1. A třída : 4.-5.8.

1. A TŘÍDA   MUŽI - podzim 2006

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

LUBY NAVÁZALY NA ÚSPĚŠNÉ JARO

Bilance posledních dvou zápasů sehraných v minulém ročníku hovořila   pro Luby. Letos na tomto hřišti prohráli Křimice 4:1 . Tentokráte se představili v daleko lepším světle ale přesto domácím  v úvodním zápase nového ročníku nezabránili , aby plným bodovým ziskem navázali  na úspěšné letošní jaro. Premiéra v 1.A třídě příliš nevyšla nováčkovi ze Železné Rudy který v derby nechal  body na hřišti v Nýrsku, když o tuto prohru se hattrickem  se v tomto duelu blýskl domácí Zahrádka.

Luby -  Křimice    2 : 1

Rušné utkání ve kterém hosté  předčili Luby herně. Domácí si ale dokázali vytvořit  dostatek brankových příležitostí ze kterých vytěžili  do poločasu dvoubrankové vedení. Další příležitosti měli Cupl který šel sám na brankáře hostů, Pikhart další tutovku z malého vápna neproměnil a  když z vyložené šance přestřelil Turner museli se nakonec Luby obávat o výsledek.

Poločas : 2 : 0,

Branky : Pikhart, Krýsl  - Rada

Rozhodčí : Duda

ŽK :  0:2

Nýrsko -  Železná Ruda  5 : 2

Jiří Vondra st.

Pošumavské derby lépe zvládli domácí borci, kteří vlastně v první půli rozhodli o vývoji utkání. Již v 9. minutě otevřel skóre domácí Pavlík. O 6. minut později zvyšoval šikovnou hlavičkou Rubáš na 2:0. Hosté byli viditelně začátkem zaskočení a domácí toho využili opět ve 34. minutě a Zahrádka upravuje na 3:0. Domácím vyšel i úvod do druhého poločasu.V  50. minutě zvýšil opět Zahrádka na 4:0 a po té viditelně polevili. Hosté vystřídali a do útoku nastoupil agilní Göndör a pro domácí to hned znamenalo nebezpečí. V 65. právě tento hráč připravil pro Loosem první branku  a když se hostům podařilo v 76.minutě dokonce snížit na rozdíl dvou branek vypadalo to na drama. Jenže v tomto zápase se dařilo domácímu Zahrádkovi a ten v 79.minutě opět zvýšil na rozdíl třech branek a stanovil tak jak se později ukázalo konečný výsledek utkání.

Poločas : 3 : 0. Branky : 34,50,79.Zahrádka,9.Pavlík,13.Rubáš -  65.Loos,76.Bechyně

Rozhodčí : Pastyřík - Duchek,Kohout

Diváků : 220 , ŽK : 1:2

Sestava Nýrsko: Veber - Hvězda, Valenta, Hájek - Smolík, Šteiner - Presl, Pavlík(26.Hájek Matěj), Soušek(58.Šlehofer) - Zahrádka, Rubáš(83.Bošek).