Divize – muži - skupina A : 19.-20-8-

D I V I Z E  MUŽI -  skupina “A“  - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

DIVIZI VEDE  TANDEM HORAŽĎOVICE-KLATOVY

Zklamání po utkání doma s Bzovou vystřídala radost klatovských fotbalistů po utkání na jihu Čech které je vrátilo do pozice favorita soutěže.Ještě více radosti bylo po očekávaném derby dvou sousedních rivalů v Horažďovicích.Na zkušenějšího soupeře, exúčastníka ČFL se domácí před rekordní návštěvou vytáhli a vítězství je vyneslo do čela divize, které tak nyní se stejným počtem bodů okupují zástupci z Pošumaví! Pikantní na tom je , že oba se střetnou v následujícím kole tuto sobotu na hřišti v Klatovech. Již nyní ne jasné, že pokud jeden z dvojice Klatovy-Horažďoice vyjde z tohoto derby vítězně, pak  bude včele tabulky i nadále. Vždyť v nahuštěné tabulce jv úvodu ročníku jsou jen minimální bodové rozdíly a na klopýtnutí čekají s jednobodovým odstupem Roudé i Strakonice.

Třeboň - TJ Klatovy 2 : 3

Karel Zedek

Klatovy odehrály nejlepší utkání v této sezoně a svou dobře organizovanou hrou vyhrály na hřišti v Třeboňi.

Hosté začali výborně a již ve druhé minutě se ve vápně prosadil Janek a po přihrávce Kulhánka svou levou nohou poslal podél brankáře míč za jeho záda. Poté se hra vyrovnala a v 11.min prošel středem hříště nikým nehlídaný  Malý a zdálky poslal k tyči vyrovnávací střelu. Klatovští přidali na důrazu a ve 30.min se za velkým vápnem opřel do míče Rešetár a míč skončil v síti jako třeboňský kapr. Ve 36.min se prosadil ojediněle Zvěřina, ale Míčka jeho střelu kryl. Ve 44.min centroval z pravé strany do vápna Procházka, míč se stočil Míčkovi pod břevno a ten se musel hodně natahovat, aby  ho vystrčil nad svou  branku na roh.

Do druhého poločasu šli Klatovští s cílem udržet pro ně velmi příznivý stav a začátek poločasu opět patřil jim. Ve 46. min z pravé strany nacentroval do vápna Hanzlík a Kulhánkovi chybělo málo ,aby ho poslal do sítě. V 50.min se ke střele opět doslat velmi aktivně hrající Kulhánek a jen těsně minul. V 65.min poslal  do vápna z pravé strany pěkný a přesný centr Zedník, který našel hlavu Kulhánka a ten zvýšil na 3:1 pro Klatovy. Za dvě minuty si na zadní tyč naběhnul domácí Sedláček ,ale jeho hlavičku Míčka kryl. V 79. min se po pravé straně prosadil Sedláček, stačil přihrát do vápna, kde si naběhnul Zvěřina a po zemi k tyči snížil na 2:3. Klatovští si již do konce zápasu hru pohlídali a z kraje rybníků  si odvezli zasloužené tři body.

S hrou i výsledkem jsem byl velmi spokojen. Rád bych poděkoval všem hráčům za přístup a nasazení. Je velmi těžké jezdit na zápasy takto brzy a tak daleko ,ale moji svěřenci to vše zvládli na jedničku“ nechal se slyšet po zápase trenér Ivan Kováče.

Poločas:  1 : 2
Branky za hosty:  11.Malý, 79.Zvěřina - 2.Janek,30.Rešetár,65.Kulhánek

Rozhodčí : Dobrý Josef

Diváků : 120, ŽK : 2:3

Sestava Klatov:Míčka-Vítovec,Horňák,Viktora,Král- Zedník,Janek(81.Brejcha), Sýkora,Rešetár-Hanzlík(84.Kopp),Kulhánek(90.Javůrek)

Horažďovice - SK Strakonice 3 : 1

Očekávané derby s nečekaným výsledkem ve prospěch divizního Nováčka v souboji s exúčastníkem  ČFL a dosud vedoucím týmem tabulky.

Nejdůležitější okamžiky tohoto derby :

4. -  střela Horváta nad branku hostů

9.  - dlouhý centr Krejčího na Belana a ten pálí mimo

20. – prudká rána Káníka z 25 metrů k tyči   0 : 1

26. – kolmá přihrávka od Belana na Strakoše, ten dal Horváthovi který  vyrovnává stav na 1:1.

48. - střela Beránka šla těsně mimo

50. - rychlá akce po ose Beránek-Horváth zvyšuje na 2:1

56. - šance hostů po rohovém kopu a Hovorka dává mimo

62. –po rychlé kombinační akci Beránek-Belan – Horváth zvyšuje Horváth na 3:1

65. šance domácích do které se dostali Strakoš s Horváthem , Berán doráží a jeho střela byla zblokována obránci hostů.

Poločas: 1 : 1 . Diváků: 1100. Rozhodčí : Král
Branky: 26. Horváth Petr, 50. Horváth Petr, 62. Horváth Petr - 20. Káník
Horažďovice: Rybár Jiří, Krejčí Tomáš, Boček Daniel, Baloušek Jiří, Jůda Tomáš, Linhart Tomáš(90. Pavlík Jiří), Beránek Vlastimil, Belan Tomáš(75. Stulík Ondřej), Strakoš Vilém, Pícka Libor(46. Brůha  Antonín), Horváth Petr,