IV. třída - skupina A : předehrávka 1.kola 19.8.

IV.  T Ř Í D A -  sk.“A“  MUŽI - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

Týnec - Bezděkov B 10 : 0

V předehrávaném utkání 1.kola o místní pouti na Týnci nastoupili domácí poprvé na zrekonstruovaném hřišti . Začali s chutí , vytvořili si tlak a dostávali se do brankových příležitosti. Obrana hostů na čele s dobře chytajícím brankářem odolávala . Zlomem ve vývoji zápasu byla 35.minuta ve které byl hostů vyloučen za zmaření brankové příležitosti Jan Ouda. Domácí se poprvé dostali do vedení ve 41.minutě  kdy odražený míč dopravil do branky hostů Václavíček. Za vítězstvím odhodlaný tým domácích vykročil razantně v první čtvrthodině druhé půle kdy během jedenácti minut již zvýšil svůj náskok na 6:0 a který narostl až do dvouciferného výsledku. Desátou branku dal v samotném závěru brankář Michal Fišr z pokutového kopu..

Poločas : 1 : 0. Rozhodčí :  Beneš;  Diváků: 100,  ŽK:   2 : 2 ; ČK: 0 : 1 (35. Ouda Pavel)

Branky: 41. Václavíček Zdeněk, 46. Hála Vladimír, 48. Havránek L., 52. Havránek L., 54. Václavíček Zdeněk, 56. Frous Michal, 74. Frous Michal, 85. Pytel Jiří, 88. Pytel Jiří, 90. Fišr Michal