III. třída : 19.-20.8.

III. TŘ Í D A   MUŽI - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

HORÁCI  SI  UPEVNILI  VEDENÍ

Souboj na dálku mezi H.M.Boží a Arbo Velhartice o lepší skóre které rozhoduje o vedení v tabulce tentokráte ještě vyhrály H.M.Boží.  Jak bude vypadat další vývoj tohoto souboje dvou dlouholetých rivalů  a do kterého  určitě promluví i další týmy které mají postupové ambice ukáže další průběh podzimní části soutěže.

Kvasetice - H. M. Boží 1 : 3

Radek Bernard

Zkušený Jiří Brabec potěšil početnou skupinku příznivců hostů  hned v úvodu zápasu, když po uvolnění se ve středu hřiště, vypálil z 25 m a překvapil domácího gólmana, jelikož balón zapadl k jeho levé tyči - 0 : 1. Prvních deset minut přineslo vyrovnanou hru . Domácí kteří nastoupili v kombinované sestavě bez svých největších opor postupně přenechali iniciativu hostům kteří je prakticky nepustili ke hře a byli přinuceni se jen bránit. Několikrát horáci zahrozili i z přímých volných kopů a M.Chmelík nastřelil břevno. Ta nejhezčí situace, ovšem přišla při rychlém založení akce od vlastní branky, když R. Horejš vyhodil dlouhý balón na volného F. Hosnedla, který po pravé straně potáhl balón na soupeřovu polovinu a krásným a nadýchaným centrem přes domácí obranu našel Z. Hoffmanna, který perfektně z voleje trefil domácí síť - 0 : 2.

Druhý poločas začal kontroverzním rozhodnutím sudího Husníka, který posoudil kontaktní souboj na hranici velkého vápna faulem a k úžasu hostů ukázal na značku pokutového kopu. Penaltu proměnil kanonýr domácích Kubáň - 1 : 2. Od tohoto okamžiku získala hra jinou tvář, jelikož horáci nervózněli a domácí naopak vycítili nabídnutou šanci. Hra se přitvrdila a na obou stranách byly vidět zákroky na hranici "fair play". Hosté litovali neproměněných vyložených akcí v podání R. Mužíka, který šel sám na branku, ale v poslední chvíli ještě nahrával a šance Z. Hoffmanna, jenž sám před brankou domácích obhodil brankáře ale i jeho branku a míč skončil mimo hřiště. Uklidnění přinesla až nádherná akce v závěru  zápasu, když po úniku J. Pretla a jeho překvapivou patičkou uvolnil Z. Hoffmanna, který sám před brankářem nahrával ještě na osamoceného R. Mužíka, jenž zavěsil do prázdné domácí branky - 1 : 3.

Poločas: 0 : 2 , Diváků: 50, Rozhodčí: Husník Václav, ŽK 3:5
Branky: 48. Kubaň Aleš - 2. Brabec Jiří, 38. Hoffmann Zdeněk, 87. Mužík Radek

Kolinec - Měcholupy 3 : 1

Kompletní mužstvo domácích hosty jednoznačně přehrálo,  jen může litovat vytvořených  neproměněných šancí. Brankově  se prosadil ve 49.minutě až střídající Kohout. Nejhezčí moment utkání byly nůžky Josefa Hanuse, které zajistily dvoubrankové vedení. Hosté v 85.minutě dali kontaktní branku, na což domácí  ještě dokázali odpovědět další brankou v síti Měcholup.

Poločas: 0 : 0, Rozhodčí: Špitalský Milan  . Diváků: 70, ŽK 2:3.
Branky: 49. Kohout František, 59. Hanus Josef, 90. Holeček Michal - 85. Vlasák Jan

Neznašovy - Žihobce 4 : 4

Utkání bohaté na branky ve kterém oba týmy hrály otevřený útočný fotbal . Hosté se jako nováček představili ve velmi dobrém světle a přinutili své hostitele dotahovat dvoubrankový náskok. To se jim podařilo až pět minut před koncem kdy si na centrovaný míč naběhl Mareš a hlavou  zajistil, že se body i tentokráte v Neznašovech dělily.

Poločas: 3 : 2. Rozhodčí: Šafránek Jan  . Diváků: 30, ŽK 2:2
Branky: 36. Langmajer Vladimír, 37. Žák Miroslav, 40. vlastní, 85. Mareš Michal – 25. a 62. Lemberger Martin, 6. Fuks Jiří, 52. Šikl René

Strážov B - Nalž. Hory 2 : 3

Utkání hrané  na hřišti v Běšinech mělo v prvním poločase vyrovnaný průběh. Domácí se ujali vedení v 19.minutě po chybě obrany hostů a následné  samostatné akci Robertem Kalistou . Po přestávce  si hosté dokázali vytvořit velký tlak který jim přinesl  dvěma góly střelce Petra Štěch otočení výsledku. Na 2:2 vyrovnal opět R.Kalista a domácí velice mladý kolektiv dělilo pouhých pět minut od zisku bodu.O další dvě minuty přišlo rozuzlení , když na konci rychlého protiútoku byl hostující Kolář a vstřelil  vítěznou branku.

Poločas:   1 : 0. Rozhodčí: Krejčíř Karel  . Diváků: 30, ŽK : 1 : 1
Branky: 12. Kalista Robert, 85. Kalista Robert - 76. Štěch Petr, 81. Štěch Petr, 87. Kolář M.

Hradešice B – Veřechov  2 : 3

Domácí sehráli nevydařené utkání  a to je stálo tři body.

Poločas:   1 : 1. Rozhodčí: Petržilka Jiří  . Diváků: 80
Branky:  Řezáč Pavel, Pivnička Karel - Raška Pavel 2, Košnar Stanislav

Velhartice - Plánice 8 : 3

Střelecky disponovaný Luboš Pilík se v tomto zápase činil a zatížil konto soupeře pěti góly.

Poločas: 4 : 2. Rozhodčí: Stainbach Jiří  . Branky:  8,17,25,70,85 Pilík Luboš,15. Kučera Petr, 58.,80. Pruner Milan,  - 22. a 32. Kochol Petr, 88. Čapík Petr

Hrádek B - Švihov B 2 : 0

Švihov přijel  pouze s deseti hráči a tomu také vypadal průběh utkání. Hosté byli odkázáni se většinou pouze bránit, ale neproměňování šancí bylo tentokráte jejich doménou. V prvním poločase se prosadil  pouze jednou Simota, který po závaru před brankou hostů dal vedoucí branku. Na 2:0 upravil až v poslední minutě  po výborné přihrávce od Čecha a samostatné akci Vinc.

Poločas: 1 : 0. Rozhodčí: Holeček Miroslav . Diváků: 30, hráno bez karet.
Branky: 19. Simota Jaroslav, 90. Vinc Jozef