1. A třída : 19.-20.8.

1. A TŘÍDA   MUŽI - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

NÝRSKO DVOU TVÁŘÍ

O poznání lépe než před týdnem kdy prohrálo v Nýřanech 4:0 sehrálo Nýrsko domácí zápas s Postřekovem. Útočný fotbal jim přinesl  již druhé vysoké vítězství  se stejným výsledkem 5:2.Luby opět potvrdily, že proti Bolevci se neumí prosadit a vyšli v Plzni poprvé na podzim bodově naprázdno.Vozit body ze hřišť soupeřů bude v 1.A třídě velmi těžké. O tom se mohla přesvědčit již podruhé Želetná Ruda. Po prohře o tři branky v Nýrsku stejným rozdíle prohrála i v Tlučné.

Nýrsko  - Postřekov   5:2

Od úvodních minut útočná hra vynesla domácím několik možností skórovat.  Tu největší v 9. minutě zahodil domácí Zahrádka, když neproměnil samostatný nájezd. Hosté vzápětí odpověděli a po zahraném rohovém kopu zachraňoval na brankové čáře Hvězda. Domácí však vyrobili v 16.minutě hrubku, kterou potrestal hostující Jasan a hosté šli do vedení.Domácí to naštěstí nezaskočilo a už v 19.minutě odpověděl Rubáš a střelou která se odrazila od tyče do branky srovnal skóre.Ve 22.minutě využil zaváhání hostující obrany Zahrádka a dostal Nýrsko do vedení. Na poločasových 3:1 pro domácí upravil hlavou Smolík.

I do druhé půle nastoupili Nýrští s chutí a znovu se prosadil momentální střelec mužstva Zahrádka. Brankami v 57 a 59. minutě zvýšil již na 5:1 pro domácí tým. Pak ovšem začali domácí hráči trestuhodně zahazovat brankové příležitosti a naopak po druhé hrubé chybě v obraně dovolila hostům skóre zkorigovat na konečných 5:2. Je však důležité že si Nýrsko připsalo další tři body do tabulky a mohlo tak zapomenout na katastrofální výkon v Nýřanech.

Poločas : 3:1, Rozhodčí: Horáček

Branky : 19.Rubáš,22.Zahrádka,40.Smolík,57.Zahrádka,59.Zahrádka - 16.Jasan,84.Buček

Diváků : 100, ŽK  2 : 2, ČK :  1:0 (70.Valenta druhá žlutá)

Sestava Nýrsko: Veber - Hvězda st., Valenta, Hájek - Šteiner, Smolík - Presl(69.Hájek Matěj), Tykal(63.Pavlík), Ulip - Zahrádka, Rubáš.´

Tlučná  - Ž.Ruda 3:0

Hattrick domácího Filipa znamenal pro nováčka ze Železné Rudy návrat z Tlučné bez bodu.

Poločas: 2:0, Diváků :  120 ; ŽK: 4:5

Branky: Filip 3

Bolevec  - Luby  2 : 0

Na Bolevci se Startu tradičně nedaří a prohra zde byla první bodovou ztrátou v novém soutěžním ročníku.

Poločas: 2:0;  Diváků :  100 ; ŽK: 1:1

Branky: Šiml 2