Okresní přebor mužů : 2.-3.9.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI 7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

LÍDR V DERBY NEZAVÁHAL

Ideální fotbalové počasí přilákalo do ochozů pačejovského fotbalového stánku krásnou návštěvu 200 diváků! Vždyť se hrálo tradiční místní derby okořeněné postavením obou celků v tabulce po 3.kole. Zatímco domácí jsou zatím v čele okresního přeboru a hosté překvapivě drželi pěkné 3.místo. Domácím k tříbodovému zisku  napomohla přesilovka kterou hráli do 27.minuty kdy se ujali vedení z pokutového kopu.Toto kolo bylo bohaté na penalty i v dalších zápasech. Ve Velkých Hydčicích padly oba góly pouze ze značky PK a v Dešenicích první penalta poslala do vedení domácí, naopak hostům z Mochtína v poslední minutě přinesla vítězství.  Neúprosný boj o další body viděli diváci v derby v Sušici ze kterého vyšel překvapivě vítězně nováček z Horažďovic.

Měčín   -  Luby B  6 : 0

Domácí měli v průběhu celého utkání více ze hry a z vytvořené převahy dokázali vytěžit šest branek v lubské svatyni, navíc Němec ještě nastřelil tyč. Měčínská obrana umožnila hostům dvakrát  z vyložených šancí  skórovat , ale velmi dobrý brankář  Šimek   jim obě zlikvidoval.

Poločas: 4 : 0. Rozhodčí: Abraham Josef . Diváků: 100, hráno bez karet.
Branky: 6. Vlček Pavel, 26. Kodýtek Jan, 28. Vlček Pavel, 44. Plass Petr, 50. Němec Dušan, 70. Touš Jan.

Pačejov - Myslív 3 : 1

Cihlář Tomáš

Domácí trenér Cikán musel poněkud improvizovat v sestavě, neboť k dlouhodobě nepřítomnému Vivatenkovi přibyli po minulém víkendu hned další 3 hráči základního kádru. Na tvrdé utkání v Hrádku doplatil zraněním Ondra Barborka a vyloučením Václav Korda, v utkání béčka v Nezamyslicích se navíc vážně poranil  Pavel Heřman, který se v posledních zápasech dostal do velmi dobré formy. Kádr domácích tak v týdnu musel posílit blovický Leoš Jára, který už v minulosti v Pačejově hrával 1.B třídu.

Vlastní zápas začal opatrně, hráče trochu zmrazilo zranění myslívského Trojánka /kolenní vazy/. Hráč musel být odvezen sanitkou k dalšímu odbornému ošetření. Do první šance se tak dostal až v 16.minutě Petr Bokr, ale ve vyložené pozici přestřelil. Na druhé straně vystřelil ve 24.minutě Zdeněk Marek z trestného kopu těsně nad. Pro vývoj utkání byla rozhodující 27.minuta. Hostující brankář Miloš Beran ve vyložené pozici srazil Jiřího Mrázka, dostal ČK a následující pokutový kop bezpečně proměnil kapitán domácích Petr Pavelec. Ve 44.minutě  po levé straně odvážně pronikl do pokutového území dorostenec Josef Ticháček a gólem do šatny zvýšil na 2:0 .

Hned v úvodu 2.poločasu dali hosté najevo, že rozhodně zápas nehodlají vypustit a jejich obávaný kanonýr Jiří Kubala vyšel ještě ve 48.minutě naprázdno. V 63.minutě byl v rohu pokutového území sražen pronikající  Bokr a druhý pokutový kop tentokrát proměnil Jiří Fiřt. V zápětí se dočkali hosté, když druhý pokus už Kubalovi vyšel. Závěr utkání se však již odehrál v režii domácích, kteří předvedli divákům doslova festival střeleckých příležitostí, bohužel již bez brankového efektu. Je třeba zmínit jeden z nejkrásnějších fotbalových momentů, když v 75.minutě napálil Fiřt z 25 metrů trestný kop přesně do spojnice pravé tyče a břevna. V závěru utkání dostali příležitost i další nadějní dorostenci. Z celku hostů je třeba vyzdvihnout výkon tvůrce hry Zdeňka Marka a rychlonohého Jiřího Kubaly. Domácí podali kvalitní kolektivní výkon, pochvalu zaslouží především neúnavný Petr Bokr.

