.

D I V I Z E 7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

JANKOV BERE BODY TÝMŮM Z POŠUMAVÍ

Ve 12.kole divize hrály oba týmy reprezentující Pošumaví v divizi v domácím prostředí. . Vítězství prvního týmu tabulky z města pod Černou věží nad celkem ze středu tabulky Malče Roudné se vzhledem k posledním výsledkům obou soupeřů  očekávalo. Nakonec ho zařídil autor obou branek,  Kulhánek, který zastínil svého největšího konkurenta o první místo v tabulce střelců Hačka . Kulhánek se  po tomto kole  získal pověst  nejlepšího  střelce divize. Horažďovice  opět nedokázaly využít domácího prostředí a potěšit své  příznivce vítězstvím . Hosté  z Jankova  si odváží do jižních Čech bod a jsou tak   jedním z mála soupeřů ,  kterému se úspěšně daří odebírat  body týmům z Pošumaví. Po vítězství doma nad TJ Klatovy dokázal bodovat i v Horažďovicích.

Klatovy - Malše Roudné  2 : 0

Poločas : 1 : 0 ; Rozhodčí : Klier Josef ; Diváků : 550 ; ŽK : 3:4

Branky : 27.79 PK Kulhánek

Sestava Klatov: Míčka - Javůrek,Viktora,Horňák,Král - Janek(83.Šlechta),Brejcha(69.Vítovec), Sýkora,Zedník - Hanzlík,Kulhánek(83.Cihlář)

Horažďovice -  Jankov  2 : 2

Hned v úvodu utkání měl brankovou příležitost Horváth ale zakončil pouze do brankáře. Ve 12.minutě  chybují hosté v rozehrávce, míč získal Horváth, přihrál na Beránka a ten otevírá brankový účet tohoto divizního utkání 1:0. V 17.minutě se nevyvaroval chyby Boček , ale vše na poslední chvíli vyřešil  brankář Rybár. Ve 36.minutě již další chybu kterou udělal tentokráte Strakoš hosté využívají, kdy Maršán zakončuje svůj samostatný nájezd na Rybára  vyrovnávající brankou 1:1. V poslední minutě první půle pronikl do pokutového území hostů Linhart, přihrál na Jůdu a ten rozvlňuje síť hostů v tomto zápase podruhé 2:1.

V úvodní části druhého poločasu  měli domácí možnosti zvýšit, ale šance  Strakoše, Horvátha, a Belana brankou v síti soupeře neskončily. To se stalo osudné a byli to naopak hosté kteří v 82.minutě po centru Kolára využili chybného vyběhnutí Rybára a Stejskal hlavou srovnává na konečných 2:2. Nic na tom již nezměnila 85.minuta , kdy Krejčí odcentroval na Stulíka a ten hlavičkoval , ale míč jen orazítkoval  břevna branky Jankova.

Poločas: 2 : 1; Rozhodčí: Melčuk; Diváků : 180 ; ŽK 2 : 3; ČK 0 : 1.

Sestava Horažďovice : Rybár – Krejčí, Boček, Pícka(15.Brůha), Baloušek, Strakoš, Belan, Jůda(70.Kočí), Linhart(73.Stulík), Beránek, Horváth.