III. třída  : 9.-10.9.

III. TŘÍDA    MUŽI  7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

ZIHOBCE SE POSUNULY NA DRUHÉ MÍSTO

Ve šlágru kola  s příchutí místního derby vyhrály v domácím prostředí Hory Matky Boží, ale v závěru se musely o výsledek obávat, když musely hájit v závěru těsné vítězství bez vyloučených dvou hráčů.. O další tříbodový zisk   doma usilovaly úspěšně  Žihobce a vítězstvím nad béčkem Hrádku se před tohoto soupeře posunuly v tabulce již na druhé místo !. Kolinec dokázal uspět na hřišti v Kvaseticích Měcholupy konečně prolomily s rezervou z Hradešic smůlu a po sérii neúspěšných výsledků tentokráte byly stoprocentně úspěšné. K vítězství jim postačila branka dosažená přímo z rohového  Plánice hrála poprvé na podzim před svými diváky. Po slibných  výkonech na hřištích soupeřů jí tentokráte doma  opustilo střelecké štěstí a body si odvezlo  béčko Švihova.

Plánice - Švihov B 2 : 3

Domácím se hra nedařilo podle jejich představ, ale přesto si  v prvním poločase vytvořili dostatek  možností k otevření skóre. Úspěšnější byl hostující Augustin, který  zblízka překonal brankáře Sedlíka. Jeho protějšek Voráček několikrát musel likvidovat střely domácích a do kabin uhájil čisté konto. PO přestávce byl ale proti Kohoutově brejku v 56.minutě bezmocný  1 : 1. Domácím prospěl příchod rychlonohého Opatrného,  který děla dobře pracující obraně hostů starosti, ale z branky se opět radovali hosté, když  po závaru před domácí svatyní skóroval opět Augustin. Po té kdy z rychlé akce zvýšil Radek Čížek již domácím mnoho času na korigování dvoubrankové ztráty nezbylo. Podařilo se pouze v nastaveném čase snížení Čapíkem, ale krátce to již bylo z jejich strany všechno. Dělba bodů by přesto byla spravedlivějším vyjádřením průběhu tohoto duelu.

Poločas:  0 : 1 ; rozhodčí: Sedlmaier Miroslav ; ŽK 1 : 4; diváků: 60
Branky: 56. Kohout Rudolf, 90. Čapík Petr - 28. Augustin Jiří, 78. Augustin Jiří, 82. Čížek Radek

Žihobce - Hrádek B 2 : 1

Domácí poprvé skórovali již ve 21.minutě, ale branka jim pro ofsajd nebyla uznána. Tato událost domácí nabudila a získali herní převahu. V 41.minutě se do brejku dostal M.Drobný a brankaře hostů z blízka prostřelil 1:0. Domácím vyšel i vstup do druhé půle kdy zvýšili z pokutového kopu nařízeného  za faul na M.Lembergera , který proměnil K.Harant.Hosté přidali svému výkonu na obrátkách  po deseti minutách korigovali brankou L.Jánského.Zápas pak byl dramatický až do konce. Domácí sice měli ještě několik brankových příležitostí na zvýšení svého náskoku, hosté však nebezpečně kontrovali z rychlých protiútoků a nebezpečí hrozilo pro domácí svatyni i ze  standartních akcí. Na výsledku se však již noc nezměnilo .

Poločas: 1 : 0 ; rozhodčí: Brůha Radek ; ŽK : 0 : 1; diváků: 70
Branky: 41. Drobný Milan, 50. Harant Karel - 60. Jánský Luboš

Měcholupy - Hradešice B 1 : 0

Vítěznou branku dosáhli domácí přímo z rohového kopu který nasměroval do branky hostů Petelík.

Poločas: 1 : 0; rozhodčí: Holeček Miroslav; ŽK 1:1; diváků: 30
Branky: 20. Petelík Radek

H. M. Boží - Velhartice 3 : 2

Bernard Radek

Za bouřlivé divácké kulisy se hrálo na Horách v sobotu bojovné derby mezi dvěma sousedními rivaly. Domácí začali aktivně a bez svého brankáře R. Horejše, kterého zastoupil stoper J. Brabec, přitlačili velhartické ke své šestnáctce. V první desetiminutovce nejprve J. Karásek po rohu jen těsně minul soupeřovu branku a zanedlouho již po nakrátko zahraném rohovém kopu Z. Hoffmann odcentroval a R. Mužík dezorientované obraně vsítil první branku efektivní rybičkou - 1 : 0. Hosté hrozili především z rychlých protiútoků, ten první proměnily po opakované střele Brůhou již ve 14.

minutě - 1 : 1. Po té mohl strhnout vedení na domácí stranu L. Bernard po zahraném přímém kopu, ale dorážku cca z 2 m přestřelil. Při této akci se zranil na zápěstí hostující brankář, a tak šel do branky střídající B.

