III. třída : 12.-13.8.

III.     TŘ Í D A   MUŽI - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

OBA NOVÁČKOVÉ BODOVALI

Největší pozornost úvodního kola III. třídy byla upřena na utkání ve kterých vstoupily premiérově do III.třídy oba postupující nováčkové. Kvasetice prokázaly v Měcholupech, že mají dobrou koncovku i zkušené hráče  kteří dokáží režírovat hru. Nad očekávání se vydařit start i TJ Žihobce, které na domácím hřišti  přesvědčivě zvítězily nad Sokolem Kolinec. Na výborně připraveném trávníku zahájily impozantně Hory Matky Boží nový ročník  kanonádou proti omlazenému týmu ze Strážova.  Více se očekávalo od Sokola Neznašovy na domácím hřišti, ale hosté z Plánice se zde představili ve velmi dobrém světle a zaslouženě si odváží první mistrovský bod.

TJ Žihobce - Sokol Kolinec   6:3
Úvodní zápas se domácímu nováčkovi soutěže  vydařil na sto procent.. V první půlhodině získal dvoubrankové vedení . Hosté přidali a  do konce poločasu snížili Radkem  Dolejšem a v úvodu druhé půle tentýž hráč srovnal na 2:2. Domácí se ale o první vítězství v novém ročníku nenechali připravit  a  během dalších dvaceti minut zvýšili na 6:2. Hosté výsledek korigovali až v samotném závěru brankou Milforta..
Poločas : 2 : 1. Diváků :  60
Branky:23.,68. Lemberger M ., 29. Šmat , 63., 72. Drobný a 70. Mach - 39., 52.  Dolejší R. , 89. Milfort
J.

Rozhodčí: Bala,

Měcholupy – Kvasetice   2 : 2

Nováček se představil proti kombinovanému týmu domácích který v sestavě výrazně postrádal Johánka  ve velmi dobrém světle. V průběhu utkání si hosté dokázali vytvořit více brankových příležitostí , ale brankář Zbyněk Sova svůj tým podržel. Poprvé musel kapitulovat v 10.minutě kdy první střelu hostů stačil vyrazit, ale proti dorážce  Kubáně byl bezmocný. Po přestávce se podařilo domácím otočit výsledek, kdy po vyrovnání vlastní brankou hostů v 59.upravil na 2:1 Kanta. Radost z vedení trvala pouze tři minuty. Po chybě domácí obrany  se dostal k míči Josef Hanzlík, odcentroval na Ballýho a ten hlavou srovnal na 2:2.

Poločas: 0 : 1; Diváků : 30; ŽK  1 : 1.

Branky : 49.vlastní, 59.Kanta – 10.Kubáň, 62. Ballý

Rozhodčí: Pressl Václav

Neznašovy -  Plánice   2 : 2

Domácí měli v prvním  poločase více ze hry , ale přesto odcházeli do kabin s jednobrankovým nakme , když inkasovali z brejku branku ve 45.minutě. Autor první branky  hostů Kohout se postaral v 66.minutě o zvýšení skóre na 0:2.  Domácím se podařilo po kombinační akci snížit  v 80.minutě Pavlem Voráčkem . Dvě minuty po té  poslal centrovaný míč na Ponocného a ten hlavou vyrovnal na zaslouženou dělbu bodů.

Poločas:  0:1; Diváků  30 ; ŽK: 1:3

Branky: Voráček Pavel, Ponocný Pavel - Kohout Zdeněk 2; č hlavičku

Rozhodčí: Abraham Josef

H. M. Boží -  Strážov B  8 : 0

Domácí proti omlazenému týmu hostů  herně zvládli na výbornou a brankovou kanonádou hostům utržili vysoký debakl. Ten odstartoval vedoucí brankou po pěkném uvolnění  od L.Bernarda Du.Valenta. Jiří Brabec po rozehraném přímém kopu připravil druhou branku pro Pretla . Po té z rohového kopu zvýšil na 3:0  Jiří Brabec. Na 4:0  zvýšil ještě před přestávkou navrátilec do domácího týmu Mužík.  Tentýž hráč  po změně stran zvýšil na 5:0 po přihrávce od Chmelíka střelou z voleje, který pak za ovací spokojených  diváků byl v 75.minutě vystřídán. Pak se dostal ke slovu nejzkušenější hráč domácích Jiří Brabec střelou k tyči z 20 metrů  6:0. Balzámem pro oči byla sedmá branka v síti hostů , když střídající Voller patičkou po rohovém kopu utěšeně zakončil pěknou akci horáků . Střelecký koncert domácích zakončil motor týmu L.Bernard, když po pohledné akci překonal bezmocného gólmana hostů 8:0

Branky : Mužík a Jiří Brabec 2, Bernard l., Voller, Valenta a  Pretl po 1.

Poločas : 4:0 ; Diváků :  90

Rozhodčí: Veverka Jan

Nalžovské Hory – Hrádek B   1 : 2

Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním měli herně navrch hosté, po přestávce byla režie hry na kopačkách domácích fotbalistů.  Závěr poločasu dopadl pro domácí smolně . Po rohovém kopu míč hlavičkou usměrněný míč zasáhl nohu Podlešáka a od něho skončil v domácí síti. Ve 49.minutě zaútočili hosté po pravé straně a centrovaný míč bezchybně doklepl do branky domácích Šebesta. Za domácí  herní převahu druhého poločasu korunoval v 82.minutě alespoň čestným úspěchem Racek, který umístěnou střelou z přímého kopu ze 25 metrů snížil na 1:2.

Poločas: 0 : 1; Diváků: 60; ŽK 3:1

Branky: 82. Racek – 43.vlastní(Podlešák), 49. Šebesta.

Rozhodčí: Dušek Václav ml.

Veřechov – Velhartice  1 : 5 (0 : 3)

Domácí po sestupu z OP značně omladili kádr a nesehranost společně s nezkušeností byla daní za ztrátu třech bodů. V poli bylo utkání vyrovnané, ale hosté produktivita na jedná straně hostů  a  hrubé chyby v obranné činnosti Veřechova rozhodly o překvapivém výsledku. Domácí navíc měli smůlu, když z řady šancí nastřelil Pavel Raška Tyč a Petr Janda břevno velhartické branky.

Poločas: 0 : 3; Diváků: 70, ŽK 1:1.

Branky : 68.Král – 9. a 79.Bejvl, 24.Pilík, 32.Vaněk, 72.Kučera(PK)

Rozhodčí: Holeček Miroslav

Švihov B  - Hradešice B  1 : 1

Domácí zachraňovali jednobodový zisk branku Augustýna z 65.minuty.

Poločas: 0 : 1 ; Diváků:  50

Branky: 65.Augustýn – 7. Řezáč

Rozhodčí: Husník Václav