.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

VEDOUCÍ  PAČEJOV  I  MYSLÍV  NADĚLOVALY

Nečekanou brankovou úrodu mimo duelu v Janovicích  přinesla utkání 2.kola okresního přeboru. Kromě vedoucího Pačejova překvapivě naděloval i nováček z Myslíva. Jeho domácí  tvrz opět odolala. Šnůru domácí neporazitelnosti, kterou si Myslív držel celý loňský rok ve III. třídě se povedlo protáhnout o další týden, když v prvním podzimním zápase na svém hřišti uštědřil debakl lubské rezervě.

Myslív  - Luby B  5 : 0

Jiří Moravec

Úvod zápasu byl vyrovnaný, ale první šanci si vytvořili domácí, v 7. po přihrávce Sládka nastřelil Beníšek břevno lubské branky. V 18. vystřídal zraněného Bláhu Maršík. V 28. jsme znovu zahrozili když Kubala opět nastřelil břevno. V 30. museli domácí opět střídat poté co  Sládek utrpěl zranění zlomeniny  zápěstí. Hosté se pak dvakrát dostali do slibné šance, ale nepřesné zakončení jim úspěch nepřineslo. První gól zápasu padl po nádherné třicetimetrové střele Silovského v 37., která vymetla pavučinu lubské branky. O tři minuty Myslív udeřil podruhé, když po skrumáži ve velkém vápně dorážel Krátký. Minutu před koncem poločasu měl ještě gól na hlavě Kubala, ale jeho hlavička mířila vysoko nad.

Po změně stran  byla již iniciativa úplně na kopačkách domácích  hráčů. V 53. zvyšoval na 3:0 Kubala po přihrávce agilního Marka a tento hráč připravil v 59. gól i pro Janouška, který zvýšil na 4:0. V 63. doklepával zblízka Silovský na 5:0. Hosté pak přece jen zvýšili aktivitu a výsledkem byla série rohů, při kterých se do největší šance dostal Sydorenko. V 76. šel po druhé žluté do sprch lubský hráč Karel Jonáš a i když si pak domácí vytvořili ještě několik šancí skóre už se nezměnilo.

Poločas : 2 : 0 ;Diváků : 100

Branky: 37.a 63. Silovský J., Janoušek Karel, Kubala Jiří, Krátký Jan;

Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK 1:1;  ČK: Jonáš Karel

Měčín  - Hrádek 3 : 3

Informace podal Evžen Veselý

V Měčíně se hrál zejména v prvním poločase velmi dobrý fotbal o který se postarali oba soupeři, exúčastníci 1.B třídy. Aktivní hosté dvakrát v této části hry vedli. Nejprve v 9.minutě otevřel skóre Radek Holeček. Na vyrovnání Krotkého v 19.minutě který dorážel krásnou střelu Kodýtka zareagoval Václav Holeček který dal druhý úspěch hostů. Měčín se dvěma rychlými  brankami Plasse otočil do konce poločasu výsledek ve svůj prospěch. Ve 31.minutě Plass z přímého kopu pěknou střelou vyrovnal a o dvě minuty na to další jeho střela skončila opět v brance hostů. Hosté ve druhém poločase ještě svoji aktivitu zvýšili , vyrovnali v 72.minutě Riedlem a mimo to ještě nastřelili tyč. Na druhé straně jejich brankář zlikvidoval říležitosti Plasse a Kodýtka a utkání skončilo spravedlivou remízou.

Poločas : 3 : 2 ;Diváků : 100  ; ŽK: 1:5

Branky: Plass Petr 2, Krotký Zdeněk - Holeček Radek, Holeček Václav, Riepl Jan

Rozhodčí: Lang Jiří

Pačejov  - Mochtín B  5 : 0

Za teplého slunečného počasí se hrálo v Pačejově pohledné a slušně hrané utkání, které domácí prakticky rozhodli již v jeho úvodu dvěma brankami Petra Bokra. Ten nejprve ve 3.minutě využil nedorozumění v obraně hostů a střelou do prázdné branky otevřel skóre. Ve 14.minutě pak usměrnil pod břevno střílený centr Jiřího Fiřta. Poté se hra v poli vyrovnala, ale hosté domácí branku vážněji neohrozili. Nástup do druhého poločasu opět vyšel lépe pačejovkým hráčům a v 54.minutě technickou střelou zvýšil Jurij Vivatenko již na 3 : 0.  V 66.minutě pak míč putoval po ose Bokr - Brůha - Pavelec až k volnému střídajícímu Ondřeji Hromádkovi, který přesnou střelou k tyči nedal brankáři hostů šanci. Účet pak podtrhl v 80.minutě kapitán domácích Petr Pavelec, jehož střela se odrazila od břevna na brankovou čáru a poté  od brankáře kousek za ni.

