Okresní přebor mužů  : 30.9. – 1.10.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI  7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

SPORTOVNÍ GESTO DEŠENICKÉHO BRAKÁŘE

Start Dešenice patří na podzim mezi týmy kterým se příliš nedaří , když v tabulce mu patří předposlední místo. V utkání proti prvnímu celku tabulky na domácím hřišti za stavu 1:2  byli domácí stále ve hře o body. Dvanáct minut před koncem se přesto nad výsost  sportovně zachoval brankář Dyk, který rozhodčím u přiznal, že míč prošel přes brankovou čáru a ten branku ve prospěch soupeře uznal.

Velké Hydčice  -  Hrádek  0 : 1

P.Kotrba

Domácím se opět nepodařilo vyhrát na vlastním hřišti , i když si vypracovali několik brankových příležitostí , a soupeře ohrožovali od prvních minut rychlými brejky . To hosté dokázali proměnit první šanci ve 30 min. Šebestou , který dorážel vyražený míč brankařem domácích a rozhodl utkání. Ve druhém poločase byli domácí lepším týmem , ale dnes i štěstí neměli na své straně , kdy po trestném kopu z hranice pokutového území domácí Šatra Roman trefil břevno a od brankové čáry se míč odrazil do hry.

Poločas: 0 : 1 ; rozhodčí: Špitalský Milan ; diváků: 50; ŽK : 4 : 5.

Branky : 30.Šebesta Václav  .

Vrhaveč  - Luby B 2 : 2

V místním derby měli domácí více ze hry i brankových příležitostí. Stačily ale vyrobit dvě hrubé chyby které  dokázali  hosté trestat a získat cenný bod.

Poločas: 1 : 1 ; rozhodčí: Habada ; diváků : 80 ; ŽK 2 : 2

Branky: 32.Pacner Jindřich, 59.Minařík Michal – 10.Heřman Štěpán, 87.Hodl Petr.

Dešenice Pačejov 1 : 3

Světlým okamžikem tohoto duelu byla za stavu 1:2 78.minuta . Rozhodčí v této části utkání  nepostřehl, že míč prošel brankou domácích přes brankovou čáru. Vše zachránil  strážce domácí svatyně  Dyk , který sportovním gestem rozhodčímu potvrdil, že bylo dosaženo regulérní branky. Inu gentlemani ještě nevymřeli.

Poločas: 1 : 1 ; rozhodčí: Abraham Josef;   diváků: 60  ; ŽK 2 : 1

Branky: Zavadil Josef - Jára Leoš, Mrázek Jiří, Pavelec Petr;

Janovice  - Měčín 0 : 2

Domácí nedokázali na svém  hřišti vstřelit branku a zaslouženě prohráli.

Poločas: 0 : 1 ; diváků  : 90  ; rozhodčí: Petrželka František; ŽK: 2:4

Branky: 24,Němec,83,Vlček

Svéradice - Mochtín B 4:2

Domácí měli dobrý vstup do utkání a již v desáté minutě si po velkých chybách mochtínské obrany vypracovali dvoubrankový náskok. Hosté však nebyli slabším týmem, hra se odehrála většinou uprostřed pole, s náznaky šancí na obou stranách. Do druhého poločasu vstoupili pro změnu lépe hosté a zaslouženě svou snahu korunovali rychlou kontaktní brankou Nového. Vzápětí se však šikovně prokličkoval v pokutovém území svéradický kapitán Prokopec, naservíroval ideálně Makovcovi, který se trefil přesně k tyči. O pět minut ten samý hráč dokončil hattrick. Domácí pak znovu podlehli sebeuspokojení a mochtínští zásluhou hezkého akce Nového znovu snížili. Pak se však hra změnila z fotbalu na sport z trochu jiného odvětví a sudí Kurc několikrát musel napomínat, a v 90. minutě dokonce vyloučit mochtínského dorostence Kubeše za faul do slibné šance pronikajícího Vlčka. Chvilku před tím musel být po nešetrném zákroku vystřídán hrdina utkání Makovec, který musel být následně převezen do nemocnice.

