Krajský přebor mužů  :  16.-17.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR  MUŽI – 2006/07 7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

SUŠICE PŘIVEZLA TŘI BODY Z TACHOVA

O velké překvapení se postarali fotbalisté z města na Otavě. Do Tachova na hřiště týmu který v minulém kole uštědřil v Domažlicích domácím debakl  neodjížděli s vekou nadějí na úspěch. Ten se ale po 90 minutách hry dostal a odměnou za předvedený výkon a úspěšnou koncovku jim byl tříbodový zisk, první na podzim na hřišti soupeře!

Klatovská rezerva po prohraném prvním poločase dokázala zmobilizovat svoje síly a otočit výsledek ve svůj prospěch který znamenal zisk důležitých bobů a odpoutání ode dna tabulky. Chanovice opět prokázaly, že Rokycany jako soupeř v domácím prostředí jim nevyhovuje.

Tachov – Sušice  1 : 3

Úvodním dvacet minut patřilo domácím. Po té se hra vyrovnala . Ve 30.minuztě poslal centrovaný míč Klíma na Cihláře a ten otevřel skóre zápasu. Vzápětí měli domácí stoprocentní šanci, ale brankář Kindelman hosty podržel.

Také úvodní část druhé půle byla ve znamení herní aktivity domácích, ale byli to opět hosté kteří se radovali z druhé dosažené branky . V 58.minutě po rohovém kopu se dostal k odraženému míči Kodýdek  a zvýšil na 0:2. Tachov měl možnost ze dvou tutovek vyrovnat, ale jednou jim radost pokazil Kindelman a jednou byli v koncovce nepřesní. V 85.minutě dal definitivní klid do řad hostů Prchlík který ze 30 metrů přelomoval domácího gólmana , V 88.minutě domácí dali Šáchou čestný úspěch , ale konečné slovo mohl mít v poslední minutě  Kodýdek kdy šel sám na brankáře, na jeho překonání již mu chyběli síly.

Poločas: 0 : 1 ; rozhodčí : Urban ; diváků : 200 ; ŽK 0 : 4.

Branky : 88. Šácha  -  30. Cihlář, 58. Kodýdek, 85. Prchlík

Sestava TJ Sušice : Kindelman – Kodýdek, Klíma, Farták, Pintíř, Marek T., Prchlík, Hrach, Cihlář,(86.Blažek), Sládek(74.Štěpánek) , Hubáček

Chanovice Rokycany 2 : 2

Po poslední výhře hostů v Chanovicích se jim opět podařilo bodovat, i když tentokráte si odváží za cennou remízu bod.

Poločas: 0 : 1 ; diváků  150

Branky: Kučera, Varga - Mraček, Papáček; ŽK: 1:2; ČK: 0:1

Klatovy B - SK ZČE Plzeň  2 : 1

Po rychle obdržené brance se Klatovští vzpamatovali až ve druhém poločase, kdy se střelecky hlavou po zahrávané standartní situaci prosadil na zadní tyči Bečka a v 70. po pěkném sólu Beneš.

Poločas : 0:1 ; rozhodčí: Tyc Ondřej ; ŽK 2 : 3; diváků : 150

Branky : 47. Bečka, 70. Beneš -  3. Rout

Sestava Klatov: Herman - Vítovec,Vacovský,Bečka,Kotáb Zd.(73.Jakubec)-Sysel,Šlechta,Cihlář, Popelka (43.Spolek)-Kotáb J,Beneš(90.Beneš)