Krajský přebor mužů  :   9.-10.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR  MUŽI

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

SUŠICE PORAZILA  FAVORIZOVANÝ MANĚTÍN

S těžkým úkolem obstát na hřišti v Městě Touškově kde kralují se stoprocentní úspěšní domácí . Po dvou předešlých vzájemných zápasech ve kterých prohrály Klatovy B vždy 2:0 ani tentokrát branku svému soupeři nevstřelily a vracejí se s půltuctovým  přídělem branek v jejich síti! Po středeční vítězné dohrávce v domácím prostředí tento úspěch zopakovala  Sušice znovu  na svém hřišti , když uštědřila vysoce favorizovanému Manětínu první jejich prohru na hřišti soupeře.

Město Touškov – Klatovy B  6 : 0

Trenér Karel Kalivoda :"Soupeř byl nad síly našeho mladého mužstva. Chyběli zkušení hráči, kteří by mužstvo podrželi. Po většinu zápasu jsme se pouze bránili a od většího debaklu nás podržel Herman.  Pochvalu zaslouží mladý rend, který odehrál druhé utkání za jeden den.“

Poločas:  3 : 0. ; ŽK: 1:1

Branky: Královec 2, Lambor 2, Šajner J., Šajner M.

Sestava Klatov: Herman-Vacovský,Kotáb,Votípka,Sysel-Rendl(80.Hamhalter), Popelka,Jakubec, Spolek-Cihlář,Beneš

Sušice – Manětín   1 : 0

Vratislav Krulich

Důležité  momenty:

Cihlář se uvolnil přes Hůlku pronikl do vápna a manětínský Mikulík v poslední chvíli

skluzem na ROH

Hubáček rozehrál ROH – odražený míč se dostal k Prchlíkovi – prudká střela mimo

11´ Centr na Cihláře, ten sklepl Prchlíkovi a ten z první těsně nad

14´ Manětínský Fuchsa fauloval Sládka – TK z 25m – Kodýdek obstřelil zeď – manětínský

brankář Pochobradský s přehledem kryje

16´ První šance hostů – Slunéčko ideálně uvolnil Dlouhého a ten nikým neatakován

trestuhodně netrefil bránu

23´ Druhá šance hostů – Dlouhý vystřelil z hranice vápna – Míček vyrazil na ROH

31´ Cihlář prošel přes celé hřiště – střela z hranice vápna mimo bránu

33´ Manětínský Spal vystřelil tvrdě, ale mimo bránu

38´ Cihlář hlavou na Prchlíka a ten z první mimo

39´ Prchlík z dálky – tvrdá střela – Pochobradský vyrazil na ROH

40´ Z dálky vystřelil Hrach – těsně nad

43´ Frančík unikl při lajně – centr do vápna – nabíhající Cihlář ani Sládek na míč nedosáhl

47´ Manětínský Dlouhý tvrdě vystřelil – Míček si poradil

51´ Spal (Manětín) prošel přes celé hřiště – ve vápně se „utopil“ v kličkách

61´ Obrovská šance domácích – Sládek odcentroval do vápna – Cihlář hlavičkoval do tyče –

k odraženému míči se dostal Prchlík a přestřelil odkrytou bránu

63´ Dlouhý pas na Cihláře, ten přistrčil nekrytému Fartákovi a ten z hranice vápna

překonal tvrdou střelou Pochobradského …  1 : 0

64´ Pronikající Cihlář uvolnil opět Fartáka, ten odcentroval do vápna na úplně volného Sládka

a tomu chyběli k míči centimetry

80´ Tomáš Marek vypíchl míč pronikajícímu Slunéčkovi – manětíňští obránci čekali

rozehrávku - Marek sám přes celé hřiště šel sám na Pochobradského – ten včasným

vyběhnutím zmenšil střelecký úhel a Markovu střelu vyrazil na ROH

81´ Sušický signál – Hubáček rozehrál rohový kop za hranici velkého vápna na osamoceného

Hracha, ten tvrdě vystřelil, ale do středu brány a Pochobradský střelu kryl.

Poločas: 0 : 0; rozhodčí: Burda ; ŽK: 2:2 ; diváků: 275

Sestava Sušice : Míček- Kodýdek(55:Fraták), Klíma, Frančík, Pintíř, Marek T., Prchlík,(88.Štěpánek), Hrach, Cihlář, Sládek, Hubáček.

Holýšov – Chanovice   2 : 1

Poločas: 0 : 1; diváků: 200  ; branky: Heller, Hlavatý - Kučera; ŽK: 1:4