Okresní přebor mužů  : 23.-24.9.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

MĚČÍNU POMOHLI  DOROSTENCI

V Pačejově za slunečného  a teplého   počasí babího léta přišla a za krásné divácké návštěvy sehrál lídr tabulky s kvalitním soupeřem z Vrhavče. Výhra lídra okresního přeboru se nerodila snadno, neboť Vrhaveč se přestavila v Pačejově jako vyspělý celek který dostalo do kolen až vyloučení Tomáše Fuňka. V Nezamyslicích se hrál z pohledu dalších ambic obou aktérů v boji o čelo tabulky se hrál  důležitý duel ,  který skončil šťastným vítězstvím domácím .  Mimo třech bodů přišly Svéradice o zraněného hráče který musel být ze hřiště  s poraněnou klíční kostí odvezen  do nemocnice do Strakonic.Výrazným způsobem začíná omlazovat Sokol Měčín, který v domácím vítězném zápase  zařadil do své sestavy čtyři dorostence, z toho jeden z nich Jan Touš dokonce otevřel skóre .

Nezamyslice  - Svéradice 2 : 1

Již ve druhé minutě  napřáhl je střele v dálky nejlepší střelec hostů Červený , domácí gólman tuto střelu podcenil a rozvlnila se síť v jeho brance. Tu nejlepší odpověď našel Josef Burda který po rohovém kopu hlavou v  15.minutě vyrovnal. V době kdy myslela obě družstva na poločasovou přestávku nasadil ke svému úspěšnému sólu Musil, který obešel vše co mu stálo v cestě a zajistil domácím gólem do šaten vedení. Jelikož po přestávce se již skóre nezměnilo, utkání dobré úrovně mělo pro domácí šťastně plným bodovým ziskem.

Poločas: 2 : 1 ; diváků:  30 ; ; ŽK: 1:1 ; rozhodčí : Petrželka František

Branky: 15. Burda Josef, 45. Musil Ondřej – 2. Červený Tomáš

Myslív  - Janovice 2 : 3

Jiří Moravec

V utkání s Duklou Janovice domácí celý zápas tahali za kratší konec. V 15.minutě  nařídil rozhodčí Haviar spornou penaltu a hosté vedli 0:1. Hra byla celý poločas vyrovnaná, domácí tým se však do šancí dostával sporadicky. Druhý poločas měl přeci jen živější tempo. V 74. po dělovce Michala Bláhy dorážel na 1:1 Jiří Kubala. Hosté ale okamžitě po rozehrání dokázali vstřelit druhý gól. V 79. domácí oslabilo vyloučení Moravce, který musel po druhé žluté do sprch. Michal Bláha ještě stačil v 84. vyrovnat, ale situace po prvním vyrovnávacím gólu se opakovala a hosté vstřelili třetí, vítězný gól.

Poločas: 0 : 1; diváků : 50  ; ŽK : 4 : 3; ČK: 1 : 0 (Moravec Jiří )

Branky: 74.Kubala Jiří ,84.Bláha Michal - 15.Gaborik Luboš, 75.Kubový Petr,  85.Jandoš Václav

Měčín -  Dešenice 5 : 1

Omlazený tým domácích s dorostenci v sestavě rozhodl o svém vítězství  již rychlými dvěma góly v úvodní části zápasu, když další jeho průběh již připomínal výraznou převahou domácích spíše hru kočky s myší.

