Divize – muži -  skupina  A  :  7.-8.10.

D I V I Z E 7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

KRAJSKÉ DERBY  HORAŽĎOVICE  NEZVLÁDLY

Oba zástupci Pošumaví v divizi absolvovali v desátém kole divize na domácím hřišti regionální derby. Roli favorita na sto procent zvládl lídr tabulky TJ Klatovy který po vítězství v pohárovém zápase  dokázal v krátkém období znovu porazit Vejprnice. Méně úspěšné již byly na domácím hřišti Horažďovice. Po nevydařeném  prvním poločase očekávaný nápor po přestávce očekávaný obrat nepřinesl a ve hře vabank do které se zapojil i brankář Rybár   naopak úspěšně kontrovali hosté z Doubravky. Tise po debaklu  v minulém kole doma s Třeboní 0:5  obdivuhodně otřepali a po výhře ve Strakonicích si odváží í do Plzně  cenné tři body i z Horažďovic.

Klatovy – Vejprnice   2 :  0

Polocas : 1:0 ; Rozhodčí: Dobrý Josef; Diváků: 400 ; ŽK 0 : 5.

Branky: 23.Kulhánek, 55. Hanzlík

Sestava Klatov: Míčka - Javůrek,Viktora,Horňák,Král - Janek,Brejcha,Zedník,Rešetár - Hanzlík (75.Kotáb),Kulhánek(85.Šlechta)

Horažďovice -  Doubravka  1 : 4

První půlhodina utkání  zastihla domácí v útlumu. V jejich hře byla postrádána uvolněnost, přesnost , kombinace i zakončení. Jedinou vážnější akci Linharta zlikvidoval brankář hostů, Úspěšnější byli hosté kteří ve 27.minutě po střele Kislingera z otočky z hranice velkého vápna se ujali vedení 0:1. Ve 40.minutě domácí z penalty Beránkem  vyrovnali a za tohoto stavu odcházela obě mužstva DO KABIN K POLOČASOVÉ PŘESTÁVCE. Po ní nastoupili domácí jako vyměnění, získali si výraznou převahu a s ní přišly i brankové příležitosti. Ve 48.minutě  Krejčí přestřelil svatyni hostů, v 53.minutě po rohovém kopu který rozehrál Beránek našel míč hlavu Picky který ho usměrnil do země a od ní přeskočil branku Senca. V 56-minutě se dostal na dostřel domácí svatyně kanonýr hostů Švec, ale jeho hlavička trefila Rybára a od něho se odrazila na rohový kop. V 62.minutě centr do pokutového území domácích nešťastně hlavičkoval Brůha a míč rozvlnil Rybárovu branku   1 : 2. V 65.minutě vystřelil Horváth a jeho střelu nadvakrát likviduje strážce svatyně hostů. Domácí se odhodlali ke hře vabank . Do branky nastupuje střídající Václavíček a Rybár posiluje útočnou fázi domácích a i tato změna domácím nepomohla. Byl to právě náhradní gólman domácích Václaviček , který v 82.minutě poprvé kapituluje  po hlavičce  Bublíka 1: 3. V 85.minutě jdou hosté do deseti když hřiště opouští vyloučený Švec. Domácí ani této početní převahy nevyužívají a jsou to naopak hosté kteří v 90.minutě Mužíkem zvyšují na 1:4..

Poločas: 1 : 1; Rozhodčí: Benák ; ŽK 0:2; ČK 0:1(85.Švec) ; Diváků: 220.

Sestava Horažďovice : Rybár – Krejčí, Boček, Baloušek, Brůja(63.Stulík), Linhart (80.Václavík), Beránek, Belan, Strakoš, Picka, Horvath.