Okresní přebor mužů  : 9.-10.9.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI 7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

TABULKU VEDE  TANDEM  PAČEJOV - SVÉRADICE

Sušice B po dvou předcházejících remízách tentokráte v Nezamyslicích tentokráte nebodovala. Další z favoritů   Hrádek doma potvrdil, že  Dešenice nejsou v součastné síle  pro ně soupeřem který by jim cestu za ziskem dalších bodů jakkoliv  zkomplikoval. Myslív doma vedl nad Vrhavčí již 2:0, ale hosté zbraně nesložili a podařilo se jim v samotném závěru výsledek otočit. Stejně jako v minulém zápase venku v Mochtíně o třech bodech v poslední minutě svojí brankou rozhodl vydařenou střelou Kudláček.  V Měčíně kde hrál lídr tabulky se opět historie opakovala a po předcházející remíze na tomto hřišti se opět body dělily, když zápas skončil i shodným výsledkem jako ten poslední . Svéradice Po té kdy Svéradice dokázaly vyhrát v Lubech se na čele tabulky utvořil se stejným bodovým ziskem vedoucí tandem Pačejov-Svéradice.

Nezamyslice - Sušice B 2 : 1

Domácí vedli  od 22.minuty brankou z pokutového kopu. Když se hostům dvanáct minut před koncem podařilo Sachrovou skákavou střelou vyrovnat, vzápětí vedení domácím vrátil Aschenbrener.

Poločas: 1 : 0 ; Rozhodčí: Špitalský Milan ; ŽK 4 : 1;diváků: 50
Branky: 22. Burda Josef(PK), 79. Aschenbrenner Jan - 78. Sachr Jaroslav

Hrádek - Dešenice 6 : 2

Po velké převaze v průběhu utkání skončil  tento duel pro Dešenice velice lichotivým výsledkem .

Poločas: 3 : 1; rozhodčí: Kurc Lubomír; hráno bez karet; diváků: 50
Branky: Holeček Radek 2, Holeček Václav 2, Riepl Jan,Moravec Jiří - Bláha Jaroslav, Poupa Jiří

Myslív - Vrhaveč 2 : 3

Hosté začali  aktivně a ve 12.minutě měli velkou šanci skórovat, ale nedokázali jí využít. Z protiútoku mohl naopak skórovat domácí Marek. To se podařilo jeho spoluhráči  Kubalovi a tentýž hráč ve 42.minutě zvýšil na 2:0. Po přestávce hru ovládli hosté   a jejich nápor jim vynesl vyrovnání. Minutu před koncem mohl Myslív rozhodnout o tom, že body zůstanou doma, ale Kubalo střela skončila pouze na tyči vrhavečské branky. Nedáš, dostaneš se vzápětí opět naplnilo a hosté po vydařené střele Kudláčka z dálky se mohli radovat z vítězné branky

Poločas: 2 : 0 ; rozhodčí: Lang Jiří ; ŽK : 1 : 2; diváků: 70
Branky: 17. Kubala Jiří, 42. Kubala Jiří - 55. Hrach Václav, 65. Minařík Michal, 90. Kudláček Radek

Měčín - Pačejov 1 : 1

V Měčíně se hrálo vyrovnané utkání. Domácí kanonýr Plass střelou z velkého vápna k tyči poslal svůj tým ve 31.minutě do vedení . O dělbu bodů se postaral pačejovský Petr Pavelec, jehož krásná střela ze 20 metrů znamenala vyrovnání.

Poločas: 1 : 0 ; rozhodčí: Habada Vladislav ; ŽK 4:2; diváků: 70
Branky: 31. Plass Petr - 51. Pavelec Petr

Mochtín B – Janovice   1 : 5

Vyrovnaná hra , ale fatální hrubky domácí obrany , které hosté trestali góly.

Poločas: 0 : 2. ; rozhodčí: Krejčíř; ŽK 2:3; diváků : 50.

Branky : 86.Růžek Miroslav – 2.Holý Radek, 7.Kubový Petr, 62. a 90.Lukeš Marek, 84.Jandoš,

Luby B – Svéradice   1 : 3

Hosté se projevili jako herně vyspělejší tým, který dokázal domácí přehrát i přesto, že hrál poslední půlhodinu utkání bez vyloučeného Vlčka.

Poločas: 0 : 0 ; rozhodčí: Haviar Štefan ; ŽK  3:2, ČK 0:1 (60.Vlček Jakub); diváků: 80.

Branky : 72.Sydorenko(PK) – 49.Šrámek K., 49.Makovec Stanislav, 57.Červený Tomáš (PK)

Horažďovice B - V. Hydčice 1 : 3

Michael Forman

Domácím tentokrát zápas moc nevyšel, už v 10. minutě inkasovali první gól od Radka Pintíře z penalty, která byla nařízena  za nastřelenou ruku v pokutovém území. Hosté ze sousedních Velkých Hydčic dobře bránili na své polovině a vyráželi k rychlým nebezpečným brejkům. Domácí se nemohli vůbec prosadit a tak poločas skončil vítězstvím hostů. Hned po začátku druhé půle vyrovnal za domácí Pavel Svoboda po rohovém kopu Mazucha. Domácí sice potom měli optickou převahu, ale prakticky se nedostávali do žádných šancí. Naopak hosté chyby domácích hráčů trestali a stříleli po nich góly. Po průniku M.Tyrpekla a jeho zpětné přihrávce vstřelil druhou branku hostí Martin Kropáček. Svou druhou penaltu v tomto zápase mohl proměnit R.Pintíř, ale poslal míč vysoko nad. Vše si vynahradil až v posledních minutách , když si naskočil na krásný roh R.Šatry, a nedal golmanovi domácích M.Formanovi žádnou šanci. Domácí byli tentokrát  bez brankových příležitostí a bez nápadu a zaslouženě pro  hráli.

Poločas: 0 : 1 ; rozhodčí:  Dušek Václav ; 2 : 1 ;diváků: 60
Branky: 48. Svoboda Pavel - 10.(PK) a 81.  Pintíř Radek, 60. Kropáček Martin