Poločas: 3 : 1; diváků:  70   ; ŽK: 1:4 ; rozhodčí: Brůha

Branky: 16.Touš Jan 18. a 28. Němec Dušan , 50. Plass Petr(PK), 57. Vlček Pavel,– 31.Zavadil Josef

Pačejov  - Vrhaveč 3 : 1

Tomáš  Cihlář

U hostů od úvodních minut vynikal především nebezpečný útočník Michal Minařík. Byl to právě on, který již ve 13.minutě otevřel skóre utkání, když po rohovém kopu zblízka dopravil míč za záda domácího brankáře Miloše Boře. V tu chvíli nikdo netušil, že to byla prakticky jediná čistá gólová šance  hostů. Po inkasované brance se začal obraz hry postupně měnit. Ve 22.minutě hlavička Petra Bokra jen těsně minula horní roh branky hostů, ve 25.minutě Václav Brůha z hranice šestnáctky tvrdě vypálil a tečovanou střelu brankář jen reflexivně vyrazil na roh. Do třetice se to domácím podařilo, i když to byl gól z kategorie šťastných a kuriózních. Václav Korda zahrával přímý kop z vlastní poloviny z dobrých 55 metrů, brankář hostů míč podběhl a ten k překvapení všech hráčů i diváků skončil v brance. Po změně stran si domácí vytvořili trvalý tlak z množstvím brankových příležitostí, Ve 47.minutě hlavičku Jiřího Mrázka brankář vytěsnil na roh. V 52.minutě byl po druhé žluté kartě vyloučený hostující Tomáš Funěk. V 65.minutě po chybě hostující obrany se dostal k míči Jurij Vivatěnko, obešel i brankáře a do prázdné branky otočil stav utkání ve prospěch domácích. V 83.minutě kapitán domácích Petr Pavelec odvážně pronikl přes dva hráče do pokutového území a nechytatelnou ranou k tyči zvýšil na 3:1. Další příležitosti domácích už zůstaly nevyužity. Hosté v Pačejově rozhodně nezklamali, ale především za výborný výkon ve druhém poločase si domácí vítězství plně zasloužili.

Poločas: 1 : 1 ; diváků  150  ; ŽK: 2:3; ČK:0 : 1( 52.Funěk Tomáš) ; rozhodčí: Špitalský Milan

Branky: 29.Korda Václav, 65. Vivatenko Jurij,  83. Pavelec Petr – 13. Minařík Michal

Sestava  Pačejova: Boř - Klečka - Pavelec - Korda - Hlůžek - Barborka - Brůha - Ticháček - Bokr - Vivatěnko - Mrázek. Střídali: Hromádka - Strolený - Němec

Luby B - Horažďovice B   1 : 0

Zápas s několika slibnými brankovými  šancemi na obou stranách . V prvním poločase uchránila  hosty od pohromy tyč kterou nastřelil Boubele. Ve druhém poločase  bylo štěstí na straně domácích po té kdy šli hosté dvakrát na domácí  svatyni ale bez gólového efektu. Šťastné vítězství domácích se zrodilo až v 90.minutě, kdy pěknou přihrávku mezi obranu hostů dal domácí dorostenec  Havlovic a Neplecha střelou k tyči  se postaral o první podzimní vítězství svého týmu .

Poločas: 0 : 0  ; rozhodčí: Habada Vladislav ; diváků: 60
Branky: 90. Ceplecha Martin

Mochtín  B – Velké Hydčice  0 : 2

Hosté získali v prvním poločase dvoubrankový náskok a ten si po přestávce pohlídali.

Poločas:  0 : 2 ; rozhodčí: Haviar Štefan ; diváků : 50 ; ŽK 1 : 2

Branky : 31.Svoboda (PK), 37. Melka Radek .

Hrádek  - Sušice   3 : 3

Vyrovnané utkání kde Sušice proměnila maximum ze svých šancí,domácí i v 10 hráčích přehráli soupeře a z nepříznivého stavu 1-2 zvrátili na 3-2 a místo toho aby hráli ze zajištěné obrany útočili a došlo po krásné hlavičce k vyrovnání

Poločas: 1 : 2 ; rozhodčí: Bureš Jiří  ; diváků : 50 ; ŽK 2 : 2 ; ŽK 1 : 0( Jánský)

Branky : Holeček R., Moravec, Vom,ela – Hasnula, Staněk, Holý.