.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

V HRÁDKU SE DIVÁCI BRANEK NEDOČKALI

Šlágrem kola byl zápas v Hrádku kde spolu střely  dva favorité přeboru. Utkání nepřineslo očekávanou úroveň, hrálo se zbytečně nervózně . Hosté přestože dohrávali posledních dvacet pět minut o deseti bez vyloučeného Kordy s náhradním brankářem udrželi čisté konto a na hřišti toto oslabení nebylo vůbec znát. O tom, že se do Myslíva nebude jezdit pro body se po béčku Startu Luby přesvědčil i Měčín.

Nezamyslice - Dešenice 3 : 1

Favorizovaní domácí již vedli 3:0. Hosté korigovali v 66.svým kanonýrem Janovským na konečných 3:1.

Poločas: 2 : 0, diváků : 30, ŽK 3:4,
Rozhodčí: Abraham Josef

Branky: 15. Aschenbrenner Jan, 42. Kopačka Josef, 53. Vinický Radek - 66. Janovský Petr

Hrádek - Pačejov 0 : 0

V duelu dvou favoritů přeboru se hrálo zbytečně nervózně a tvrdě o čemž svědčí 11 žlutých karet a dvě červené. Samotné utkání úrovní hry nesplnilo očekávání . Hostům pro nemoc chyběl gólman Boř , kterého ale náhradník Krejčí  plně zastoupil  a z rodinných důvodů Vivatěnko.

Sestava Pačejova :Krejčí - Klečka - Fiřt - Korda - Hlůžek - Barborka - Pavelec - Ticháček - Bokr - Heřman – Brůha. Střídali: Mrázek – Hromádka.

Poločas: 0 : 0 , diváků 70, ŽK : 6 : 5, ČK: 1 : 1 (90.Průša Pavel - 65.Korda Václav), diváků: 70
Rozhodčí: Haviar Štefan , Mácal Roman , Koura Radim

Myslív - Měčín 3 : 1

Jiří Moravec

Již v 16.minutě  měl příležitost Kubala, ale váhal se zakončením. Ve 24.minutě  již svou příležitost využil a Myslív vedl 1:0. O pět minut později měčínský brankář jen s námahou vyrazil hlavičku Kubaly a Silovský v obrovské šanci přestřelil prázdnou bránu. To se Myslívu vymstilo, protože v 31.minutě  po chybě Moravce a Krátkého v obraně domácí inkasovali (1:1).

Začátek druhého poločasu se nesl ve znamení vyrovnané hry, ale s přibývajícími minutami se mírná převaha přesouvala na kopačky domácích. V 60.minutě  Kubala v dobré pozici netrefil měčínskou branku a o čtyři minuty jeho hlavička skončila nad. V 74. proběhla rozhodující akce zápasu, když Kubala přihrál tradičně dobře hrajícímu Markovi a ten trefil levý kout měčínské branky (2:1). Hosté si poté vytvořili pár slibných šancí zejména při standarních situacích, ale jejich snažení likvidovala spolehlivě hrající domácí obrana v čele s brankářem Beranem. V 83. minutě jen tak, že dlouhý nákop L. Bláhy neskončil v brance Měčína. V 86.minutě  se už po prakticky identické situaci nemýlil Kubala, který po přímém kopu L. Bláhy zakončil na 3:1. V 90. byl ještě žlutou kartou potrestán L. Bláha za faul, ale to již byla definitivní tečka za utkáním.

Poločas: 1 : 1, diváků: 90, ŽK 1:1
Rozhodčí: Lažánek Karel
Branky: 4. Kubala Jiří, 74. Marek Zdeněk, 86. Kubala Jiří - 31. Houlík Lukáš

Horažďovice B - Janovice 4 : 1

Po nerozhodném prvním poločase výrazně pomohl domácím příchod hráče z A týmu Ondřeje Stulíka který dvěma góly v 54. a 66.minutě zajistil dvoubrankové vedení. Poslední tečku ve vývoji skóre udělal v 90.Pavel Svoboda.

Poločas: 1 : 1. Rozhodčí: Lang Jiří  . Diváků: 30, 1 : 2
Branky: 3. Svoboda Pavel, 54. Stulík Ondřej, 66. Stulík Ondřej, 90. Svoboda Pavel - 31. Kopecký Antonín

Mochtín B - Vrhaveč 0 : 1

O výsledku vyrovnaného derby rozhodla branka v samotném závěru kterou dal v 90.minutě Kudláček.

Poločas: 0 : 0. Rozhodčí: Abraham Josef . Diváků: 80, ŽK: 2 : 3
Branky:  90. Kudláček Radek

Svéradice - Sušice B   3 : 1

O místní Bartolomějské pouti se v úvodu hrál vyrovnaný fotbal s náznaky šancí. První úder zasadili domácí hostům, když si ve 24. minutě naskočil na centr Marka Červený a po jeho přesné hlavičce Svéradice vedly. Ten samý hráč mohl o chvíli později přidat i druhou branku, ale brankář Forejt mu velmi dobrým zákrokem zakončení po odražené střele Marka zmařil. V závěru poločasu sušičtí přišli o vyloučeného Pechka, který neudržel nervy. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe Svéradicím a po deseti minutách přidal druhou branku do soupeřovy sítě po úniku Makovec. Šest minut poté však Hanula využil hrubky domácí obrany ke vstřelení kontaktní branky a rázem bylo drama. Domácí se zatáhli do defenzivy a hosté ani v deseti zbraně se složili. Ve svéradické brance však čaroval brankář Soukup, který zneškodnil dvě gólové šance sušické rezervy, a jednou jej zachránilo břevno. Dvě minuty před koncem opustil předčasně hřiště po 2.ŽK za zbytečný faul na domácího hrdinu Soukupa a následné ČK i L.Marek. I v devíti měli přesto hosté šanci na vyrovnání, ale Hanula tentokrát v zakončení selhal. Následný rychlý brejk zakončil přesnou střelou k tyči po kombinaci se Svobodou Linhart.

Sestava FK Svéradice: M.Soukup - Bartuška (68.Vlček), Kába, Marek, Linhart (90+2.Š.Kulhánek) - Klečka, Červený, Prokopec (77.Svoboda), O.Kulhánek - Makovec, Šrámek

Poločas: 1 : 0. Rozhodčí: Petrželka František,   ŽK: 3:5, ČK: 0:2 (40. Pechek Petr - ČK, 88. Marek Luděk - 2 ŽK/ČK), Diváků: 170

Branky: 24. Červený Tomáš, 55. Makovec Stanislav, 62. Linhart Josef - 65. Hanula David