.

OKRESNÍ PŘEBOR  MUŽI - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

PAČEJOV SI ODVEZL BODY Z NEZAMYSLIC

V Nezamyslicích  se hned na úvod nového ročníku hrál duel dvou celků které by měly vzhledem k k umístění  v minulém ročníku patřit mezi favority nejvyšší okresní soutěže mužů. Větší naděje na zisk bodů při výhodě domácího prostředí byly Nezamyslice, ale proti  byl teprve osmnáctiletý hráč hostů Josef Ticháček, který rozhodl o tom, že jeho tým se nevrací s prázdnou. Bez bodů se podle očekávání vrací  ze hřiště  exúčastníka 1.B třídy z Hrádku staronový účastník OP Sokol  Myslív. Dukla Janovice opět potvrdila, že hřiště ve Velkých Hydčicích jím svědčí a za svůj výkon si odváží cenný bode, který domácí zachraňovali až v poslední minutě tohoto duelu.

Nezamyslice – Pačejov   0 : 1

V utkání byli mírným favoritem domácí druhý korunní princ minulého ročníku. Trenér hostů Cikán postrádal zraněné opory Mrázka a Brůhu, v sestavě se naopak objevily nové tváře - Pavel Heřman  a navrátivší se Jurij Vivatenko. Příležitost dostali i nadějní dorostenci a jeden z nich , osmnáctiletý  Josef  Ticháček v závěru první čtvrthodinky druhé půle  utkání svou brankou rozhodl.

Poločas : 0 : 0; Diváků : 60, ČK 1:0(Pánek 2x ŽK).

Rozhodčí : Hájek Zdeněk.

Sestava hostů: Boř - Klečka - Hlůžek - Fiřt - Korda - Bokr - Barborka - Pavelec - Ticháček –

Heřman,Vivatěnko.Střídali:Strolený  a  Polena.

Hrádek  - Myslív   4 : 1

Svatobor po sestupu z 1.B třídy v úvodním zápase proti Myslívu , který se vrací do OP po roční přestávce zaviněné sestupem  nezaváhal. Odpor hostů zlomil ve 38.Libor Kutil brankou z pokutového kopu. Do konce poločasu rozvlnil síť ještě jednou jeho spoluhráč Šebesta. Když tři minuty po přestávce zvýšil Václav Holeček na 3:0, bylo o osudu zisku bodů rozhodnuto. Hosté vstřelili čestný úspěch za stavu 4:0.

Poločas: 2 : 0; Diváků : 70; ŽK 4:1

Branky : 38. Kutil L. (PK), 41.Šebesta  V., 48. Holeček V., 59. Moravec Jiří, - 62. Teplý

Rozhodčí : Petržilka Jiří

Velké Hydčice – Janovice  2 : 2

Ve vyrovnaném utkání v prvním poločase rozvířila klidné vody jeho průběhu jen  překvapivá střela Romana Šatry která skončila na břevně branky hostů . Proto také odcházela obě družstva do kabin za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase se domácí ujali vedení v 56.minutě brankou Melky . O dvě minuty později bylo vyrovnáno, když autorem branky Dukly byl Václav Slivoň. Po té převzali iniciativu hry hosté a jejich převaha vyústila v 75.minutě kdy z přímého kopu skóroval Jandoš. To byl signál pro domácí a po vytvořeném tlaku na branku hostů se dočkali v samotném závěru vyrovnání které zařídil zkušený Pintíř.

Poločas:  0 : 0; Diváků : 60; ŽK 2:4

Branky : 56. Melka, 90. Pintíř – 58.Slivoň, 75. Jandoš.

Rozhodčí : Kurc Lubomír;

Horažďovice B -  Vrhaveč  1 : 0

Hosté nastoupili na hřišti nováčka okresního přeboru ve velkém stylu a měli na počátku utkání herní převahu. Postupem času se hra začala vyrovnávat a odehrávala se převážně ve středu hřiště. Po změně stran domácí vystřídali a střídající  J.Pavlík hru domácích rozhýbal. Ti si pak vytvořili více brankových příležitostí než hosté. Jednu z nich pak P.Svoboda v 84.minutě proměnil ve vítězný gól.

Poločas:  0 : 0.; Diváků : 30 ;ŽK: 3:1.

Branka : 84.Svoboda Pavel

Rozhodčí: Kurc Lubomír

Luby B – Sušice B   2 : 3

Hosté byli v průběhu utkání lepším týmem  a dokázali dvakrát po rychlých protiútocích a závarech před domácí brankou úspěšně skórovat. První branka dali již v 6.minutě z pokutového kopu Brankou do kabin ve 44.minutě zvýšil Hanula a tentýž hráč v 71.minutě dal i třetí branku. Za domácí snížil v 57 Sydorenko který dokázal uniknout dvou obráncům hostů  a  v 90.minutě  byl Sydorenko faulován a nařízený pokutový kop sám proměnil.

Poločas:  0 : 2 ; Diváků: 70 ; ŽK: 1:1

Branky : 57. a 90(PK) Sydorenko  - 6.Blažek(PK), 44. a 71. Hanula David

Rozhodčí:  Špitalský Milan

Svéradice - Dešenice 5 : 2

Domácí vlétli na svého soupeře zostra a už po čtyřech minutách vedli zásluhou Makovce. Pak však polevili a nechali hosty z Dešenic vyrovnat, když se po standartní situaci nejlépe orientoval kapitán Pytel. Vzápětí však Svéradice znovu vedly a dokonce o 2 branky. Dvakrát za sebou zamířil do černého Šrámek. Ve druhém poločase drželi domácí míč častěji na svých kopačkách a zaslouženě přidali čtvrtou branku, když penaltu nařízenou za nedovolený zákrok na Makovce proměnil Prokopec. Z další standartní situace po pěkné střele Janovského se hostům podařilo ještě snížit, ale poslední slovo měli opět domácí. Krásnou střelou do pravého horního rohu uzavřel střelecký účet novic ve

svéradickém dresu Tomáš Červený.
Poločas:  3 : 1.   ŽK: 1:2, Diváci: 70
Branky: 4. Makovec , 24. a 29. Šrámek K., 58. Prokopec Z., 80. Červený T. - 22. Pytel, 71. Janovský .

Rozhodčí: Lažánek Karel,

Sestava FK Svéradice: M.Soukup - Bartuška (62.Vlček), Kába, Marek, Linhart - Klečka (81.Fišer), Červený, Prokopec, O.Kulhánek (72.Vaněček) - Makovec, Šrámek

Mochtín B – Měčín  1 : 0

O výhře domácích rozhodla ve 35.minutě přízemní střela Luboše Nového. Míč skončil u levé tyče v síti Měčína. Ve II.poločase se  snažili o vyrovnání, v koncovce však byli bezzubí. V 80.minutě měl naopak velkou šanci zvýšit domácí Javorský. Jeho střelu k tyči však gólman hostů vytáhl na roh.

Poločas: 1 : 0; Diváků: 100; ŽK 3:2.

Branka: 35. Nový

Rozhodčí: Brůha