1. B  třída  - skupina B      :    9.-10.9.

1. B TŘÍDA – skupina  „B“ – 2006/07 7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

STRÁŽOV I BEZDĚKOV  NADĚLOVALY NA HŘIŠTÍCH SOUPEŘŮ

Spokojeně se vraceli ze hřišť soupeřů v sobotu Strážov a Bezděkov. Oba týmy si na hřištích zastřílely a vyhrály své zápasy vysokým rozdílem čtyř branek. Nedařilo se Mochtínu, který sehrál venku další smolný zápas a podlehl v Přednicích domácím tím nejtěsnějším rozdílem branek. Předčasný konec mělo utkání Dlouhé Vsi v Plzni , kde byl inzultován hlavní rozhodčí pomezním rozhodčím laikem z domácího týmu a za stavu 1:1 předčasně ukončil tento duel, který bude mít dohru u zeleného stolu.

St.Plzenec  - Strážov 0:4

Překvapivý výsledek na vrub domácích  se zrodil ve Starém Plzenci. Hosté o místní pouti domácím   divákům příliš slavnostní náladu nevylepšili, když zatížili brankové konto Plzence  čtyřmi brankami. Do 55.minuty bylo o jejich zaslouženém vítězství  prakticky rozhodnuto. V dalším průběhu již obrana hostů svého soupeře k ničemu nepřipustila . V poslední  čtvrthodině v brance hostů dostal  příležitost mladičký  Luboš Vaněk a také od udržel nulu na svém kontě.  Strážov tak po dvou remízách v Záhoří a ve Spáleném Pořící  získal   své první vítězství v podzimní části   na hřišti soupeře.

Poločas: 0 : 2; diváků : 300;  hráno bez karet

Branky: - 11. Janka Luděk, 24. Vítovec Zbyněk, 49. Presl Petr, 55. Smolík Roman
 SK Strážov: Javorský Michal(75. Vaněk Luboš)  Helm Lukáš, Čížek Vladimír, Paleček Václav, Michel Jan, Toman Petr(Presl Štěpán), Vítovec Zbyněk, Presl Petr, Smolík Roman, Janka Luděk,  Matějka Václav

Předenice  - Mochtín 2:1

Hosté z mochtín odehráli smolný zápas. Od 16.minuty vedli brankou svého kapitána Jarabici. Vzápětí  Švátora  nastřelil břevno, další šanci promarnil Bejvl. Domácí byli v útlumu, ale ve 24.minutě z ojedinělého útoku   dokázali vyrovnat Radou na 1:1. I potom byli hostí výrazně lepší, v koncovce se však tradičně trápili. Domácím vyšel v 60.minutě rohový kop ze kterého vytěžili lacinou branku a ta rozhodla zápas. Drtivý třicetiminutový tlak Mochtín přinesl řadu šancí, ale žádná gól. Body zůstaly v Přednicích.

Poločas: 1 : 1; diváků : 150; ŽK 2: 1  , rozhodčí: Hajnar

Branky: Rada, Štrunc - Jarabica; ŽK: 2:1

Žichovice – Hradešice   2 : 0

V utkání ve kterém se hrálo o první místo v tabulce se prezentovaly oba týmy velice kvalitními výkony. O vítězství domácích rozhodlo úspěšnější proměňování  vytvořených brankových příležitostí . V 7.minutě  Šiška vybojoval míč který od Choda převzal Šimanovský 1:0. Ve 44.minutě byl u druhé branky opět Šiška a úspěšně zakončil Šimanovský. Domácí ještě mohli za tohoto stavu zvýšit, ale Šimanovský již z pokutového kopu neuspěl.

Poločas: 2 : 0; rozhodčí: Blaheta ; ŽK 34:1 ; diváků: 150

Branky :  7. a 44.Šumanovský

Sestava domácích : Němec – Harenčák, Lávička, Frýzek, Chalupný, Šimeček, Turek V., Malík, Šiška, Šimanovský, Chod.

Losiná -  Bezděkov 2 : 6

O překvapení kola na vrub  domácích připravil  nováček z Bezděkova .

Poločas: 1 : 3 ; diváků:  200  ; ŽK: 2:1; ČK: 1:0

Branky: Fremr 2 - Dulka 2, Valenta 2, Bohatý, Šlégl

Plzeň Letná – Dlouhá Ves   1 : 1 – nedohráno   0:3   KONTUMAČNĚ

Martin Krůs

Utkání na Letné bylo nervózní a plné  emocí, o čemž hovoří dostatečně jeho předčasné ukončení.

Hra byla hodně kouskovaná a ani jedno z mužstev si nevytvářelo šance, bojovalo se spíše ve středu hřiště. Po sporném ofsajdovém momentu se ujali domácí vedení 1:0.

Ve druhé půli se pokračovalo kouskovanou hrou, více se diskutovalo než hrálo. Hostům se přece  jen podařilo vyvinout tlak a donutit domácí k chybám. V 65. minutě se uvolnil střídající Jelínek a centrem na malé vápno zaskočil domácího obránce , který si vstřelil vlastní gól.  Toto neunesl domácí pomezní rozhodčí a napadl hlavního rozhodčího, ten po chvíli utkání ukončil.

Pro oko diváka byl tento zápas nudný, protože se více nehrálo než hrálo, zpestřením snad mohla být jen vložka z jiného sportu, kterou předvedl domácí pomezní.

Bohužel, někdy je těžké udržet nervy na uzdě, ale toto by se stávat nemělo.

Sestava hostí: Beránek(Zdeněk)-Rovňan D.,Šperl,Blažek,Kadlec,-Krůs,Krejčí,Frýda,Košťál,- Kejla, Valvoda(Jelínek)

Přeštice B  - Švihov 2:3

Pro diváky atraktivní utkání se šancemi na obou stranách přineslo cenné vítězství švihovským fotbalistům.

Poločas:  0:2; rozhodčí  Hlavsa;  diváků :  80 ; ŽK: 6:5; ČK: 1:0 ;

Branky:  66.,80. Šperl   - 8.Špatenka, 45.Havlíček, 48. Biedermann;

Sestava Švihova :  Tráva -Zadražil,Havlíček,Brož,Kudják,Vrba,Pflug,Špatenka,Čížek, Oulík, Biedermann