III. třída : 26.-27.8.

III.    TŘ Í D A   MUŽI - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

PŘÍKLADNÝ ČIN POMEZNÍHO Z NEZNAŠOV

Mezi rytíře prvních kol podzimní části  okresních soutěží patří čin pomezního rozhodčího z Neznašov v utkání v Měcholupech. Za stavu 0:0 sportovně přiznal, že míč, který vypadl jejich brankáři z rukou po střele z trestného kopu již přešel brankovou čáru a toto potvrzení znamenalo , že jeho tým vrátil z Měcholup s porážkou, ale s pocitem , že tentokráte hlavně vyhrálo fer pley! Začátek podzimu se vydařil Horám M.Boží i  béčku Svatoboru Hrádek , když oba týmy pokračují jako jediné soutěží s plným počtem bodů. Přesvědčivě si vedou i Žihobce které si doma dokázaly poradit i Velharticemi jejíž hráči úvodních dvou zápasech byli ve střelecké formě, ale na jejich hřišti vyšli střelecky i bodově naprázdno.

Žihobce - Velhartice 3 : 0

Peleška Luboš

Hosté začali aktivněji, dobře napadali rozehrávku domácích a snažili se vynutit si chyby. Vytvořili si i několik šancí, ale nedokázali je využít.Hra se pak vyrovnala. Hrál se oboustranně útočný fotbal, přesto viděli diváci v prvním poločase jen jedinou branku z kopačky M.Drobného, který se nejlépe orientoval v závaru před brankou hostů a z blízka otevřel skóre.

Druhý poločas měli více ze hry domácí, ale brankař hostů několikrát svůj tým podržel. Nestačil až na střelu K.Haranta z pokutového kopu, který byl nařízen za faul na M.Drobného.Harant se ještě jednou blýskl čtvrt hodiny před koncem přízemní střelou ze 20 k pravé tyči.

Poločas: 1 : 0, diváků: 70, ŽK 3:2.
Rozhodčí: Dušek Václav .

Branky: 20. Drobný Milan, 55.(PK) a 76. Harant Karel

Měcholupy - Neznašovy 1 : 0

V 52.minutě vystřelil z přímého kopu Radek Petelík, míč neudržel brankář hostů a ten přešel brankovou čárou. To viděl jen pomezní rozhodčí od hostů který ale sportovně přiznal , že míč již byl za čarou a tento fer pley přístup ze strany hostů znamenal pro ně  těsnou jednobrankovou prohru

Poločas: 0 : 0
Rozhodčí: Husník Václav , diváků: 30, ŽK : 2:0, ČK:  1:0(70.Vachtl)
Branky: 52. Petelík Radek

H. M. Boží - Kolinec 4 : 2

Radek Bernard

Kolinečtí drželi proti domácím v I. poločase vyrovnanou partii, jelikož horáci nedokázali využít vypracované šance. Skóre otevřel v 7. minutě po  pěkné narážečce od R. Mužíka Luděk Bernard střelou k tyči - 1: 0.  Od 10. do 30. minuty zatlačili domácí svého soupeře na jeho polovinu, ale řadu vyložených šancí nevyužili. Po té přišel před přestávkou trest v podobě vyrovnávací branky, když na přihrávku si naběhl Holeček  a pohotovou střelou z voleje trefil růžek domácí branky

Do druhého poločasu nastoupili domácí odhodláni zvrátit průběh zápasu na svoji stranu, což se začalo dařit již v 51. minutě, kdy po krásném uvolnění od L. Bernarda s přehledem zakončil osamocený R. Mužík - 2 : 1. Vzápětí domácí zvýšili ,  když na centr ze středu hřiště od J. Brabce si naběhl opět  R. Mužík a přelstil hostujícího brankáře. Střeleckou bilanci domácích ukončil pohotovou a umístěnou střelou z 20 metrů L. Bernard, když se balón odrazil od břevna branky a zapadl za záda gólmana Kolince. Skóre korigoval ve prospěch hostů v poslední minutě Radek Dolejší, když využil nabídnutou šanci po zaváhání Z. Hoffmanna a prostřelil domácího brankáře - 4 : 2. To již nemělo vliv na tom, že horáci v letošním ročníku doposud neztratili jediný bod.

Poločas: 1 : 1,  diváků : 100, ŽK 2:0, Rozhodčí: Holeček Miroslav ,
Branky: 9. a 74. Bernard Luděk, 51. a 55. Mužík Radek, - 44. Holeček Michal, 90. Dolejší Radoslav

Nalž. Hory - Švihov B 3 : 1

Hosté se ujali vedení ve 20.minutě, ale po vyrovnávající brance domácích si dali ve 38.minutě vlastní branku a značně ovlivnilo konečný výsledek. Po přestávce jistil jednobrankové vedení třetím gólem v síti hostů těsně po přestávce domácí Racek.

Poločas: 2 : 1, Rozhodčí: Šafránek Jan . Diváků: 60. ŽK  2 : 1.

Branky : 31. Jedlička Antonín, 38. vlastní (Pavelec) , 50. Racek Pavel - 20. Čížek Jan,

Veřechov - Hrádek B 1 : 3

V prvním poločase hosté svého soupeře přehrávali. V úvodu druhého poločasu šli podruhé do vedení. Domácí se zlepšili, hru vyrovnali, ale definitivně jejich snahu o vyrovnání srazila branka která padla po předchozím signalizovaném ofsajdu, ale rozhodčí byl jiného názoru.

Poločas: 1 : 1. Rozhodčí: Kurc Lubomír  . Diváků: 60, ŽK : 1 : 3
Branky: 10. Raška Pavel - 33. Hošek Daniel, 49. Hošek Daniel, 77. Jánský Luboš

Strážov B - Kvasetice 2 : 2

Domácí  se nedokázali vyrovnat hrubých chyb v obraně ty je znamenaly ztrátu dalších bodů. Hosté začali lépe a první hrubku o domácí obraně využil v 9.minutě Kubáň. Strážovská rezerva v závěru první půle po centru Helma a teči Matějky vyrovnala. Zaspala opět  úvod druhé půle a v 54.minutě dovolila osamocenému Bouzkovi opět skórovat. Hosté mohli zvýšit, dvakrát  nastřelili dvakrát tyč a pak přišli ke slovu domácí kteří v 73.minutě přímo z trestného kopu který zahrával Matějka , když míč prošel napříč brankou a skončil v horním růžku kvasetické svatyně. V závěru měli hosté štěstí, když střela Romana Smolíka orazítkovala tyč jejich branky.

Poločas: 1 : 1 . Rozhodčí: Veverka Jan , . Diváků: 50, ŽK : 2 : 3
Branky: 42. Matějka Václav, 73. Matějka Václav - 9. Kubaň Aleš, 54. Bouzek Stanislav

Hradešice B - Plánice 3 : 3

Poločas: 1 : 1, Rozhodčí: Krejčíř Karel , . Diváků: 60, ŽK 1 : 1
Branky: 23. Pivnička Karel, 27. Kopal Jiří, 37. Starec Oldřich - 12. Pavlíček Zdeněk, 40. Kohout Rudolf, 49. Kohout Rudolf