obrany nechali vyniknout opět hostujícího Drobného, který se po druhé nemýlil - 3 : 2. Zhruba v 70. minutě byl vyloučen za úmyslné hraní rukou při brejku domácích R. Šikl (druhá ŽK v zápase). Ovšem domácí, místo toho aby využili početní převahu, tak obdrželi branku od šťastného střelce hostí. Ten pohotovým a nečekaným "angličanem" překonal bezmocného brankáře Horejše - 3: 3. Do konce zápasu zbývalo zhruba čtvrthodinka, ale domácí své úsilí o vítěznou branku již nezúročili, a tak se na Horách urodila vcelku zasloužená remíza, i když horáci byli blíže svému vítězství. Z toho plyne, že dvě kola před koncem není ještě rozhodnuto o podzimním královi této soutěže.

Poločas:  1 : 1 ; Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK: 3:4; ČK: Šikl René ; Diváků : 100

Branky: 45.,60.(PK) Brabec Jiří  , 47. Hoffmann Zdeněk – 40.,65.,74. Drobný Milan

Plánice  - Strážov B  3 : 0

Poločas: 1 : 0 ;  Rozhodčí: Bošek Petr; ŽK: 1:2 ; Diváků : 30

Branky: 44.,46. Čapík Petr , 68. Opatrný Martin

Kvasetice  - Veřechov 9 : 0

Poločas: 4 : 0  ; Rozhodčí: Brůha Radek; ŽK: 3:2 ; Diváků :  50

Branky: 1.,6.,45.Ballý Pavel , 32.,49.Liška Petr ,  8.,75.Hanzlík Josef , 55. Bouzek Stanislav, 66.Hanzlík Karel.

Kolinec  - Švihov B  10 : 1

Hostující celek dorazil k zápasu s devíti hráči a tak utkání proběhlo v pouťové atmosféře.

Poločas: 4 : 0 ; Rozhodčí: Haviar Štefan ; ŽK : 1 : 0; Diváků: 50

Branky : 5.Hanus,18.37.Kudlic,43.47.63.79.Milfort,65.Jiřinec,68.Kohout,89.Dolejší Roman  - 59.Volf (PK).

Neznašovy  - Hrádek B  2 : 0

Poločas: 1 : 0  ; Diváků : 30 ; Rozhodčí: Krejčíř Karel

Branky: 35. Žák Miroslav , 52. Voráček Pavel

N. Hory – Měcholupy    1 : 2)

Poločas: 1 : 1 ; ; Rozhodčí: Simbartl Václav; ŽK: 1:3; Diváků: 50

Branky: 30. Jedlička Antonín – 37. Dražka Petr, 70. Kanta Jan

Velhartice – Hradešice B    1 : 3

Poločas: 0 : 2 ; Rozhodčí: Špitalský Milan; ŽK: 3:0 ; Diváků: 100.