Poločas: 2 : 0 ; Rozhodčí: Kurc Lubomír ; ŽK: 5:3, ČK: 0:1 (90.Kubeš Adam), Diváků: 80

Branky: 8. Červený Tomáš (PK), 10.Makovec Stanislav, 50. Makovec Stanislav, 55. Makovec Stanislav - 48. Nový Luboš, 61. Nový Luboš

Sestava FK Svéradice: M.Soukup - Vaněček, Kába, Š.Kulhánek (68.J.Vlček), Linhart - Klečka, Červený, Prokopec, Kulhánek, Petřík - Makovec (82.Martínek)

Horažďovice B – Nezamyslice  1 : 0

Michal Forman

Horažďovičtí tentokrát své příznivce příjemně překvapili a dokázali sebrat tři body favorizovaným hostům. Svoji brankou se o to zasloužil kapitán Pavel Svoboda ve 20.minutě, když zakončil svůj průnik střelou k tyči.  Hosté měli několik šancí na vyrovnání, ale nedokázali se trefit do domácí branky, kde zaskakoval Michael Forman st. Domácí své vedení mohli pojistit už v prvním poločase, když krásný centr Svobody nedokázal Ondra Stulík usměrnit do  odkryté branky hostí. Ve druhém poločase domácí kontrolovali hru a měli i několik dalších šancí  na vstřelení dalších gólů. V posledních minutách však při nich stálo štěstí,  když hosté trefili břevno a dorážku poslali vedle branky. Domácí tak i bez Petra Macouna, který je zraněn, a s výborně hrajícími dorostenci na místě krajních obránců překvapivě, ale zaslouženě získali tři body.

Poločas : 1 : 0 ; Rozhodčí : Vizinger Š.; Diváků : 50 ; ŽK  : 0:1

Branky : 20. Svoboda Pavel

Sušice B – Myslív  4 : 1

Vratislav Krulich

Jednoznačné utkání, domácí předčili soupeře ve všech směrech. Utkání začali sušičtí náporem. Ve třetí minutě svoji stoprocentní šanci ještě zahodili, ale v šesté minutě se již radovali z prvního gólu. Domácí zahrávali rohový kop a na míč si naskočil domácí obránce Luděk Marek a přesnou hlavičkou otevřel účet utkání. Po dosažené brance sušičtí zvolnili, ale stále byli pány na hřišti. Svého soupeře jednoznačně přehrávali, ale v koncovce byli neškodní. Až  ve 38 minutě se dokázal proti hostujícímu gólmanovi poprvé prosadit sušický Hanula a sušická záloha vedla o dvě branky.

Ve druhém poločase byla převaha domácích ještě znatelnější, ale domácí vědomi si svého dvoubrankového náskoku již nebyli tak agresivní jako v poločase prvním. Změnu skóre zařídil až v 68 minutě opět sušický Hanula, když se dokázal uvolnit ve velkém vápně a svoji přesnou střelou nedal hostujícímu gólmanovi šanci – 3 : 0. O zvrat v utkání se pokusil v 72 minutě hostující Zdeněk Marek, když tvrdou křížnou střelou z dobrých 30-ti metrů prostřelil vše co mu stálo v cestě včetně domácího brankáře. Po obdržené brance sušická rezerva opět zabrala a přitiskla hosty z Myslíva na jejich polovinu hřiště, ale gólově se nedokázala dlouho prosadit. Až dvě minuty před koncem utkání zastavili myslívští beci pronikajícího Hanulu jen za cenu faulu. Míč si na značku pokutového kopu postavil sušický kanonýr Hanula a s přehledem uzavřel svůj nedělní gólový koncert.

Utkání velmi dobře řídil mladý rozhodčí Simbartl z Bolešin.

Poločas:  2 : 0 ;  ŽK 3 : 4; Diváků: 50.

Branky : 6.L.Marek, 38.,67. a 88(PK) Hanula – 72.Z.Marek

Sestava Sušice B : Forejt,  Mráz, Sachr, L. Marek, Šimeček, Šmíd (70´ Vaněk), V. Staněk, Hupka, Hanula, Holý, Kalázi (73´ Vávra)