Poločas: 2 : 0, Rozhodčí: Brůha Radek (), . Diváků: 200, ŽK 3 : 3, ČK 0 : 1 (27.Beran Miloš)
Branky: 27. Pavelec Petr, 44. Ticháček Josef, 63. Fiřt Jiří - 66. Kubala Jiří
Sestava Pačejova : Boř - Klečka - Fiřt - Hromádka - Hlůžek - Bokr - Pavelec - Ticháček - Brůha - Mrázek – Jára, střídali: Strolený, Němec, Polena

Vrhaveč - Hrádek 1 : 1

Oboustranně kvalitní utkání se muselo líbit. Oba týmy hrály útočný otevřený fotbal, ale koncovka nebyla jejich silnou zbraní a tak jediné co divákům chybělo byly branky. Ve 14.minutě  otevřel hubený brankový účet tohoto duelu Václav Holeček. Z tohoto vedení se hosté  radovali jen šest minut, když  ve 20.minutě  po rohovém kopu vyrovnal vydařenou hlavičkou  Minařík.
Poločas: 1 : 1. Rozhodčí: Petrželka František  . Diváků: 50, 5:4
Branky: 20. Minařík Michal - 14. Holeček Václav

Dešenice - Mochtín B 1 : 2

Domácí se ujali vedení brankou z pokutového kopu jehož exekutorem byl Vostrý.  Mochtínská rezerva ještě do konce poločasu vyrovnala . V dfobě kdy oba týmy již myslely na remízu  přišel v 90.minutě přísně nařízený pokutový kop tentokráte ve prospěch hostů a Svoboda  možnost zisku třech bodů neodmítl.

Poločas:  1 : 2, Rozhodčí: Haviar Štefan  . Diváků: 50, ŽK 2:2.
Branky: 27. Vostrý Václav(PK) - 33. Tománek Karel, 90. Svoboda(PK)

Janovice - Nezamyslice 1 : 3

Petr Výtisk

Janovičtí začali utkání velmi dobře a už ve 4.minutě nastřelil V.Slivoň břevno.I v dalším průběhu byli lepší,  ale jejich akce končily na hranici vápna. Ve 31.minutě zaskočili hosté domácí obranu a skórovali.Poločas dohrály Janovice v útlumu.Do druhé půle šly se snahou a to se jim Kopeckým z penalty podařilo .  Vítr z plachet o možnosti naplno bodovat  jim vzala v 78.minutě druhá branka v jejich síti kterou dali hosté po rohovém kopu. Z velké snahy  alespoň zachránit bod se zrodila chyba kterou Nezamyslice  potrestaly třetím gólem a bylo rozhodnuto. Pro hosty mělo utkání zvláštní náboj i v tom, že se do sestavy vrátil po roční pauze způsobené zraněním Ondřej Musil.

Poločas: 0 : 1, Rozhodčí: Kurc Lubomír  . Diváků: 90, ŽK 3:2.
Branky: 52. Kopecký Antonín(PK) - 31. Aschenbrenner Jan, 78. Tábor V., 85. Aschenbrenner Jan

V. Hydčice - Svéradice 1 : 1

Kotrba P.

V prvním poločase byli lepším mužstvem domácí kteří si vytvořili několik brankových příležitostí a svoji převahu korunovali v 70 min. kdy po faulu na unikajícího Tyrpekla byl vyloučen za druhou žlutou kartu hostující Linhart a zkušený Pintíř proměnil s přehledem pokutový kop .Po té domácí vyklidili hřiště a oslabení hosté dokázali po chybě domácí obrany taktéž z pokutového kopu vyrovnat . Přes snahu domácích se již skóre neměnilo.

Poločas : 0:0, Rozhodčí: Lang Jiří ,  Diváků: 60, ŽK 2:5, ČK:0 : 1 - Linhart Josef
Branky: 70. Pintíř Radek (PK)- 78. Červený Tomáš(PK)

Sušice B - Horažďovice B  1 : 2

Tvrdě hrané , vyhecované derby  velmi dobře řízené rozhodčím Jiřím Burešem si vyžádalo jedenáct žlutých karet. Domácí vedli, hosté brankou do kabin srovnali na 1:1 a v 67.minutě strhli vedení na svojí stranu. Domácí měli velkou šanci alespoň  zachránit zisk bodu. V 87.minutě tuto jedinečnou příležitost z pokutového kopu  jeho exekutor Lukáš  Blažek nevyužil.

Poločas : 1 : 1; ŽK:  4 : 7; 100  diváků, Rozhodčí : Bureš Jiří.
Branky : 30.  Hanula  - 43.Beneš ,  65.Pavlík