III. třída : 2.-3.9.

III. TŘÍDA    MUŽI

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

BEZ TRÁTY BODU JEN HRÁDEK A H.M.BOŽÍ

Téměř po první třetině podzimní části III.třídy pokračují soutěží bez ztráty bodu pouze týmy hrádecké rezervy a z Hor Matky Boží.

Kvasetice - Nalž. Hory    4 : 4

V nervózním utkání bylo k vidění osm branek a červená karta kterou viděl po dvou žlutých kartách hostující Mesiar.

Poločas: :  3 : 2 , Diváků: 40, ŽK 2:3, ČK  0 : 1 (ČK:  Mesiar Miroslav  2x ŽK)
Branky: 4. Liška Petr, 23. Kubaň Aleš, 27. Hanzlík Josef, 81. Kubaň Aleš - 6. Podlešák Antonín, 11. Kluch Petr, 55. Jedlička Antonín, 70. Štěch Petr

Kolinec - Strážov B    7 : 0

Mladý tým ze Strážova si odvezl v dalším svém utkání na hřišti soupeře opět nepřijenou vysokou porážku.

Poločas:  3 : 0, Rozhodčí: Husník Václav . Diváků: 120
Branky: 0. Dolejší Roman, 0. Dolejší Roman, 0. Holeček Michal, 0. Vích Petr, 0. Jiřinec Pavel, 0. Joza Ladislav, 0. Kohout František

Neznašovy - H. M. Boží    1 : 2

Radek Bernard

Oba týmy nastoupily k utkání notně oslabeni o hráče základní sestavy. Během několika minut si hostující tým vytvořil hned několik vyložených šancí, ale finální střely vždy minuly domácí branku (2 x Valenta, 1 x L. Bernard). Paradoxně první branka padla po vysokém centru D.

Valenty z levé strany, který zapadl pod břevno překvapeného domácího brankáře - 0 : 1. Od té doby horáci opět předváděli líbivý kombinační fotbal s minimálními chybami, a tak domácím příliš často v této fázi zápasu nepůjčili balón do svého držení. Ještě před poločasem ovšem hosty zaskočilo první zranění, a tak za D. Koppa nastoupil nejstarší náhradník sestavy O.

Karásek. Do druhého poločasu šli oba týmy se snahou vsítit branku. To se povedlo v 60. minutě agilnímu L. Bernardovi, který po pěkné akci nedal střelou k tyči domácímu gólmanovi žádnou šanci - 0 : 2. Zanedlouho mohl rozhodnout R. Mužík, který po krásné spolupráci se Z. Hoffmannem nastřelil břevno neznašovské branky. Ani žádné další akce se neujaly, a tak přišel trest po ojedinělé akci domácího týmu a po rohovém kopu, když střelou z hranice "šestnácky" snížil Kalivoda na 1 : 2. V té době již nebyla na trávníku horská opora zadních řad, stoper J. Brabec, který odkulhal po zahrávaném přímém kopu (zranění vazů). Horáci museli vystřídat a přeskupit své řady, jelikož již na lavičce neměli adekvátní náhradu do defenzivy. Od těchto okamžiků domácí vycítili svoji šanci a vrhli se na steč soupeřovi branky. Ovšem horáci svou bojovností si nenechali vzít další cenné vítězství ze soupeřova hřiště a navázali, tak na jarní výhru na tomto hřišti. Tuto skutečnost nezměnilo ani zranění dalšího hostujícího hráče v 85. minutě (O.

Karásek), kterého musel vystřídat ne zcela zdraví R. Bernard. Horáci ovšem musí pevně doufat, že v příštím zápase v místním derby s Velharticemi zkompletují tým další hráči, kteří chyběli z důvodu dovolených či nemoci.

Poločas:  0 : 1 , Rozhodčí: Krejčíř Karel  . Diváků: 40, ŽK : 1 : 0
Branky: 71. Kalivoda Jan -  21. Valenta Dušan, 60. Bernard Radek,

Velhartice - Měcholupy 7 : 2

Poločas: 6 : 1
Rozhodčí: Šafránek Jan ; Diváků: 70; ŽK 2:3.
Branky: 3, 17, 21 a 76. Pilík Luboš, 28. Volf Václav, 31. Bejvl Josef, 38. Brůha Milan - 30. Palát Rostislav, 70. Kanta David

Hradešice B - Žihobce 1 : 4

Poločas: 0 : 2
Rozhodčí: Holeček Miroslav ; Diváků: 70; ŽK 1:0.
Branky: 70. Starec Oldřich - 30. Šikl René, 40. Mach Radek, 53. Drobný Milan, 65. Lemberger Martin

Hrádek B - Plánice 4 : 3

Poločas: 2 : 2
Rozhodčí: Petržilka Jiří ; Diváků: 50; ŽK 4:4
Branky: Vinc Jozef  3, Vojta Jiří -  Pavlíček Zdeněk,  Kvarda Karel,  Opatrný

Švihov B - Veřechov 3 : 1

Jan Čížek

Domácí o místní pouti začali aktivněji a usídlili se na polovině soupeře, ale nedostávali se do vyložených šancí. Brankáře zaměstnávali hlavně střelbou ze střední vzdálenosti. Jedna z nich se ujala, když Havlíček po rohu zpracoval odkopnutý míč a z 25 metrů halfvolejem poslal míč přesně k tyči. Několik další příležitostí do poločasu nevyužili. Po přestávce se hra vyrovnala a i hosté se osmělovali. Po chybě domácího gólmana se prosadil Kosnar. Domácí si ale nechtěli se ztrátou dvou bodů smířit a zatlačili opět soupeře na jeho polovinu. V 76. minutě po nakrátko rozehraném rohu poslal Havlíček centr na zadní tyč, kde Čížek hlavičkoval pouze do tyče, ale odražený míč poslal nekompromisně do sítě Augustin. V 89. minutě po samostatném úniku pojistil 3 body Havlíček.

Poločas: 1 : 0; ŽK : 2:3; Diváků: 60; Rozhodčí: Špitalský;

Branky: 38. 89. Havlíček Pavel, 76. Augustin Jiri  -  57. Košnar Stanislav