III.třída muži - 26 .kolo(25 .hrané) : 17.-18.6.

.

III. TŘÍDA – MUŽI – JARO 2006

ROZHODNE SE MEZI MYSLÍVEM A HRADEŠICKOU REZERVOU

Poslední kolo III.třídy rozhodne o tom kdo z dvojice Myslív-Hradešice B doprovodí  z druhého místa  vítěze soutěže Horažďovice B do okresního přeboru. Okruh kandidátů na toto umístění se zúžil na Myslív který hraje v Kolinci a  Hradešice B  v domácím prostředí hostí Hory Matky Boží.í

Měcholupy  - Švihov B 2:0 (2:0)

V utkání doplatili hosté na nevyužití brankových příležitostí v prvním poločase .

Diváků : 40

Branky: 14. Novák Petr, 30.Petelík Radek; (PK)

Rozhodčí: Krejčíř

Neznašovy - Velhartice 4:2 (1:1)

Pohodový zápas s lepší koncovkou pro domácí.

Diváků :20

Branky: Voráček Pavel 2, Mundl Martin 2 - Vaněk Václav, Pilík Luboš;

Rozhodčí: Stainbach; ŽK: 2:3; ČK: 0:1

H. Matky Boží  - Kolinec 6:2 (2:1)

Hosté dokázali  vedli 0:1, pak domácí otočili výsledek na 3:1. Kolinec se ještě jednou vrátil do utkání v 53.minutě kdy snížil Holečkem na 3:2. O minutu později jejich odpor definitivně zlomil  Halas a vzápětí na 5:2 upravil Hoffman a od tohoto stavu již hosté rezignovali.

Branky: Štefan Jan 2, Valenta Dušan, Štefan Martin, Halas Pavel, Hoffmann Zdeněk - Hanus Josef, Holeček Michal;

Rozhodčí: Haviar Štefan; ŽK: 2:0

Kašperské Hory  -  Hradešice B 3:3 (3:2)

Domácí se po ročním po působení ve III.třídě  s touto soutěží z důvodu sestup loučili.  Loučení to bylo tím nejlepším způsobem s kvalitním soupeřem kvalitním výkonem.Hosté zachraňovali bod brankou kterou dal František Melka v 75.minutě.

Diváků :20

Branky: Čech Jiří, Mirvald Jan, Eger Jan - Melka František, Kotiš Václav, Mácal Martin;

Rozhodčí: Holeček; ŽK: 3:0

Myslív – Plánice   6 : 1 (3 : 1)

Moravec

Vzhledem k tomu, že Myslívu se na obzoru objevila naděje na dosažení postupového druhého místa pustili se do hostů z Plánice hned od začátku zostra. Již v 8 minutě skóroval po centru L. Bláhy Kubala. O čtyři minuty zvyšoval na 2:0 Marek, když Kubala se tentokrát ujal role nahrávače. Pláničtí se ale nesložili a v 22´ se jejich velká šance zastavila až u pozorně chytajícího brankáře Berana. Hra se poté přelévala od branky k brance, ale bez gólového efektu. V závěru poločasu (41. minuta) zvýšil Marek po individuální akci na 3:0 pro Myslív.  Na konci poločasu doplatili myslívští na faul Moravce, Krátký rozehrál přímý kop na volného Nováka a nejlepší střelec III. třídy nedal myslívskému brankáři šanci.

Druhý poločas probíhal v klidnějším tempu, teplé počasí si vybralo svou daň na silách hráčů. V 64 minutě nastřelil Marek břevno a nikým neatakován odražený míč dorazil do sítě (4:1). O minutu později myslívští znovu zvýšili, když Moravec ve středu hřiště rychle přihrál na Marka, ten Kubalovi, který z otočky zvýšil na 5:1. Pláničtí působili odevzdaným dojmem a po dalším Kubalově úniku zatáhl obránce za záchrannou brzdu a sudí Veverka odpískal pokutový kop, který Kubalovi usilujícímu o hattrick chytil skvěle hrající plánický brankář.

Myslívští si vypracovali ještě řadu dalších gólových šancí, ale většinou doplatili na nemohoucnost v zakončení. I tak ještě minutu před koncem vstřelil svůj třetí gól Kubala a završil konečné skóre zápasu na 6:1.

Rozhodčí: Veverka, ŽK: 0:2

Branky: 8., 65., 89. Kubala, 12., 41., 64. Marek - 45.Novák

Diváků : 80

Týnec   - Horažďovice B   1 : 1 (1 : 0)

Domácí se ujali vedení v 17.minutě. Lídr tabulky se nevzdal a v 67.minutě srovnal stav  na dělbu bodů Pavlem Svobodou.

Branky: Václavíček Zdeněk - Svoboda Pavel;

Rozhodčí: Špitalský  Milan

Diváků :40

Nalž. Hory   - Hrádek B  2 : 2 (2 : 2)

Domácí získali rychle dvoubrankové vedení. Po té výrazně polevili a dovolili soupeři srovnat stav na zaslouženou dělbu bodů.

Branky: Štěpánek Jindřich(PK), Šmrha Miroslav ml. - Šebesta Václav, Simota Jaroslav;

Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků :40  ; ŽK: 0:2; ČK: 0:1

Předehrávka posledního kola

Švihov B  - Horažďovice B 5:4 (2:3)

Hosté dorazili k utkání pouze s jedenácti hráči a za brankáře musel do branky zaskočit Mazuch.

V utkání dvou rozlišných poločasů byli v prvním lepší hosté a do druhé půle šli s jednobrankovým náskokem. Druhý poločas vyzněl lépe pro domácí kteří dokázali využít po odstoupení  pro zranění Macouna početní převahy a do prvního přerušení zápasu z důvodu bouřky v 65.minutě otočili výsledek na 3:4. Po desetiminutové vynucené přestávce se pět minut pokračovalo , když opět museli hráči ze hřiště pro prudký déšť a kroupy. Po další přestávce byl zápas dohrán. V 75.minutě zvýšil Osvald na 5:3, ale poslední slovo ve vývoji skóre udělal pět minut před koncem hostující Václavek krásnou střelou z 30 metrů do šibenice  strážce domácí branky Václava Voráčka. Zásluhou velmi slušné hry obou týmů se hrálo bez karet.

Branky: Lehečka Josef, Kudják Miroslav, Brož Ondřej, Vrba Jindra, Osvald Jaromír - Václavek Pavel, Motl Jiří, Janouškovec Jiří, Sova Jiří;

Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav