Divize – muži -  skupina  A  : 16.-17.9.

D I V I Z E

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

Kulhánek dal svůj první hattrick

Karel Zedek

V 7. kole divize sk. A zajížděly Klatovy k derby na Senco Doubravka, které v minulém kole vyhrálo ve Strakonicích 3:0 a na svého soupeře si hodně věřilo. Klatovští chtěli  ovšem prodloužit  sérii  svých vítězství a potvrdit prvenství v tabulce.  Hlavně dobrým výkonem ve druhém poločase se jim to splnilo.

Doubravka – Klatovy   2 : 4

Hosté nezačali špatně a již ve druhé minutě těsně minul z dálky Hanzlík.   V 7. minutě přišla první gólová akce, když po levé straně zatáhnul míč Rešetár, poslal pěknou přihrávku do vápna na Kulhánka, kterého stáhnul Šmrha a sám postižený nařízený pokutový kop bezpečně proměnil. V 15.minutě zahrávali domácí roh a Novák nikým nepokryt vyrovnal.  V 19. minutě fauloval ve vápně Vítovec a nařízený pokutový kop proměnil Pondělík. Klatovy  přidali na důrazu a ve 29. minutě vyrovnali. Horňák ze středu hřiště poslal nalevo Rešetárovi, který se pěkně uvolnil a z dálky nedal Šmrhovi šanci.

Nástup do druhého poločasu měli lepší domácí, ale šanci Strejce vykryl dobře vybíhající Míčka. Za minutu zahrával Rešetár z levé strany standardní situaci, trefil pouze tyč a odražený míč ve výskoku trefil za záda Šmrhy Kulhánek. V 52. minutě vyhrál ve středu hřiště souboj Král, míč posunul na nabíhajícího Zedníka, který nacentroval do vápna, kde byl opět Kulhánek a svůj výborný výkon završil svým prvním hattrickem. V 60. minutě opět mužstvo podržel Míčka, když vykryl nabíhajícího Nováka. Do konce zápasu spálili ještě  velké šance Cihlář, Hanzlík a Zedník, když šli sami na brankáře, ale neproměnili.

Klatovy svojí velkou bojovností a chutí po vítězství přehrály svého soupeře hlavně ve druhém poločase a připsaly si další důležité tři body.

Poločas: 2 : 2 ; rozhodčí : Henych Karel ; diváků : 200 ; ŽK 3:1

Branky : 15. Novák, 19. Pondělík -  8. PK,48,51. Kulhánek, 29. Rešetár

Sestava Klatov: Míčka-Vítovce,Viktora,Horňák,Javůrek-Zedník,Sýkora,Král, Rešetár(80.Kotáb)  -Kulhánek(71.Cihlář),Hanzlík(85.Janek)

HORAŽDOVICE SE PYŠNÍ SE TŘETÍM MÍSTEM

V dalším domácím utkání dokázaly Horažďovice držet krok s nejlepšími v tabulce a jen potrhly, že divizi  vládnou týmy z Pošumaví, které jako jediné dva neokusily hořkost porážky. Každá série má vždy svůj konec, ale ta kterou se pyšní Horažďovice v roli nováčka soutěže  již nyní míří do sítě slávy tohoto fotbalového klubu!

Horažďovice – Vikt. Žižkov B 3 : 0i

Poločas:  2 : 0. Branky :  4.Beránek, 45.Horváth, 62.Linhart. Rozhodčí: Šifanda. ŽK: 0:4, Diváků: 250.

Sestava Horažďovice : Rybár – T.Krejčí,  Boček, Brůha, Baloušek(61.Pícka) – Linhart(70.Stulík), Juda, Belan, Beránek,  Strakoš(62.Kočí) – Horváth.

Tabulka po  7 .kole

Klikni zde

1. TJ Klatovy          7    5   2   0  18 :  7    17 (  5)

2. Roudné              7    4   1   2  15 :  9    13 (  4)

3. Horažďovice         7    3   4   0  11 :  5    13 (  1)

4. Sl.Vyšehrad         7    3   2   2   8 :  5    11 (  2)

5. Votice              7    3   2   2  11 : 12    11 ( -1)

6. Sez. Ústí           7    3   1   3  12 :  9    10 ( -2)

7. Trstěnice           7    3   1   3  16 : 14    10 (  1)

8. Jankov              7    2   3   2   7 :  9     9 (  0)

9. Králův Dvůr         7    2   3   2  10 : 13     9 ( -3)

10. SK Strakonice       7    3   0   4   8 : 13     9 (  0)

11. Vejprnice           7    2   2   3  10 : 12     8 ( -1)

12. Bzová               7    2   2   3   9 : 13     8 ( -4)

13. Vikt. Žižkov B      7    2   1   4   7 : 10     7 ( -2)

14. Třeboň              7    1   3   3   9 : 10     6 ( -6)

15. Dobříš              7    1   3   3   6 :  9     6 ( -3)

16. Doubravka           7    2   0   5  11 : 18     6 ( -6)

Klikni zde

Hačka                                       Roudné                                               10

Bezdička Václav                         Trstěnice                                               9

Kulhánek Martin                        TJ Klatovy                                            6

Seman                                      Sez. Ústí                                                6

Horváth Petr                              Horažďovice                                          5

Biedermann Jiří                          Vejprnice                                               4

Budil   M.                                   Votice                                                   4

Král Ondřej                                TJ Klatovy                                            4

Novák David                              Doubravka                                            4

Bošanský                                  Sl.Vyšehrad                                           3

Červenka K.                               Králův Dvůr                                           3

Ehl                                           Bzová                                                   3

Gula                                         Vikt. Žižkov B                                        3

Hořínek David                            Trstěnice                                               3

Koutník                                    Sez. Ústí                                                3

Krob                                         Králův Dvůr                                           3

Kuchař                                      Dobříš                                                   3

Sedláček                                    Třeboň                                                  3

Šimáček                                    Votice                                                   3

Zvěřina                                     Třeboň                                                  3

Beránek Vlastimil                        Horažďovice                                          2

Číhař                                        Bzová                                                   2

Hadač                                       Roudné                                                 2

Horka                                       Sez. Ústí                                                2

Janek Adam                               TJ Klatovy                                            2

Jíša                                           Votice                                                   2

Kalod                                       Vikt. Žižkov B                                        2

Koch                                        Jankov                                                  2

Kopp Petr                                  TJ Klatovy                                            2

Linhart Tíomáš                           Horažďovice                                          2

Roháč Pavel                               Trstěnice                                               2

Stejskal                                     Bzová                                                   2

Šafránek                                   Jankov                                                  2

Vojta                                        SK Strakonice                                        2