Okresní přebor mužů - 25.kolo : 10.-11.6.

.

.

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI – JARO 2006

Z PŘEBORU SESTUPUJE STRÁŽOVSKÁ REZERVA

O sestupujícím rozhodlo předposlední kolo nejvyšší okresní soutěže. Okruh kandidátů na sestup se zúžil v případě, že z 1.B třídy do OP nesestoupí žádný kolektiv hrající 1.B třídu  se zúžil  na týmy Veřechova  který uspěl proti Pačejovu a  SK Strážov  B jehož sobotní prohra s béčkem Startu Luby znamená po ročním působení v OP opět  sestup . Poslední kolo přinese dilema kdo pro příští ročník bude hájit barvy v případě postupu v 1.B třídě.  Rozhodnuto ale může být již ve středeční dohrávce v Sušici kde hraje lídr tabulky  z Bezděkova. Pokud neuspěje v Sušici, pak má poslední pokus doma v neděli, kdy hostí na svém hřišti druhého kandidáta na postup Nezamyslice. Zatím co hosté potřebují k postupu vítězství, domácím postačí udržet nerozhodný výsledek.

Velké Hydčice -  Janovice  1 : 1 (1 : 0)

První poločas patři domácím , kteří se ujali vedení po trestném kopu z 20 metrů krásnou brankou  kanonýra Vaňka a ještě stačili nastřelit tyčku hostující branky , po  individuální akci L.Hejpetrem. V druhém poločase byli lepší hosté , a svoji snahu potvrdili po nešťastném odkopu domácí obrany gólem Nováka v 73 min. Poté domácí zvýšili aktivitu a Melkou ještě nastřelili tyčku , ale skóre se již neměnilo . Za domácí opět díky marodce muselo nastoupit několik opor z dřívějších let.

Branky : 24. Vaněk -  73. Novák
Rozhodčí: Sládek Petr;

Diváků : 40  ,ŽK: 3:3

Strážov B  - Luby B 1:3 (1:3)

Domácím zahájili náporem, první šanci  ke skórování Kubalík zahodil, ale po druhé již byl v 6.minutě úspěšný a poslal domácí rezervu do vedení. Zkušení hosté nerezignovali  a již v 11.minutě vyrovnali Karlem Šourem. Tentýž hráč v 17.minutě obrátil výsledek ve prospěch Lub a Sydorenko ve 23.minutě ho jistil zvýšením na 1:3. Lubská rezerva byla v dalším průběhu lepší, dobře kombinovala a dokázala si vytvořit ještě další vyložené příležitosti. Obraz hry se po přestávce nezměnil a hosté si svoje vedení zkušeně pohlídali, když nejvýraznější postavou byl jejich brankář Kodeš, který je v důležitých situacích před jejich brankou dokázal podržet. U dámách se projevila vleklá choroba, problémy se složením kádru a neproměňování šancí  a to se projevilo na jejich umístění v tabulce.

Branky: Kubalík Václav - Šnour Karel 2, Sydorenko Vasyl

Rozhodčí:  Lažánek Lukáš

Diváků : 40 ; ŽK: 1:1

Mochtín B - Dešenice 0:6 (0:1)

Pouťový zápas se domácím vůbec nevydařil. Hostům naopak vyšlo na co šáhli. Z minima vytěžili maximum . Vrcholem byla poslední branka Kubečky bodlem z 25 metrů v 90.minutě , která v šibenici domácí svatyně !

Branky: Zavadil Josef 2, Kubečka Dušan, Kubový Pavel, Poupa Jiří, Soušek Rostislav;

Rozhodčí: Petržilka Jiří, Staněk Luděk, Simbartl Václav

Diváků : 60

Nezamyslice -  Měčín 4:1 (2:0)

Trenér domácích Milan Janda musel také do tohoto posledního domácího zápasu sezóny  v sestavě z důvodu několika zraněných hráčů hodně kombinovat. Přesto tým který vyslal na hřiště přes neproměňování šancí v prvním poločase  přesvědčil herně i střelecky a svého soupeře dokázali úspěšně přehrát.

Branky: 60.Trejbal Miroslav, 44.Smetana Radek(PK), 71.Burda Josef, 15.Vinický Radek – 85.Veselý Evžen(PK);

Rozhodčí: Brůha

Diváků : 30  ŽK: 4:6

Svéradice  - Bezděkov 0:1 (0:1)

Lídr tabulky TJ Bezděkov dohrával oslaben o vyloučené Svobodu a Hořejšího(2x ŽK) své jednobrankové vedení z první půle udržel si tak velice nadějný dvoubodový náskok který je přiblížil k postupu do 1.B třídy.

Branky: Svoboda Zbyněk; ČK: Svoboda Zbyněk, Hořejší Luděk

Rozhodčí:  Husník Václav

Diváků : 60  , ČK 0:2 (Svoboda, Hořejší)

Veřechov - Pačejov 1:0 (1:0)

O zisku třech bodů které domácím definitivně zajistili účast v OP i pro příští ročník rozhodla již dvanáctá minuta kdy vykopl   brankář hostů míč do Hlaváče a od něho se odrazil do pačejovské branky.

Diváků : 80

Branky: Hlaváč Martin;

Rozhodčí: Pressl Václav; ŽK: 1:0

Sušice B  - Vrhaveč 2:4 (0:1)

Zápas nezačal pro domácí šťastně  kdy po nevydařeném Pechkově odkopu šli hosté v 7.minutě do vedení.Domácí Krejčí mohl ve 24.minutě vyrovnat, trefil ale  jen tyč soupeřovy branky. Další šance Kortby, Marka, Pechka a Krejčího buď skončily těsně vedle branky nebo je brankář hostů O.Pressl zlikvidoval. V 56.minutě se podařilo hostům Minaříkem zvýšit . Snaha domácích o vyrovnání přinesla úspěch. V 65.minutě Sachr snížil na 1:2 a o pět minut později   po sérii rohových kopů se dostal k odraženému míči Pechek a vyrovnal. V 82.minutě rozehraný trestný kop Vrhavče  Davidem Hrachem našel v pokutovém území domácích jeho bratra Václava Hracha a ten podle brankáře poslal míč za jeho záda 2:3. O dvě minuty později si roli oba bratři vyměnili, kdy dlouhý míč  se dostal Davidu Hrachovi a ten zkušeně umístnil míč k tyči sušické branky. V závěru měli příležitost vyrovnat L.Marek který nastřelil tyč a Prchlík zase trefil břevno Presslovy branky.

Branky: 65.Sachr Jaroslav, 70.Pechek Petr – 84.Hrach David, 82.Hrach Václav, 56.Minařík Michal, 7.Hošek Josef;

Rozhodčí: Petržilka Jiří;

Diváků : 50 ŽK: 2:6