OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI 7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

ÚSPĚŠNÁ  SÉRIE  SOKOLA VRHAVČE SKONČILA

Miroslav Sedlmaier

Třikrát se v sedmém kole okresního přeboru vraceli hosté ze hřišť soupeřů s plným bodovým ziskem . V Janovicích k třem  bodům výrazně přispěl svým hattrickem Radek Holeček. Nezamyslice v derby ve Velkých Hydčicích využily střelecké ambice svých kanonýrů a pokazili tak domácím šanci vyrovnat bodový náskok vedoucího Pačejova. Do třetice uspěl venku  i Měčín ve Vrhavči vítěznou brankou v poslední minutě.Pro domácí to znamená, že po domácí  jarní jediné prohře v dubnu  s Měčínem jim  stejný úspěšnou sérii na svém hřišti v podobě   pěti vítězství a jedné remízy přerušil. Otevřený byl i výsledek dvou vyrovnaných týmů v Dešenicích ve kterém  domácí rozhodli , že důležité body zůstanou doma. Na předpokládané  vítězství se nečekaně doma nadřel i vedoucí celek tabulky s týmem  který zatím okupuje opačný pól tabulky . Pačejov  vítěznou branku dosáhl v době, kdy již hrál soupeře o deseti a v závěru lurdské rezervě  ostří nože nabroušené k vyrovnání otupilo další vyloučení. Atraktivní derby které skončilo výrazným vítězstvím  domácích se hrálo ve Svéradicích .

Janovice – Hrádek  1 : 3

Petr Výtisk

Velmi dobře hrající soupeř byl tentokrát na síly domácích.Ve 14.minutě se domácí ujali vedení po úniku Jandoše. Hosté se však nepoložili a těsně před půlí Radkem Holečkem srovnali.Vyšel jim lépe  i druhý poločas a v 76.minutě je tentýž hráč doslal do vedení.Obdržená branka domácí probudila,ale v koncovce postupně selhali Jandoš a Slivoň. V samotném závěru tak účet utkání uzavřel třetím gólem  kterým dokonal svůj hattrick Radek Holeček.

Poločas: 1 : 1  ; rozhodčí: Vizingr Štěpán ; ŽK 3:3; diváků : 90.

Branky : 14,Václav JANDOŠ - : 44.,76.,a 87.Radek HOLEČEK

Velké Hydčice  -  Nezamyslice  1 : 2

Kotrba P.

Utkání bylo vyrovnané začátek utkání patřil domácím , kteří se ujali ve 12 min. vedení po proměněném PK Pavlem Svobodou , po té  převzali aktivitu hosté a do poločasu vyrovnali individuální akcí ve 42 min. Aschenbrenerem . Po přestávce byli aktivnější hosté a ujali se po rohovém kopu v 60 min. Burdou vedení . Poslední čtvrt hodina patřila domácím , kteří si vytvořili drtivý tlak , ale vyložené šance nedokázali proměnit a tak se hosté radovali z vítězství.

Poločas : 1:1 ; rozhodčí: Habada ; ŽK 4 : 2 ; diváků : 60.

Branky: 12. Svoboda Pavel (PK) -  42. Aschenbrener Jan ,60. Burda Josef

Pačejov - Luby B  2 : 1

Lídr tabulky se tentokráte na své vítězství hodně nadřel. Po bezbrankovém prvním poločase se v úvodu druhé části ujali hosté vedení Sýkorou. Domácím se podařilo o čtyři minuty na to Vivatěnkem vyrovnat a vítěznou  branku dosáhli v 80.minutě, tedy v době ,  kdy již hráli hosté hráli bez vyloučeného Sydorenka. To ale nebylo málo a o dvě minuty do následoval předčasně pod sprchy také Nohejl.

Poločas : 0 : 0 ; rozhodčí: Abraham Josef ; ŽK 2 : 4 ; ČK 0 : 2 (77.Sydorenko, 82. Nohel; diváků: 100.

