III. třída  :  7.-8.10.

III. TŘÍDA    MUŽI 7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

NA VÍTĚZSTVÍ STAČILO  ŠESTNÁCT MINUT

Pouze šestnáct minut stačilo Sokolu Měcholupy na to aby získaly tři body. Jejich soupeř z Plánice nastoupil k utkání s minimálním počtem sedmi hráčů a když tento počet po odstoupení jednoho z hráčů klesl musel být tento duel za stavu 4:0 pro Měcholupy předčasně ukončen. V předcházejících kolech velmi dobře rozehrál soutěž

Sokol Kolinec. Radost pokračovat v  těchto šlápějích jim v 9.kole  zamezilo béčko Hradešic. Jejich nejlepší střelec Novák sám   dal čtyři z pěti branek a rozesmutněl tím domácí Kolinec. V tomto kole na podzim dosáhl  na své první  vítězství nováček z Kvasetice který pokořil o dva vyloučené hráče oslabený záložní tým Svatoboru Hrádek.

Kolinec - Hradešice B    2 : 5

Rychlý gól srazil domácí na kolena.Hosté byli po celý zápas lepší. Kolinci se podařilo pětibrankový náskok soupeře korigovat dvěma góly v závěru utkání.

Poločas : 0 : 2, rozhodčí: Staněk L., diváků: 50; ŽK 2:1.

Branky : 65. Novák J., 88.Jiřinec P. - 7.,30.,50.,55.Novák David, 60.Florián M.

Měcholupy Plánice  4 : 0  - nedohráno

Utkání  bylo v 16.minutě pro malý počet hráčů hostů předčasně ukončeno.

Rozhodčí: Beneš ; Diváků : 20.

Branky: 10. a 12 Kanta David , 16.Petelík Radek, 4. Blahouš Lukáš

H. M. Boží Veřechov 4 : 0

Radek Bernard

Za slušného podzimního počasí nastoupili domácí do zápasu s velkou vervou a v prvních 20 minutách přišpendlili soupeře na jeho polovinu. Již v 5.minutě se domácí fanoušci a hráči mohli radovat po vybojovaném balónu J.Pretlem na pravé straně se týž hráč uvolnil až k hranici šestnáctky a z velkého úhlu překvapil Veřechovského brankáře - 1 : 0. Za nedlouho padla další branka, ale ta nebyla uznána z důvodu ofsajdového postavení J.Karáska. Za další chvilku se pěkně prokličkoval šestnáckou soupeře R. Mužík, ale jeho zakončení skončilo na tyčce hostující branky. Ve zbytku prvního poločasu se soupeř začal čím dál víc osmělovat a v jeho samém závěru měl dokonce několik dobrých příležitostí ke srovnání scóre (především z přímých kopů z nebezpečných vzdáleností). Do druhého poločasu vyměnili oba trenéři po jednom hráči a hra se moc nezměnila a byla vcelku vyrovnaná. Pojistku zařídil z PK nejzkušenější hráč domácích J. Brabec, když po ruce soupeře ve velkém vápně vsítil uklidňující branku - 2 : 0. Od této chvilky měli domácí zase výbornou čtvrdhodinku, která jim vynesla vysoké vítězství. Nejprve po krásném centru L. Bernarda zakončil do odkryté branky D. Valenta - 3 : 0 a po cca 5 minutách přišla nejhezčí branka zápasu, kterou vsítil Z. Hoffmann, jelikož jeho prudká a umístěná střela se otřela o břevno Veřechovské branky - 4 : 0. Hosté ještě nesložili zbraně a v poslední dvacetiminutovce několikrát zahrozili před domácí brankou, ale jejich sympatický výkon nevedl ani ke vstřelení čestné branky, i když jednou trefili konstrukci horské branky. Takže domácí brankář R. Horejš udržel čisté konto a horský tým si připsal další plný bodový zisk.

Poločas :  1 : 0 ; Rozhodčí: Petržilka František; Diváků: 70; ŽK 5:3.

Branky: Valenta Dušan, Brabec Jiří, Hoffmann Zdeněk, Pretl Jan.

Kvasetice Hrádek B 5 : 0

První podzimní vítězství nováčka soutěže ke kterému jim dopomohlo i dvojnásobné vyloučení soupeře.

Poločas : 1 : 0;  Rozhodčí: Bošek Petr; ŽK: 3:3; ČK: 61.Oliva Jaroslav, 62.Gajdečka Miroslav ; Diváků: 40. Branky: Bouzek Stanislav 2, Ballý Pavel 2, Silovský Josef

Neznašovy Velhartice 1 : 0

Zbytečně nervózní utkání ve kterém rozhodli o zisku dalších třech bodů na domácím hřišti Neznašovy brankou do kabin kterou dal ve 44.minutě Kamil Uldrich. Nedisciplinovaní hosté viděli osm ŽK a v samotném závěru tohoto duelu i  jednu červenou.

Poločas :  1 : 0 ; Rozhodčí: Habada Vladislav; ŽK: 1:8 ; Diváků :  40  ; ČK : 0 : 1 (Pančocha)

Branky: 44. Uldrich Kamil

Nalž. Hory - Žihobce 2 : 1

Poločas: 1 : 0 ; Rozhodčí: Holeček Miroslav ; ŽK 3 : 1 ;  Diváků: 70
Branky: 19. a 52. Jedlička Antonín, - 68. Šmat Jiří

Strážov B - Švihov B 7 : 0

Poločas: 6 : 0 ; Rozhodčí: Husník Václav  ;  Diváků: 30
Branky: 3. a 19. Čížek Vladimír, 28. a 43. Čermák Josef, 10. Koláček Ota, 45. Lorenc Jan, 87. Toman Petr