.

1. B TŘÍDA MUŽI , skupina „B“ - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

ŠVIHOV PODRUHÉ ZA SEBOU VENKU VYHRÁL

V prvních dvou kolech vyšel Švihov bodově naprázdno. Další dvě utkání již uspokojila výsledkem i hrou jejich trenéra Karola Žáka  na sto procent, neboť na hřištích soupeřů znamenala plný bodový zisk. Mochtín odehrál v Plzenci velmi dobrý zápas, ale na body nedosáhl.Své si uhrál rovněž Strážov , když opakovaně přivezl bod z venku, ale přesto dva body získané ve čtyřech zápasech nic moc. Dosud bezbodový Bezděkov čekal duel na hřišti dalšího nováčka, kde měl k bodům nejblíže,  ale přesto se vracel s prázdnou. Zklamáním bylo pro diváky derby v Žichovicích ve kterém příliš fotbal neviděli. Hradešice v souboji o čelo tabulky prohrály těsně v Přešticích a domácí B tým se usadil bez ztráty bodu na prvním místě.

Záhoří  - Švihov 0:5

V prvním poločase se odehrával vyrovnaný souboj ve kterém hosty dvakrát podržel brankář Tráva. Po změně stran se projevila fyzická příprava Švihova  který ovládl hru a čtyřmi brankami  si připsal další tři cenné body. V páté minutě  se střelecky prosadil Špatenka který zužitkoval  přihrávku od Bidermanna 0:1.  V 64.minutě přihrávkou našel Brož Oulíka a ten zvýšil na 0:2. Tentýž hráč nezaváhal v závaru před brankou domácích a v 70.minutě zvýšil na 03. Tři minuty na to Kudjak proměnil centr Vrby ve čtvrtý úspěch Švihova tečku na vítězným zápasem udělal v 78.minutě pátým gólem v síti domácích střelou z 30 metrů Buidermann.

Poločas:  0 : 1. Diváků : 70; ŽK: 2:1

Branky: - 5. Špatenka Karel, 64. Oulík, 70. Oulík, 73. Kudják, 78. Biederman
FC Švihov: Tráva, Zadražil, Havlíček, Brož, Kudják, Vrba, Oulík, Špatenka Karel, Osvald, Čížek, Biederman(80. Schejbal ).

Rozhodčí : Kříž

Spálené Poříčí -  Strážov 1:1

Úvodních deset minut  proběhlo pod taktovkou domácích. V dalších minutách se začali stále více prosazovat hosté . Vyústěním  této převahy byla  25.minuta ve které  si na centr z pravé strany naběhl Janka  a prostřelil brankáře domácích 1:0. Hosté měli další možnosti zvýšit  , ale Štěpán Presl ani Janka možnosti skórovat nevyužili. V nastaveném čase první půle domácí brankou do kabin  domácí Homolkou vyrovnali a po změně stran se začínalo nanovo. Druhá půle se hrála za optické převahy Strážova.Přesto to byli domácí kteří mohli jít do vedení v 61.minutě , kdy jeden z jejich hráčů z hranici velkého vápna přestřelil. Jedinečnou možnost je poslat do vedení měl v 75.minutě  Janka, který po patičce od Smolíka se dostal tváří v tvář brankáři domácích, ale jeho ukvapená střela nártem z velkého vápna minula  domácí svatyni. V nastaveném čase poslední naději hostů promarnil Čížek jehož střela z sedmnácti metrů skončila nad brankou.

Poločas: 1 : 1: Branky: 45. Homolka - 25. Janka Luděk. ; ŽK: 1:1; diváků: 100
SK Strážov: Javorský Michal, Helm Lukáš, Michel Jan, Paleček Václav, Vítovec Zbyněk, Smolík Roman, Matějka Václav, Čížek Vladimír, Janka Luděk, Presl Štěpán. Střídali:  Duchek, Toman Petr, Vaněk Luboš .

St.Plzenec  - Mochtín 1:0

O výsledku utkání které mimo výsledku bylo pro hosty herně vydařené rozhodla přesná střela Radka Rance ve 20.minutě.K domácímu záložníkovi se odrazil míč a ten do ze čtrnácti metrů poslal přesně k pravé tyči mochtínské branky  - 1:0. HVe druhém poločase tlak Mochtín narůstal, domácí se jen a jen bránili a hubený náskok se štěstím uhájili. Mochtín ztratil se slabě hrajícím soupeřem zbytečně nejen mistrovské body, ale v devadesáté minutě i Romana Trocha, který viděl červenou kartu.

Poločas: 1 : 0. Diváků :  80

Branky: Ranc; ŽK: 0:1; ČK: 0:1 (90.Troch).