Poločas : 2  : 0 ;Diváků : 100  ;  ŽK: 1:0

Branky: 3. a 14. Bokr Petr, 54. Vivatenko Jurij, Hromádka Ondřej, Pavelec Petr;

Rozhodčí: Kurc Lubomír;

Sestava domácích: Boř - Korda - Klečka - Fiřt - Hlůžek - Bokr   - Barborka - Pavelec - Ticháček - Vivatenko - Heřman

Vrhaveč  - Nezamyslice 3 : 1

V 15.minutě dorážel trestný kop Václava Hracha Josef Hošek a domácí se ujali vedení. Hosté vyrovnali kuriózní brankou po rozehraném trestném kopu Šlajsem který skončil za zády domácího gólmana. To ale bylo z jejich strany vše. Domácí měli více ze hry i brankových příležitostí. Ve 34.minutě si centrovaný míč zpracoval Minařík a střelou k tyči  poslal domácí opět do vedení. Na 3:1 zvýšil v 56.minutě z pokutového kopu Václav Hrach.

Poločas:  2  : 1 ; Diváků: 80; ŽK 3:1

Branky: Minařík Michal, Hošek Josef, Hrach David - Šlais;

Rozhodčí: Brůha Radek;

Dešenice -  Horažďovice B  4 : 2

Dušan Kubečka

Domácí si chtěli vrátit sebevědomí po nevydařeném zápase ve Svéradicích, což se jim podařilo v prvním zápase v domácím prostředí.Již v 9.minutě si zaběhl za hostující obranu Janovský a z velkého vápna hlavou překonal vyběhnutého hostujícího brankaře.Hosté však rychle kontrovali a po hrubé chybě domácí obrany Lukeš chladnokrevně zakončil.

Ve druhé půli začali domácí využívat šance a tak se měnilo skóre v jejich prospěch.V 58.minutě Janovského  křižná střela z velkého vápna znamená vedení 2-1.V 78.minutě minutě sražení Kovácse v pokutovém území ocenil rozhodčí pokutovým kolem který  se štěstím proměňuje na dvakrát Poupa Jiří.V 86.minutě Janovský pálí z 22 metrů a  střela končí pod břevnem  3-1.V nastaveném čase po neproměněné šanci domácího Dyka  se míč dostal na domácí polovině k volnému Benešovi, který se proháčkoval za domácí obranu a upravil konečný stav na 4-2. V samém závěru byl po druhé žluté kartě ještě vyloučen hostující Jiří Mazuch.

Poločas:  1 : 1, Diváků :  30  ;ŽK 1 : 1; ČK: 91(2 ŽK) Mazuch

Branky: 9.,58. a 86.Janovský Petr , 79.(PK) Poupa Jiří –, 11.Lukeš Jiří, 91.Beneš Jiří;

Rozhodčí: Petrželka František

Janovice  - Svéradice  1 : 1

Petr Výtisk

Po opatrném začátku se jako první prosadili hosté.Ve 23.min.si na přímý kop naběhl Červený a hlavou překonal domácího gólmana. Tato branka domácí probudila a začali se prosazovat pře bránou hostí.Střely Mareše,Slivoně a Keřlíka však brankář kryl.I druhou půli začali domácí tlakem ze kterého rezultoval penaltový faul na Jandoše.Bohužel penaltu Slivoň neproměnil.Drtivý tlak domácích v posledních minutách přinesl v 88.min. vyrovnání,kdy se nádhernou střelou k tyči prosadil Mareš. Remíza je pro domácí vzhledem k množství promarněných šancí neúspěch.

Poločas: 0:1; Diváků:  70  ; ŽK: 4:5

Branky: Mareš Karel - Červený Tomáš;

Rozhodčí: Mazán Jan

Sušice B - V. Hydčice 0 : 1

Po výhře i vydařené hře v prvním kole v Lubech se očekával úspěšný výsledek od domácích fotbalistů. Ti mohli rozhodnout o svém vítězství proměněním nejméně třech brankových šancí již v prvním poločase, ale nestalo se tak. Otevřená hra z obou stran pokračovala i přestávce Další vyloženou příležitost z bezprostřední blízkosti nevyužil Kalaus .V 68.minutě o zisku třech bodů rozhodl Roman Šatra po chybě domácí obrany, na jeho střelu z dálky včas nezareagoval ani domácí gólman  a tři body si odvezli hosté do V.Hydčic.

Poločas: 0 : 0
Rozhodčí: Blaheta Josef  . Diváků: 50, ŽK 2 : 1
Branky: - 68. Šatra Roman