Velikovský. Druhou domácí branku vsítil, po krásném výkopu od branky v podání J. Karáska, Z. Hoffmann, který nádhernou střelou z cca 25 m trefil šibenici soupeřovi branky - 2 : 1. Ovšem za pět minut bylo opět srovnáno, když po podběhnutí balónu na pravé straně se míče zmocnil velhartický hráč a po centru skóroval Lanosteac - 2 : 2.

Do druhého poločasu poslali domácí na hřiště dva ofenzivní hráče, což se zúročilo již v 60.minutě, když po nůžkách R. Mužíka z hranice vápna si balón na malém čtverci zpracoval střídající P. Halas a vsítil nakonec vítěznou branku - 3 : 2. Za cca 10 minut měl další branku na hlavě opět P. Halas po nádherném centru L. Bernarda, ale Vilikovský míč směřující do soupeřovy sítě nádherně a reflexivně vyrazil. Po té se dostali ke slovu i hosté a měli několik šancí. Ovšem balón šel buď mimo domácí tyče, nebo bravurně zneškodnil jejich šanci J. Brabec. V závěru zápasu se při nervozitě na hřišti i v hledišti trochu přiostřilo a situaci pravděpodobně nezvládl ani sudí Husník a poslal v posledních pěti minutách dva domácí hráče po dvou ŽK předčasně do šaten. To už si do závěrečného hvizdu, ale domácí nenechali vzít páté vítězství v řadě za sebou a zaslouženě získali další plný bodový zisk, takže v současnosti nadále okupují čelo tabulky III. třídy. Po zápase měly oba celky výhrady na rozhodování sudího a uvítaly by větší autoritu ve vypjatých derby zápasech. Horští fanoušci i hráči teď budou netrpělivě čekat na rozhodování OFS, co se týče udělených ČK.

Poločas: 2 : 2 ;rozhodčí: Husník Václav , ŽK 4:1; ČK: 85. Bernard Luděk, 89.Mottl Radek . ; diváků: 100
Branky: 10. Mužík Radek, 38. Hoffmann Zdeněk, 60. Halas Pavel - 14. Brůha Milan, 43. Ianosteac Stefan

Neznašovy - Strážov B 5 : 2

Hosté drželi čisté konto téměř celou hodinu. V 56.minutě šli dokonce do vedení brankou Molnára, ale v dalších šesti  minumách vzal režii zápasu domácí kanonýr Pavel Voráček, který zaznamenal čistý hattrick a v samotném závěru ještě dal svůj čtvrtý gól.  na to střelec zápasu Pavel Voráček vyrovnal a

Poločas:  0 : 0 rozhodčí: Vondráček Václav; bez karet; diváků: 30
Branky: 58. Voráček Pavel, 62. Voráček Pavel, 64. Voráček Pavel, 66. Uldrich Kamil, 78. Voráček Pavel - 56. Molnár Ludovít, 89. Hosnedl Jakub

Kvasetice - Kolinec 1 : 2

Smolné utkání nováčka se soupeřem se kterým se v boji o mistrovské body střetl  po dlouhých létech. Na vedoucí úspěch domácích dokázali do poločasu hosté vyrovnat a deset minut před koncem vstřelili vítěznou branku. Možnost  vyrovnat měl v poslední minutě Ballý, který šel sám na brankáře Kolince, ale ten jeho nájezd zlikvidoval.

Poločas: 1 : 1 ; rozhodčí: Hájek Zdeněk ; ŽK: 0:3; diváků: 40
Branky: 23. Ballý Pavel - 44. Hanus Josef, 80. Dolejší Roman

Nalž. Hory - Veřechov 3 : 1

V utkání které svým průběhem nevybočilo z průměru mělo nejzajímavější moment v 84.minutě, kdy střela kterou vyslal domácí Racek z více než čtyřiceti metrů skončila k překvapení všech v síti hostů.

Poločas: 1 : 1; rozhodčí: Kurc Lubomír ;  1 : 0; diváků: 70
Branky: 33. Štěch Petr, 59. Podlešák Antonín, 84. Racek Pavel - 23. Pojžárek Ondřej