Branky: 50.Vivatenko Jurij, 80.Bokr Petr – 46. Sýkora Petr;

Vrhaveč -  Měčín 2 : 3

Nejzajímavějšími okamžikem  první půle byl její závěr ve kterém se také diváci dočkali branek. Tradiční střelec domácích Václav Hrach ve 38.minutě skóre otevřel, o dvě minuty  na to již bylo Kopýtkem srovnáno, ale Tomakova branka do kabin jistila poločasouvou výhru Vrhavči.  Domácí na vyrovnávající branku v 50.minutě  již  s nedůraznou koncovkou nedokázali zareagovat a tak přišel trest. V  90.minutě s přispěním chyby v obraně  překonal domácího brankáře Vlček  a jeho trefa byla vítězná.

Poločas: 2 : 1 ; rozhodčí: Lehečka Josef ; ŽK 0 : 2; diváků : 30.

Branky: 44.Tomaka Vilém, 39. Hrach Václav – 41. Kodýtek Jan, 50. Král Milan, 90. Vlček Pavel;

Dešenice  - Myslív 4 : 2

Domácí vedli brankami Pytla a Poupy . Hosté do poločasu Kubalou snížili , Po přestávce  získali Dešenice již tříbrankový náskok, který v závěru korigoval  svojí druhou brankou Jiří Kubala.

Poločas: 3 : 1 ; rozhodčí: Brůha Radek; ŽK 2 : 2; diváků : 40

Branky: Pytel Václav 2, Poupa Jiří, Bláha Jaroslav - Kubala Jiří 2.

K Svéradice - FK Horažďovice B   7 : 1

Atraktivní derby mělo od úvodních minut velmi dobrou úroveň. Již ve 3.minutě nechali domácí zadáci spoustu prostoru horažďovickému kapitánovi Svobodovi, který nezaváhal a chladnokrevně poslal hosty do vedeni. Domácí působili jako opaření a horažďovičtí se dále hrnuli do šanci. Za Svéradice pak jako první zavelel k útoku Prokopec, jenž svoji akci zakončil dělovkou do tyče. Za chvilku napálil míč Kulhánek pro změnu do břevna. Domácí v tu chvíli převzali iniciativu a vzápětí se dočkali zásluhou Šrámka i vyrovnání. Těsně před přestávku pak hosté dostali sprchu v podobě dvou branek, nejdříve zastavil Mazuch rozběhnutého Makovce v pokutovém území faulem a s penaltou si s přehledem poradil Červený. Vzápětí utekl všem znovu Šrámek a dal Svéradicím do přestávky již dvoubrankový náskok. V druhém poločase už hostům zcela došly síly a utkání se proměnilo v koncert domácích. Nejprve zakončil akci Šrámka pohotovým volejem Prokopec, vzápětí zakončoval sám Šrámek, který o chvilku později předložil lahůdkovou přihrávku Makovcovi před prázdnou branku. Symbolickou tečku za derby udělal dvě minuty před koncem patnáctiletý Valach, který si pohrál s o 30 let starším Želiskou a šajtlí zakončil přesně k tyči.

Poločas: 3:1 ; rozhodčí : Kurc Lubomír ; diváků : 100 ; ŽK 1:1.

Branky: 24., 44. a 57.Šrámek Karel, 41. Červený Tomáš (PK),  55. Prokopec Zdeněk, 65. Makovec Stanislav, 88. Valach Jan - 3. Svoboda Pavel

Sestavy

FK Svéradice: M.Soukup - Pánek, Kába, Marek, Linhart - Klečka (82.Valach), Červený, Prokopec (72.J.Vlček), O.Kulhánek - Šrámek (77.Vaněček), S.Makovec

FK Horažďovice: Forman ml. - Václavek (56.V.Želiska), Mazuch, Trubač, Slepička - Lukeš, Beneš (67.Motl), Macoun (61.Šuba), Stulík - Lávička, Svoboda

Sušice B – Mochtín  B   2 : 1

Jednoznačné utkáni pro domácí kteří ještě v 65.minutě neproměnili pokutový kop.

Poločas: 2 : 0.  rozhodčí: Petrželka František; ŽK 2 : 1; diváků : 60.

Branky : 18.Šimeček, 44. Mráz – 90. Troch

Sestava domácích : Forejt,  Kožuch, Blažek Ladislav, Blažek Lukáš, Sachr, Mráz, Ruda, L. Marek, Šimeček (70´ Šmíd), Hanula, Holý (75´ Kalázi)