Okresní přebor mužů  :   7.-8.10.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI  7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

MĚČÍN POSTOUPIL NA DRUHÉ MÍSTO

Jeden z favoritů letošního ročníku okresního přeboru Svatobor Hrádek společně s vedoucím Pačejovem je stále  bezu porážky a již nyní kandiduje na remízového krále, když jeho remíza doma s FK Svéradice byla již v pořadí pátou v devíti dosud odehraných utkáních. Tato remíza umožnila Sokolu Měčín, aby předstihl Svatobor v tabulce a posunul se již na druhé místo. Problémy na podzim  se sestavou mají Dešenice, které  nastoupily  ve Vrhavči pouze s devíti hráč a i v tomto oslabení byly pro domácí velkou překážkou.  Porážka odsoudila Dešenice k tomu že klesly v tabulce na poslední místo.

Hrádek - Svéradice 0 : 0

Utkání dvou aspirantů na boj o čelo tabulky skončilo po mírné převaze domácích dělbou bodů.

Poločas : 0 : 0; Diváků: 50; Rozhodčí: Harmady

Myslív - V. Hydčice 2 : 2

Domácím se podařilo po přestávce dotáhnout dvoubrankový náskok hostů kteří dohrávali od 70.-minuty bez vyloučeného  autora první branky  Radka Melky.

Poločas:  0 : 2 ; Diváků: 80 ; Rozhodčí: Husník ; ŽK 1 : 2; ČK 0:1 (70.Melka Radek)
Branky: 65. Sládek Jan, 83. Silovský Josef - 5. Melka Radek, 22. Svoboda Pavel(PK).

Měčín - Sušice B 3 : 0

V prvním poločase se ujali domácí vedení vlastní brankou sušického Vaňka. Po přestávce velmi dobrý rozhodčí Šafránek  ještě odpískal dvě branky které  dal Plas a obě skončily v síti hostů . Domácí brankář Šimek  jedinou šanci hostů zlikvidoval. Přitom se paradoxně  nejvíce zapotil při hlavičce spoluhráče Vlčka.

Poločas: 1 : 0; Rozhodčí: Šafránek Jan ;  Diváků: 40; ŽK 2:2
Branky: 58. a 73. Plass Petr, . 39.(Vaněk vlastní).

Vrhaveč - Dešenice 4 : 2

Hosté nastoupili pouze s devíti hráči a i v tomto počtu byl jejich obranný val pro domácí  velkou překážkou .

Poločas: 2 : 1; Rozhodčí: Brůha Radek ; Diváků: 50; ŽK 2 : 1
Branky: 31. a 78. Franěk František, 11. Hrach Václav, 48. Vejskal Tomáš – 15. a 70.. Poupa Jiří

Pačejov A -  Janovice 4 : 2

Domácí v utkání potvrdili úlohu favorita a vedoucího celku okresního přeboru, ale jejich vítězství se nerodilo snadno. Vstup do utkání jim přitom vyšel naprosto ideálně. Již v 7.minutě trefil dorostenec Josef Ticháček tvrdou střelou z trestného kopu horní růžek dalšího dorostence Václava Šperla - talentovaného janovického brankáře a zdálo se, že domácí nepřipustí žádné komplikace. Na koně však soupeře posadili sami, když si v 15.minutě dali vlastní gól,  když brankář Miloš Boř špatně trefil odkop. Zaskočený domácí celek se nemohl dostat do tempa a hosté byli v následujících fázích střetnutí nebezpečnějším týmem. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Nástup do druhého poločasu opět lépe vyšel domácím. Hned ve 49.minutě pronikl Jiří Mrázek, přiťukl Ticháčkovi, který tvrdou přízemní střelou k tyči poslal Pačejov opět do vedení. Teprve poté se domácí uklidnili a začali předvádět svou technickou hru. V 63.minutě zvýšil Leoš Jára na 3:1 a v 78.minutě Mrázek po přihrávce Jurije Vivatěnka dokonce na 4:1. Sympatické bylo, že hosté ani poté nesložili zbraně a odměnou jim byla branka, kterou vsítil hlavou v 85.minutě jejich kapitán Václav Slivoň.

Poločas: 1 : 1 ; Rozhodčí: Kurc Lubomír ;  Diváků: 100; ŽK 0 : 2
Branky: 7.,49. Ticháček Josef, 63. Jára Leoš, 78. Mrázek Jiří - 15. vlastní, 85. Slivoň Václav

Sestava domácích:Boř – Klečka,Korda,Hlůžek,Pavelec,Bokr,Barborka,Ticháček, Brůha, Fiřt, Mrázek. Střídali: Jára ,Vivatěnko ,Hromádka

Luby B - Nezamyslice 1 : 0

Vítěznou branku ve vyrovnaném utkání dal tři minuty po zahájené druhé půle Ceplecha , když jeho přízemní střela z trestného kopu podle zdi  , která podklouzla brankáři hostů za jeho záda.

Poločas: 0 : 0 ; Rozhodčí: Brůha Radek  ; ŽK 2 : 4;  Diváků: 80
Branky: 48. Ceplecha Martin

Mochtín B - Horažďovice B 3 : 1

Ve slušně hraném utkání rozhodli domácí o své výhře již v prvním poločase. Po přestávce již branky nepadaly, pouze domácí orazítkovali jednou tyč a jednou břevno branky hostů.

Poločas: 3 : 1 ; Rozhodčí: Abraham Josef ;  Diváků: 60 ; hráno bez karet
Branky: 14. a 36.. Nový Luboš, 6. Javorský Luboš - 20. Lávička Miroslav