Okresní přebor mužů  :  14. – 15. 10.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI  7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

JANOVICE  SE  STÁLE PROPADAJÍ

Ve   fotbalovém domácím prostředí které může závidět kdekterý  klub hrající divizi  vůbec na podzim nesvědčí hráčům Dukly Janovice. Z pěti odehraných zápasů na svém hřišti získali ve třetím kole jediný bod za remízu s FK Svéradice. Od té doby dalších  čtyři utkání prohráli . To poslední v tomto kole brankou kterou inkasovali v nastaveném čase  a tato prohra je poslala ještě níže v tabulce a to je již na pováženou. Místo snu o postupu je tu  daleko smutnější  realita , když Janovice po domácí výhře přeskočily v tabulce i poslední Dešenice. Vysokým vítězstvím se FK Svéradice  prostřílel na třetí místo a autor čtyř branek  Karel Šrámek se probojoval do čela nejlepších střelců okresního přeboru.

Velké Hydčice -  Měčín  3 : 1

Kotrba P.

Vyrovnané utkání , ve kterém konečně domácí proměnili šance a dokázali nad houževnatým soupeřem zvítězit .

Poločas : 1:1 ; Rozhodčí : Brůha ; ŽK 2 : 5; Diváků: 50

Branky : 2 a 66. Pintíř Radek, 85. Šatra Roman - 25. Plas Petr

Dešenice  - Luby B 3 : 1

Domácí dokázali v souboji o dno tabulky získat v průběhu utkání již  tříbrankový náskok Hostům se podařilo zmírnit svojí prohru  v 70.minutě gólem Radima Bouberleho.

Poločas: 1:0 ;  Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: 3:1; ČK: Rubáš Milan ; Diváků:   40

Branky: 16. a 65.Vostrý Václav , 58.Smolík Karel – 72.Bouberle Radim

Janovice  - Vrhaveč 2 : 3

Petr Výtisk

Začátek utkání patřil hostům, kteří dokázali první dvě šance proměnit v dvoubrankové vedení. Domácí se probudili a zkorigovali gólem Slivoně. Po zbytek utkání se janovičtí předháněli v zahazování šancí. V samém závěru se domácím podařilo vyrovnat, avšak ihned z rozehrávky si školácky nechali remízu vzít.

Poločas: 1:2 ; Rozhodčí: Abraham ; ŽK 4 : 3 ; Diváků 70

Branky: 19.Slivoň Václav, 92Jandoš Václav – 16. a 93.Pacner Jindřich , 13.Potužník Jan.

Nezamyslice - Mochtín B 1 : 1

Překvapivě vyrovnané utkání ve kterém se domácí ujali vedení po pěkné akci Musila kterou zakončil Trejbal. Za tohoto stavu měli možnost Nezamyslice zvýšit z pokutového kopu, ale tu jim brankář hostů Karel Šot ml. chytil. Pět minut na to se Mochtínu podařilo v 77.minutě  Javorským vyrovnat  a tento stav se již do konce zápasu nezměnil.

Poločas: 0 : 0 ; Rozhodčí : Špitalský ;  ŽK 1 : 2; Diváků : 40

Branky:  64. Trejbal Miroslav -    77. Javorský

Horažďovice B – Hrádek  1 : 0

Forman Michael

V Horažďovicích se hrál vyrovnaný zápas. V prvním poločase měli jedinou vážnější šanci hosté, ale domácí gólman M. Forman ml. ji zneškodnil. Ve druhém poločase se opět hra odehrávala převážně ve středu hřiště. Hosté měli sice míč na svých kopačkách častěji , ale domácí měli nebezpečnější akce před jejich brankou. Z jednoho z trestných kopů se také ujali vedení, když se trefil M.Lávička. Míč sice hlavou netrefil přesně, ten však přesto skončil v síti hostujícího brankáře. V závěru zápasu bylo k vidění více šancí na obou stranách , ale protože i střela A.Šuby , který se pěkně uvolnil ve vápně, skončila na břevně hostující branky, skóre už se neměnilo a zápas tak skončil  jednobrankovým  vítězstvím domácích .

Poločas : 0 : 0 ;  Rozhodčí: Kurc ; ŽK: 2 : 1; Diváků: 40

Branky : 76.Lávička M.

FK Svéradice - Sokol Myslív 8 : 0

Hosté nezačali ve Svéradicích špatně, ale branka Makovce ve 13. minutě z poměrně velké dálky jejich plány značně nahlodala. Když pět minut na to skóroval podruhé Šrámek, hra Myslíva se úplně zhroutila. Útočný tandem domácích Šrámek-Prokopec nasázel přes rozhozenou obranu za záda brankáře Berana ještě do poločasu čtyři branky a bylo prakticky po utkání. Ve druhém poločase už Svéradice značně zvolnily a dlouho se nemohly střelecky prosadit. Podařilo se to až čtvrt hodiny před koncem muži utkání Šrámkovi, který skóroval už počtvrté. V závěru skóre ještě vylepšil stoper Kába, když střelou k tyči zakončil svůj útočný výpad.

Poločas:  6 : 0 ; Rozhodčí: Simbartl Václav, ŽK: 3:1, Diváků: 50

Branky: 13. Makovec Stanislav, 18. ,33. ,45. a 75. Šrámek Karel, 34. a  41. Prokopec Zdeněk, 87. Kába Rostislav

Sestava FK Svéradice: M.Soukup - O.Kulhánek, Kába, Klečka, Linhart (64. Bartuška) - S.Makovec, Červený, Pavlech (46.Š.Kulhánek), Petřík - Šrámek, Prokopec (78.J.Vlček)

Sušice B Pačejov 1 : 1

Utkání velmi dobré úrovně . Hosté vedli od 63.minuty , domácí v 79. z pokutového srovnali Hanulou na zaslouženou dělbu bodů.

Poločas: 0 : 0 ; Rozhodčí: Javorský Josef ; ŽK 3 : 2 ; ČK 1 : 0 (78.Holý Michal  2x ŽK)

Branky: Hanula David - Mrázek Jiří