Rozhodčí: Václav Rak.

Předenice -Bezděkov 3:2

V souboji nováčků byli k bodům tentokráte hosté z dosud odehraných čtyř utkání nejblíže.

Poločas:  1 : 0. Diváků : 80

Branky: Albl, Kasl, Rada - Bače, Teska; ŽK: 0:3; ČK: 1:0

TJ Zichovice - T.Dlouhá Ves 3 : 0

Kdo z diváků očekával , že v  místním derby uvidí dramatický a kvalitní fotbal byl zklamán. Ten byl k vidění snad v úvodních patnácti minutách,  kdy se domácím podařilo získat rozhodující dvoubrankový náskok. Pak  více než fotbalu byli diváci svědky diskuzí, dohadování mezi rozhodčím a hráči obou týmů a bylo po fotbalu. Velký podíl na průběhu měl i nepřesný rozhodčí Veverka z  V 11.minutě po úniku Šimanovského usměrnil odražený míč do sítě hostů pohotově Chod. O dvě minuty později po centru Václava Turka z trestného kopu zvýšil svojí první brankou v novém svém působišti exchanovický Frýzek. Těsně po přestávce šel sám na branku hostů Brož, ale svojí šanci zahodil. Další příležitosti měl Šimanovský, ale střelecky se prosadil až v samotném závěru  střídající Švehla,  který tečoval krásnou přihrávku od V.Turka na upravila konečných 3:0.

Poločas: 2 : 0. Rozhodčí: Veverka z Plzně  . Diváků: 120, ČK: 0 : 1
Branky: 11. Chod Oldřich, 13. Frýzek, 88. Švehla František
TJ Zichovice: Brož, Frýzek, Malík, Turek Václav, Němec Rudolf, Harenčák Jiří, Chod Oldřich, Šiška Radim, Turek Jiří, Šimanovský Robert, Chalupný Josef. Střídali:  Švehla František, Šimáček Jiří, Lávička

Trenér Žichovic Josef Chalupný : „Pro diváky nezáživný zápas. Pro mne mají význam jen získané body a také potvrzení, že nadále hraje velice kvalitně obrana, která soupeřům dovolí jen velice a to také potvrdila i v dnešním derby “.

Přeštice B  -  Hradešice  3 : 2

Hosté začali v Přešticích až příliš opatrně a zkušený tým domácích toho dokázal využít v 15.min zápasu, kdy po zmatcích před brankou hostů dokázali míč dotlačit do sítě a ujali se tak vedení. Domácí byli nadále lepší, byli důrazní v osobních soubojích, rychle napadali rozehrávku hostů a těm dělalo problémy se s tímto vyrovnat. Místo aby se soustředili na vlastní výkon, neustále diskutovali s rozhodčím a to samozřejmě bylo na hřišti znát. Dokázali však ještě do poločasu vyrovnat, kdy se ve 40.min krásně trefil M. Hlaváč, a tak se do kabin šlo za nerozhodného výsledku.

Do druhého poločasu vstoupili hosté o hodně lépe, byli aktivní a prvních dvacet minut byli lepší než domácí. Dokázali se také ujmout vedení, kdy využil v 55.min křižnou přihrávku do velkého vápna J. Kopal. V 65.min ale přišlo rozhodnutí tohoto zápasu, když domácí dokázali po hrubých chybách hostů v rozmezí dvou minut dvěma brankami otočit výsledek. V posledních deseti minutách ještě měli hosté šanci něco vymyslet, protože musel předčasně do sprch jeden z domácích hráčů. ale místo očekávaného tlaku dokázali hosté jen nakopávat dlouhé míče přes střed hřiště a s tím si domácí obrana vždy bez problému poradila.

Poločas: 1 : 1. Branky: Brada , Kuneš, Lecjaks – 40.min M. Hlaváč,   55.min J. Kopal

Sestava hostů:  M. Šůs, L. Vaněček, M. Hlaváč, L. Junek/80.min P. Řezáč/, V. Kotiš, J, Kopal, F. Šašek, Z. Chmelík, M. Florián, V. Hlaváč, D. Novák

Trenér Hradešic František Melka : „ V tomto utkání  mě někteří naši hráči svým výkonem zklamali. Jestliže hrajeme s takovým týmem jako jsou Přeštice, pak máme šanci na úspěch pouze v případě, že všichni hráči odevzdají stoprocentní výkon a to se dnes bohužel nestalo. Branky jsme dostali po našich taktických chybách, kterých jsme se mohli určitě vyvarovat. Žádné velké závěry z této prohry ale nedělám. Hráli jsme prostě venku s kvalitním soupeřem o špičku tabulky a prohráli jsme o branku.“