.

KRAJSKÝ PŘEBOR  MUŽI - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

CHANOVICE PŘIVEZLY Z DOMAŽLIC TŘI BODY

Nad očekávání velmi dobře dopadl sobotní duel Chanovic v Domažlicích. Ze hřiště domácích si vozí plný počet bodů soupeři jen zřídka . I když  nenastoupil Chanos do zápasu v optimální sestavě , přesto se mu podařilo bodovat naplno. Velmi blízko byli fotbalisté TJ Sušice k dosažení prvního vítězství v novém ročníku. O těsné vedení přišli až v sedmé minuty nastaveného času kdy se podařilo hostům Přeštic vyrovnat.Ještě blíže k obdobnému úspěchu byla divizní záloha Klatov, která v 50.minutě vedla již o tři branky, ale závěr zápasu patřil nováčkovi z Chrástu´,  který v devadesáté minutě zachránil v městě karafiátů cenný bod.

Domažlice -  Chanovice 1:2 (1:1)

Hosté měli před tímto utkáním problémy se sestavou, když dva hráči jim odjeli na dovolenou a těsně před utkáním jim onemocněl i Hnídek. Proto trenér Běloušek musel improvizovat v obraném složení která v této sestavě hrála poprvé. Taktika se kterou šli hosté do zápasu byla s pěti záložníky ve středu hřiště rozbíjet akce domácích a nepřipustit je k žádným vážnějším akcí které by ohrozili Daňkovu branku. Přesto že jim tato taktika po celé utkání vycházela ve 25.prohrávali.. Na hranice pokutového území se dostal k odraženému míči a zavěsil.  1 : 0. O sedm minut později již bylo vyrovnáno. Hosté zahrávali rohový kop, následovala ruka domácího obránce  a nařízenou penaltu Varga proměnil. V závěru první půle nastřelili domácí tyč a to bylo z jejich strany vše. Vstup do druhé půle vyšel Chanosu  lépe . V 57.minutě po rychlé akci jediný úročník hostů Janouškovec  přistrčil míč Tafatovi a ten technickou střelou vsítil gól, který jak se později ukázalo byl gólem vítězným.  Od této doby již hosté plně ovládli hru. Nervózní domácí kteří si prakticky nevytvořili za celý zápas vyloženou brankovou příležitost  v další části utkání stačili rychlé brejky Chanosu likvidovat jen za cenu falů . To byl také důsledek, že  dva jejich hráči po dvou žlutých kartách vyfaulovali a dohrávali o devíti.

Poločas:  1 : 1. Diváků : 200

Branky: 25. Šot Martin - 32. Varga Martin, 57. Tafat Libor; ŽK: 4:3; ČK: 2:0

Chanovice: Daněk Zdeněk, Votava Vojtěch, Varga Martin, Srp Pavel, Šedivý Michal, Kučera P., Černohorský Lukáš, Tafat Libor, Kocour Stanislav, Krch Václav(90.Svěrkoš Jakub), Janouškovec,

Trenér  Chanovic Pavel Běloušek  neskrýval po utkání spokojenost nejen s výsledkem, ale také s disciplinovaným výkonem jeho svěřenců: „Vozit body z Domažlic není tak častý jev. Nám se to podařilo  po té, když hráči do puntíku plnili taktické pokyny se kterými do utkání šli.Když k tomu přidali i tolik potřebnou dávku bojovnosti výsledek se dostavil. To co nám nevycházelo při proměňování gólových příležitostí v předcházejících zápasech nám vyšlo z minimum šancí v tomto zápase .“

Klatovy  B - Spartak Chrást  3 : 3

Domácím se nepodařilo udržet  slibný tříbrankový náskok  . Sen o vítězství se rozplynul v 90.minutě kdy hostující Brýla vyrovnal na konečných 3:3.

Poločas : 2:0, ŽK : 1:2, diváků : 200.

Branky : 31. Cihlář, 41,50. Kotáb J. - 72,78,Mojžíš, 90.Brýla

Rozhodčí : Dusil

Klatovy B : Hamhalter(83.Herman)-Sysel(71.Popelka),Vacovský,Bečka,Kotáb Z.-Toman, Brejcha, Cihlář,Šlechta-Kotáb J,Beneš

TJ  Sušice - TJ  Přeštice  2  :  2

Vratislav Krulich

Sušice dominovala v prvním poločase, Přeštice naopak byly ve druhé půli lepším mužstvem
zbytečně ztracené dva  body za pasivní hru ve druhém poločase.
Jak šly minuty tohoto zápasu :

2   Přeštice faulují 25m od brány
 3   TK Cihlář přes zeď na zadní tyč     1  :  0
 6   Farták zahrává roh - odražený míč - Prchlík - těsně vedle
 8   průnik Přeštic do vápna - Pintíř PK
 9   Přeštický Procházka zahrává PK - Míček chytá
13   Cihlář pálí z hranice velkého vápna - Kripner vyráží - odražený míč k Prchlíkovi -       střílí mimo
19   Hubáček dostává pas mezi beky - Benedikt zatáhl za záchranou brzdu - ŽK
20   Hubáček rozehrává roh - Farták překonává Kripnera - obránci Přeštic v  vyhlavičkují míč z brankové čáry