IV. třída  - skupina  B  : 30.9. – 1.10.

IV TŘÍDA  skupina

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

NOVÝM LÍDREM JE MALÝ BOR

Deváté kolo přineslo první prohru dosud vedoucího celku tabulky Sokol Hartmanice. Před soutěží jeden z možných favoritů na postup Sokol Malý Bor tohoto  klopýtnutí dokonale využil a  je novým lídrem soutěže.  Zdá se, že tlačenice na prvních místech bude velká, neboť stále se lepšící Milčice i sestoupavší Kašperské Hory(vyhrály 0:10 v Soběšicích)  jsou týmům na prvních dvou místech v těsném závěsu.

Milčice  - Zichovice B 5 : 1

Vít Kříž

Domácí fotbalisté měli dobrý vstup do utkání a už ve 4. minutě zmatkující hostující obrana napálila míč do dobře postaveného Marka, od kterého se míč odrazil do brány. Hostující tým chtěl brzy vyrovnat a jejich snaha vyústila k chybě domácí obrany, ze které vznikl penaltový kop. Hostující Šuba se nemýlil. Po této vyrovnávající brance se hrál velice rychlý a agresivní fotbal. Po faulu hostujícího obránce rozhodčí opět ukázal na značku pokutového kopu, ke kterému se postavil Jára, který úspěšně proměnil. Ke konci prvního poločasu se hrál vyrovnaná fotbal. Začátek druhého poločasu, patřil Žichovicím, které se znavily vyrovnat. Jenomže jejich snahu zmařil Panuška, který konečně prolomil střeleckou smůlu a využil nahrávku Bláhy. 3:1. Zbytek zápasu patřil jednoznačně domácímu týmu, za který ještě skóroval  v 85. minutě Jára, který utekl po levém křídle a nekompromisně zakončil a v 87. minutě Strolený, který vystřelil a tečovaný míč spadl d o brány. Toto krásné utkání sledovalo 70 diváků, kteří si utkání náramně užili.

Poločas: 2 : 1; rozhodčí: Petržilka Jiří; ŽK: 1:3 ; diváků 70

4. Marek Petr, 23. a 85.  Jára Zdeněk(PK), 76. Panuška Josef, 87. minuta Strolený Radek

Chanovice B - Svéradice B 5 : 1

Pokud hostům postačili síly byl výsledek na vážkách. Po přestávce se prosadili domácí střelecky, když nejlepší z nich byl autor hattricku  Vojtěcj Klásek k němuž mu napomohly dvě slepené branky v samotném závěru zápasu. Hosté snižovali za stavu 3:1 Janem Svobodou starším.

Poločas: 1 : 0 ; Rozhodčí: Staněk Luděk ; ŽK 3 : 1;  Diváků: 40
Branky: 42.,88.,89. Klásek Vojtěch, 65. Brejcha Václav, 70. Bártík David - 77. Svoboda Jan st.

Malý Bor - Nezamyslice "B"  6 : 0

Slušně hrané utkání ve kterém domácí nedali hostům žádnou šanci.

Poločas : 2 : 0; Rozhodci : Vondráček Václav ; Diváků : 110

Branky : 18 . 20 .a 57 .Vaněk Luděk, 77. a 88 . Sluka František, 85 .Pivnička Karel Komentar :

Pačejov "B" - Rabí    4 : 3

Poločas:  1 : 1 ; Rozhodčí: Husník Václav ; ŽK: 3 : 2

Branky domácí: 12. a 65. Korda, 55. Šumpík,  83. Křevký Branky hosté: 18. Vichr, 68. a73. Hozman