IV. třída  - skupina  A  : 23.-24.9.

IV TŘÍDA   skupina  „A“7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

TÝNEC SE BAVÍ FOTBALEM

Často se stává  , že družstva  po sestupu je  provází  určité období  v nižší soutěži v útlumu . Toto ale neplatí o Sokolu Týnec. Tento tým se po delší pauze vynucené úpravami hrací plochy vrátil zpět na domácí hřiště  na kterém se baví hrou a baví i místní sportovní veřejnost. Ta si stále více nachází cestu na místní hřiště,  aby byla svědky branek v síti hostů, ale také různým formám oslavy každé vstřelené branky v provedení domácích fotbalistů. Ti mimo to vymýšlí i další atrakce i recese, jako byla doprava k minulému utkání do Nalžovských Hor luxusním autobusem , losují pro diváky ceny a rovněž pro ně  připravují  zpravodaj ve kterém je informují o své činnosti a výsledcích.  Zkrátka  Týnec se baví fotbalem a první místo v tabulce je jen důkazem, že jejich zábava je vyústěním poctivých výkonů na hřišti.

Běšiny -  Křenice 2:1

Vítězství domácích mohlo být ještě výraznější, ale jak Šťastný ve 35.minutě, tak Jindřich Vítovec v 75.minutě nedokázali překonat výborně chytajícího brankáře hostů, který jim  zlikvidoval střely z pokutových kopů.

Poločas: 2:0 ; diváků :  40 ; ŽK 4 : 4 ; ČK: 0 : 1 (Rejthar Filip)

Branky:  5.Šťastný Lukáš, 25. Vítovec Petr – 43. Roneš Pavel

Bezděkov B  - Zavlekov 1:1

Vyrovnaný zápas ve kterém se hosté snažili prosadit  z rychlých protiútoků, byli pohyblivější a to jim , ale obrana domácích jim toho mnoho nedovolila.

Poločas:  1:0  ; diváků : 50 ; rozhodčí : Husník Václav ; ŽK  : 1:0

Branky: Dulka Josef - Křesák Karel; ŽK: 1:0

Dlažov  - Ježovy 1:5

Po bezbrankovém prvním poločase se s góly roztrhl pytel, ale k neprospěchu domácích v jejich síti.

Poločas:   0:0  ; diváků : 25;  Rozhodčí: Vondráček Václav

Branky: 55. Mildner Radek – 49. a 80.Lorenc Martin , 67.Talián Michal,  75. Pytelka Jiří, 87.Baxa Pavel.

Týnec  - Spůle 5:1

Sympatický  výkon odvedli hosté na hřišti lídra tabulky a na rozdíl od svých předchůdců se nevracejí s debaklem.

Poločas: 3:1  ; diváků : 50  ; rozhodčí: Sedlmaier Miroslav ; ŽK 1:0.

Branky: 4.,55. Knotek Vlastimil , 8.,53. Frous Michal , 25. Havránek Lukáš – 40. Zborník Luboš

Měčín B - Vrhaveč B 1 : 6

V utkání dvou týmů které bez bodu uzavíraly tabulku pro sebe rozhodli hosté kteří si tak připsali první vítězství , domácí  zůstali na dně tabulky.

Poločas: 1 : 3 ; rozhodčí: Simbartl ; diváků: 50 ; ŽK 2 : 3 ; ČK 0 : 1 (Fiala Lukáš).
Branky: 35. Šos Josef - 6.a 31. Skřivánek Pavel, 37. a 86. Franěk František, 52. vlastní , 81. Paleček Miroslav

Bolešiny - Nalž. Hory B 10 : 1

Brankostroj domácích začal pracovat na plné obrátky po přestávce kdy zatížil konto hostů  sedmi góly a dosáhl tak zaslouženého dvouciferného výsledku. Hosté hráli od 61.minuty bez vyloučeného Šmída, který musel pod sprchy za zmaření vyložené brankové příležitosti.

Poločas: 3 : 1 ; rozhodčí: Makula Miroslav ; diváků: 60 ; ČK 0 : 1 (61.Šmíd Oldřich)
Branky: 59. a 64 (PK), 83. Hess Petr, 82. a 87. Kovanda V. 11. Mazanec Jaroslav, 15 Slováček David,14. Zahálka Pavel, 69. Frána Radek, 55. Novák Jindřich - 29. Šmrha Miroslav